DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Tue Jul 03, 2012 8:56 am

Mindcrime wrote:Бахти меле уизърда, това трябва да го пробвам:

http://www.youtube.com/watch?v=Wq4Ej01q ... e=youtu.be
Melee/tank build оже да се направи от всеки един клас не особено трудно. Само намирането на оръжие е малко по-сложно, но за 1-2 милиона може да се вземе, просто ще е с по-малко dps (примерно 600 dps 900+loh). За wizard естествено е по-лесно (както е по-лесно всичко останало)

Аз имам gear на witch doctor-a с който мога да танквам всичко освен инферно понита, но става ужасно бавно.

А тоя от филмчето е от любимите ми идиоти дето обясняват колко е лесно със техния слаб gear - "Not that good gear" "575 resist all, 42.50 crit chance, 218 crit damage" ..... да хич не е добър geara. Те 60ките така ги пуска със 40% крит 200% dmg.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat Jul 07, 2012 12:12 pm

Май ще ми се налага да правя хелл акт 4 рънове за да посъбера парички за гиър или да се надявам на късметец да падне нещо като хората. След толкова часове игра ни един легендарен, баси ахаха а пари за предмети с минимум по 50 резист нямам. Акт 1 на инферно ми е резко невъзможен с настоящите ми предмети :lol:

User avatar
sauron
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 14, 2004 8:50 pm
Location: Middle Earth

Post by sauron » Mon Jul 09, 2012 9:44 am

От един момент на хел така зациклих със собствената си екипировка, че направо се родих, като почнах да пазарувам от АН. И сега, от всичките предмети, 1-2 да имам мои, другото е купено- А пък не като да не съм прави достатъчно рънчета, за сбиране на екипировка и пари.
Та не знам, ама да играеш със собствена екипировка- трябва или да си много добър или голям калитко. Аз не съм и двете, тъй че... :lol:
Where I was
I had wings that couldn't fly
Where I was
I had tears I couldn't cry

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Mon Jul 09, 2012 9:06 pm

Малък ъпдейт от предишният пост. Акт 1 на инферно го направихме. Къде соло, къде с компания :roll: със 600те резист, които имам едва ли ще оцелея акт 2 а като се имат предвид безумните цени на нужните ми предмети в AH и изключително жалкият дроп, който по никакъв начин не ме подготвя за Акт 2 , то мисля, че играта за мен май приключи до тук :lol: :lol:

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Thu Jul 12, 2012 12:28 am

Game Over Лично на мен нервите ми издържаха едва до акт 2 на инферно. Колко мощно Акциона е в гъза. Как предмет, които трябва да струва 500к си го менкаме за по 100. Как трябва да сменям билдове и гиъри преди всеки елит пак само и само за да напредна още малко (а по някога места, които съм ги минал са ми невъзможни) как е напълно безпреднетно да имам azurewrath, tal rasha и още два легендарни предмета, след сто часа игра, които не мога да продам две седмици дори да ги пусна за по 5 долара при положение, че хора мачкат на инферно диаблото със жълти предмети. По 50к хвърчат за поправки, но не това е най-лошото. Главата ме заболя да правя рънове на Halls of Agony и Festering Woods за да събера разни кирливи стакове от резисти, които са на нереални цени в акциона. Верно засрамиха lineage 2 откъм фермене.... тз, тз

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Fri Jul 13, 2012 5:05 pm

Razaelski не мога да разбера от поста ти от какво се оплакваш.

Че цените в AH са високи или че са ниски и искаш да вземеш повече пари за твоите дропове?

Ако е че цените са високи - на един приятел като стана 60то ниво с монк му купих gear за общо 180-200к с който стана със 700 all resist и 40к hp. Това беше преди 3 седмици, в момента тези предмети ще струват 2 пъти по-малко (поне)

Ако е че цените са ниски .... не трябва ли да се радваш за това?

Просто спираш да гледаш убер предметите на първите страници които никога няма да имаш, задаваш си във search максимална цена + някакви приемливи статистики и дерзаеш. (200+dex 200+vit 70+allresist не е приемливо)

Но ако на акт 2 те изнервят достатъчно че да те откажат по-добре да спираш, акт 3 е значително по-вбесяващ.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat Jul 14, 2012 1:21 am

Goshko wrote:Razaelski не мога да разбера от поста ти от какво се оплакваш.

Че цените в AH са високи или че са ниски и искаш да вземеш повече пари за твоите дропове?

Ако е че цените са високи - на един приятел като стана 60то ниво с монк му купих gear за общо 180-200к с който стана със 700 all resist и 40к hp. Това беше преди 3 седмици, в момента тези предмети ще струват 2 пъти по-малко (поне)

Ако е че цените са ниски .... не трябва ли да се радваш за това?

Просто спираш да гледаш убер предметите на първите страници които никога няма да имаш, задаваш си във search максимална цена + някакви приемливи статистики и дерзаеш. (200+dex 200+vit 70+allresist не е приемливо)

Но ако на акт 2 те изнервят достатъчно че да те откажат по-добре да спираш, акт 3 е значително по-вбесяващ.
Нереално да имаш легендарен за половин милион, но да не можеш да го продадеш дори за 100к при положение, че няколко умирания са 50 к в ремонт... Има ли нужда да обяснявам повече за АХ и за счупени механики, които облагодетелстват една единствена гручипчка от екплоътърчета, която разсипа ах-то в началото, но никой не им поиска сметка?
Иначе парите не са ми чак такъв проблем... набавих нужният гиър, loh + 500 оръжия и резист на 700. Въпреки това когато се набия на Молтен или мра по няколко пъти преди да ги взема или пропилявам едно десет минути в кайтване и биене до безкрай. Сега си представи тая схема в парти... Просто някак си представата ми за FUN доста се различава с тази на гейм дизайнерите на Диабло 3. Накратко - мързи ме да го добутвам. Напомня ми на мита за Сизиф, които бута камъка и никога не достига върха.Е горе долу е така се чувствам и аз когато преигравам едно и също нещо по двеста пъти. Явно имам друга представа за ФЪН, която не включва безкрайно фермене на стакове в определени актове. Все пак хора с чувствително по-малък резист в момента фермят акт 3. Просто не ми се занимава, чувствам че затъпявам от монотонната повтаряемост .

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 17, 2012 6:16 pm

:ninja:

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Tue Jul 24, 2012 4:51 pm

Най-сетне и аз се сдобих с цели две копия на Диабло 3. Едното за мен, другото за брат ми. При това намазах безплатно, защото един приятел ми го подари, била му тъпа. Сега ще мога да играя чак към 1-ви август, след рождения ден, защото жената ми е на гости вече 1 седмица. Само се притеснявам да не ми бъде толкова тъпа, колкото всички разправят, че щяла да ми бъде, но аз лично бях запален от демото...
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Jul 24, 2012 5:01 pm

бате ти Васко от два месеца разправя колко е тъпа и въпреки това продължава да играе :)

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jul 24, 2012 10:12 pm

Тези, които наистина не ни кефи, спряхме много отдавна. Останалите просто се правят на интересни.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jul 25, 2012 12:46 am

При мен дилемата беше че имах пари или за Д3 или за Witcher 2 и като че ли направих адски правилния избор :)

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Jul 25, 2012 1:08 am

RRSunknown wrote:При мен дилемата беше че имах пари или за Д3 или за Witcher 2 и като че ли направих адски правилния избор :)
CD Projekt Red са едни от малкото читави девове последно време и определено заслужават паричките ни повече, отколкото Shitzzard.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Wed Aug 01, 2012 10:26 am

Къв е тоя майнтайнс над 12 часа бееее... или аз съм брутално зле с понятията PM и AM :mrgreen:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Aug 03, 2012 5:20 pm

10 милиона копия са продали - уникален рекорд в продажбите .

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests