DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jun 21, 2012 11:24 pm

The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Jun 21, 2012 11:30 pm

И аз днес видях синия коментар. За първи път виждам такова нещо. :shock:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Jun 21, 2012 11:40 pm

WTF? :shock: Защо го правят ?

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Thu Jun 21, 2012 11:43 pm

RRSunknown wrote:WTF? :shock: Защо го правят ?
Под претекст за повече сигурност, лоул :lol: Аз пък все пак се заиграх на Уолстрийт. Взех два пръстена :mrgreen:

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Fri Jun 22, 2012 10:52 am

RRSunknown wrote:WTF? :shock: Защо го правят ?
+1
Amikae wrote:От около седмица дропа е стелт нерфнат кардинално. По моя преценка, нещо от порядъка на 4х. Личи си, че са в паника. С 1.03 го нерфнаха още веднъж, като направиха да има шанс да ти падат high lvl итеми в Hell act4/Inferno Act 1 и с 5 стака да ти пада 1 задължителен жълт от шампиони, но за сметка на това нерфнаха дропа от босовете и от мини босовете, сложиха енрейдж таймер и на Belial, добавиха също допълнителни неща на някои други мини босове. Освен това нерфнаха вазички, трупове, weapon racko-ве и т.н. Вече от Destructables пада само голд и то много малко, а от раковете не винаги пада оръжие. Освен, че от destructables пада мизерно злато, са направили итемите ти да се чупят, като ги разбиваш. Към това са увеличили цената за поправка на итемите двойно. Тази сутрин говорих с един приятел, който имаше огромни надежди за този пач. Каза ми, че е влязал да пробва и след 2 поправки по 38к всяка и никакъв дроп, просто е излязал. Един друг приятел взе итем от Gold AH по погрешка остана с 40к голд и се отказа, защото не му стигат за поправка и колби.
Като не си проверил нещо защо го пишеш не разбирам. Почти нищо от поста ти не е вярно.

Почваме по ред:
- "Нърфнатия" дроп: Преди имаше по-голям шанс за 63то ниво предмети, но те падаха само от акт 3. Сега шанса да паднат от акт 3 е по-малък, но падат и от акт 1 и 2 и дропа се изравнява, просто няма само 1% от хората да ги виждат тези предмети.
- "Нърфнатия" дроп от босове: преди 1.0.3 акт босовете пускаха (при 5 valor) 2 гарантирани rare, сега акт босовете пускат по 1 гарантиран rare, но всички champs/miniboss пускат по 1 гарантиран rare ДОПЪЛНИТЕЛНО ОСВЕН СТАНДАРТНИЯ СИ LOOT. В един Azmodan run убиваш Азмодан и Cydea по 1 път - това са -2 rares. Обаче убиваш и средно 10-12 шампиона - това са +5-7 rare. Математиката.
- Не са намлили количеството злато от вазичките - намалили са бройката вазички които пускат злато и gold find вече не влияе на вазички. Ужасен удар за хората които правеха 8 часови рънове на вазички в акт 4, абсолютно незабележимо за всички останали.
- Items ВИНАГИ са се чупели докато се биеш. Просто сега е по се вижда заради безкрайно раздутите цени на repair. И има официално обявено че това ще бъде променено.
- Цените за repair са вдигнати около 5 пъти, не 2. Да прекалено е.
- Има enrage timer вече да, това си го уцелил :) не е само на Belial. Всичко в първите 3 акта + Rakanoth може да се убие с около 15k dps без да стигнеш enrage, снощи тествах. Също така някои босове (ок само Cydea) са бъфнати защото бяха пълна смешка преди и сега по форумите е 8 реда сълзи и 9 реда сополи как може Cydea да е трудна като преди са я facerollвали.

Колко жълти ти падали докато вдигаш нива - промените в дропа са само за ilvl 61-63 (основно 63) които не можеш да видиш ако не си 60lvl инферно така че можеш само да си повтаряш Random loot is random.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Jun 22, 2012 11:37 am

Абе какви сте вие едни такива, че се разорявате толкоз лесно бе. Аз след като купих всички възможни слотове в сташа, взех два много добри пръстена от AHто и много други неща останах със около 130к. После продадох старите си пръстени за по 20 к парчето и съм айляк. Поправката ми излиза към 1500 преко сили. :lol: Максимум да съм давал над 2к за поправки когато съм бил на минимума с 23 хилки общо.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Fri Jun 22, 2012 11:47 am

Аз нямам фъкин идеа за какъв нърф на дроповете говорите :dunno:
Look at the darkness...
...around me.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Jun 22, 2012 7:51 pm

Аз пък съм във фъкин шах и мат по отношние на айтемизацията на героя си. Какво се случва на хелл... влизаме парти на Леорик. В следствие на което ни уан хитва спорадично доволно и цялото парти се отказва. Оставам сам, сменям два предмета на по над 1000 лайф за сметка така скъпоценният ми декс/дмг билд и след цяла една одисея си го вземам абсолютно самичък. :lol:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Jun 22, 2012 8:08 pm

Goshko wrote:Като не си проверил нещо защо го пишеш не разбирам. Почти нищо от поста ти не е вярно.

Почваме по ред:
- "Нърфнатия" дроп: Преди имаше по-голям шанс за 63то ниво предмети, но те падаха само от акт 3. Сега шанса да паднат от акт 3 е по-малък, но падат и от акт 1 и 2 и дропа се изравнява, просто няма само 1% от хората да ги виждат тези предмети.
- "Нърфнатия" дроп от босове: преди 1.0.3 акт босовете пускаха (при 5 valor) 2 гарантирани rare, сега акт босовете пускат по 1 гарантиран rare, но всички champs/miniboss пускат по 1 гарантиран rare ДОПЪЛНИТЕЛНО ОСВЕН СТАНДАРТНИЯ СИ LOOT. В един Azmodan run убиваш Азмодан и Cydea по 1 път - това са -2 rares. Обаче убиваш и средно 10-12 шампиона - това са +5-7 rare. Математиката.
- Не са намлили количеството злато от вазичките - намалили са бройката вазички които пускат злато и gold find вече не влияе на вазички. Ужасен удар за хората които правеха 8 часови рънове на вазички в акт 4, абсолютно незабележимо за всички останали.
- Items ВИНАГИ са се чупели докато се биеш. Просто сега е по се вижда заради безкрайно раздутите цени на repair. И има официално обявено че това ще бъде променено.
- Цените за repair са вдигнати около 5 пъти, не 2. Да прекалено е.
- Има enrage timer вече да, това си го уцелил :) не е само на Belial. Всичко в първите 3 акта + Rakanoth може да се убие с около 15k dps без да стигнеш enrage, снощи тествах. Също така някои босове (ок само Cydea) са бъфнати защото бяха пълна смешка преди и сега по форумите е 8 реда сълзи и 9 реда сополи как може Cydea да е трудна като преди са я facerollвали.

Колко жълти ти падали докато вдигаш нива - промените в дропа са само за ilvl 61-63 (основно 63) които не можеш да видиш ако не си 60lvl инферно така че можеш само да си повтаряш Random loot is random.
Ми не, нърфнали са го дропа от 1-60, това ти го гарантирам. Ако искаш направи си алт и тествай, аз имам 40 левел барб на Хардкор и ми е ясно какво беше и какво е, защото WD-то ми сравнително бързо стана 60 след лаунча. Ми нерфнат е, яко. Итеми не падат.

Също казах, че ти се чупят итемите, като чупиш destructables. И дропа на голд Е нерфнат от тях. Затваряш си очите ли, що ли? Освен това итеми от такива неща вече не падат. Напук на едни смели коментари на Башиок от преди лаунча. :lol:

Изобщо как я търпиш тази игра ми е много чудно. Айде в Диабло 2 също беше мизерен дропа и Мефо/Бал ръновете не бяха особено забавни, и имаше неща, с ужасен дроп, но в Диабло 2 винаги беше забавно, като ти падат итеми на земята и то от всякакъв вид, не просто жълтите. А сега какво, фармиш един инвентар, следиш dps/main stats/cookie cutter stats, ако има нещо читаво(рядко) шитваш в AH, ако не(в повечето случаи), вендорваш. И в това се състои цялата игра. Дори процесът на фармене е тежък и досаден, и имам чувството, че вместо да играя игра, бачкам. Гадините не са трудни, а cheesy. В момента на този ладер Диабло 2 LOD Normal е трудна почти колкото Diablo 3 Hell, и не по начин, който те кара да си изядеш клавиатурата.

BTW, за глазура, 1.03 ми прееба мечоците на WD-то, най-сносния медот за трепане в Inferno Act 1. Повече от половината му скилове са безполезни вече 1 месец.

Както и да е, де, играта е делната вече. :twisted:

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Jun 22, 2012 8:24 pm

Един приятел продаде някакво рандъм пръстенче за 100 евро :neutral:
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 22, 2012 8:24 pm

Кое му е мизерното на Диабло 2 дропа - за 15 минути вадех уникат или зелен 100%.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Jun 22, 2012 8:37 pm

RRSunknown wrote:Кое му е мизерното на Диабло 2 дропа - за 15 минути вадех уникат или зелен 100%.
Имаше някои уникати и руни, които имаха ужасен шанс да паднат, но точно защото имаше и такива, които си падаха веднъж дваж на циклаж, никога не му писваше на човек.


BTW, Dante, един приятел вече направи 60 евро. През моя акаунт, че 50 от тях ми връща, че му купих играта. :lol:

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Jun 22, 2012 8:50 pm

Мдааааа... едно време, в зората на 16-битовото компютрене в България, бяха "имейджи". После се появиха "рогета" и "магета". Сега явно вече имаме и "итеми". Мдам, развива се езикът, спор няма.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 22, 2012 8:56 pm

итеми има много отдавна :)

итем - виртуален предмет в компютърна игра.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Jun 22, 2012 8:59 pm

*sigh*. Много добре знам какво значи "item". Но не мога да го свържа с това "и" в началото на българската транскрипция :P

(и, да, съжалявам, осъзнавам, че е възможно това твоето да е било сарказъм :))
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests