DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Fri Jun 15, 2012 9:48 am

Всеки иска да тества правенето на адските хилки, нормално е. Още преди старта на играта имаше тема с очакванията за печалби от RMAH на форума на диаблото, а резултатите бяха леко шокиращи. Оказа се че голяма част от хората си мислят, че спокойно могат да изкарват "една заплата" от продажба на предмети. Сега това само се потвърждава. Който смята да пазарува от там по-добре да изчака една-две седмици докато народа се поуспокои и разбере че едни въшливи ръкавици не струват 15 евро.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Jun 15, 2012 10:30 am

Седмици? Кажи часове - вече има добри стормшийлдове по 10-на евро :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jun 15, 2012 2:10 pm

Именно - както написах още ранна утрин във Форплей - до довечера в 12 ще има брутални неща за смешни суми, аз лично мисля да прекарам част от вечерта в пазаруване :)))

Също така - които иска адските хилки - тези дни са момента, за отрицателно време ще има масов флууд и смешни цени, масовите фермери от азиатски произход още не са си пуснали стоката даже.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 15, 2012 4:57 pm

Освен предметите мистериозно не изчезват затрити от Близард цените само ще падат надолу. Особено с общото сандъче.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat Jun 16, 2012 3:20 pm

Бах... за момента D III ми е в графата времегубка, заедно с League of Legends

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Jun 16, 2012 4:02 pm

Само на мен ли ми лагва жестоко днес?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sat Jun 16, 2012 5:09 pm

The Dragon wrote:Само на мен ли ми лагва жестоко днес?
тц. на мен ми лагва солово в големите мелета. А когато си отворя играта в публик влизат двама уизърда и става неиграемо.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 18, 2012 12:29 pm

Корея цакат Близард :)
Южна Корея ще наказва търговията с виртуални предмети с 5 години затвор
http://www.kaldata.com/70831/%D0%AE%D0% ... D1%80.html

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Mon Jun 18, 2012 12:45 pm

Добре правят. Чрез виртуалните предмети се въртят невероятно много пари и това освен, че махат удоволствието от играта, от части и прецакват икономиката /не съм много на ясно как стоят нещата, но не мисля, че е полезно./ Все пак играта е да се забавляваш... Освен ако не е професионален спорт, не смятам, че трябва да се печелят пари от това...

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Mon Jun 18, 2012 3:11 pm

Икономиката на gold ah не е мръднала и на сантиметър през първите дни - надявах се да скочат рязко цените за да мога да продам малко неща ама не би, така че и това не е вярно към момента и за разлика от теб аз съм наясно.

На мен ми беше много забавно като продадох разни предмети за евро вместо за gold така че се забавлявам доста. Освен ако не смяташ че човек не бива да смесва забавни неща с неща които ти изкарват пари? Да позная, не харесваш много работата си нали :)

Това за професионалния спорт няма да го коментирам, щом така смяташ ок, но според мен заслужава един facepalm emote :)
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Mon Jun 18, 2012 6:13 pm

Ами работата ми е достатъчно приятна за да се оплаквам само през 5 дни от седмицата :D

Иначе за парите от итемите и тн. Някой хора го приемат твърде на сериозно. Едно време в Инферно 5тте кьошета хора се биеха за енигми в буквалния смисъл. Все пак по-добре да е легално, от колкото под масата, както беше при УоУ-а.

За професионалният спорт. Ами Корейския Старкрафт 12 години по-късно събира пълни хангари, плажове, зали и така нататък. Явно забавлява хората. А забавлението не е безплатно.(колкото и да подкрепям пиратството.)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Jun 19, 2012 10:53 pm

А аз установих че май съм burn out-нал ... тъпо.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Thu Jun 21, 2012 6:54 pm

Аз съм на път да си продам акаунта на някой. Напълно кежуал играч съм, който току що я врътна на nightmare и diabloto ми дропи обидно жалки предмети. Обидни дори за кежуал ламер без никви очаквания. В акт 1 Леорик ми сипа по-хубави оръжия.
Все още нямам легендарен дроп. Апропо уизърда на един приятел с който делим акаунта е на inferno и все още няма Легендарен предмет. Ако идеята е да правя айтемизацията в AH ами съжалявам тогава. Аз искам да играя а не та въртя сдерки а Уолстрийт :lol: Дори ферменето се обезсмисля. На Lineage 2 дори след кошмарен ферм все ти падаше някой A-grade предмет, огромната мъка във ферм рано или късно се заплащаше. Тука обаче нъцки. Едно и също, едно и също а дропа все по-на зле отива с качването на левълите.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Jun 21, 2012 7:39 pm

От около седмица дропа е стелт нерфнат кардинално. По моя преценка, нещо от порядъка на 4х. Личи си, че са в паника. С 1.03 го нерфнаха още веднъж, като направиха да има шанс да ти падат high lvl итеми в Hell act4/Inferno Act 1 и с 5 стака да ти пада 1 задължителен жълт от шампиони, но за сметка на това нерфнаха дропа от босовете и от мини босовете, сложиха енрейдж таймер и на Belial, добавиха също допълнителни неща на някои други мини босове. Освен това нерфнаха вазички, трупове, weapon racko-ве и т.н. Вече от Destructables пада само голд и то много малко, а от раковете не винаги пада оръжие. Освен, че от destructables пада мизерно злато, са направили итемите ти да се чупят, като ги разбиваш. Към това са увеличили цената за поправка на итемите двойно. Тази сутрин говорих с един приятел, който имаше огромни надежди за този пач. Каза ми, че е влязал да пробва и след 2 поправки по 38к всяка и никакъв дроп, просто е излязал. Един друг приятел взе итем от Gold AH по погрешка остана с 40к голд и се отказа, защото не му стигат за поправка и колби.

Аз също пробвах с барба ми. След нерфа на IAS му е паднал дмг, но все тая, тествах дропа. На един пълен инвентар сини е цяло чудо да ти падне жълт предмет. За справка имам 60 левел WD и при неговия левелинг при пълен инвентар беше нещо от сорта на 60% сини/40% жълти. Напълно възможно е дропа да са го стелт нерфвали нон стоп от излизането на играта за да се приготвят за RMAH и Gold RMAH. На този етап играта е мазохистична. Имам 395 левел герой на офи Mu Online и дори там не е такъв ужас. Близард им пожелавам да се самопогребат с тая игра.

Аз от друга страна от доста време съм си купил Torchlight 2 и чакам. И междувременно играя 1 и осъзнавам, че ми е по-приятна за игра от Диабло 3. :lol:

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Thu Jun 21, 2012 7:43 pm

Аз пробвах Torchlight 1... стори ме се мега шарена е не понесох. Не знам какво са нърфнали, но в момента с монка бия два пъти по-добре с два ятагана отколкото с даибо, предмет закон за монка. Бахти безсмисленият предмет са го направили с новата механика. Иначе цялостно монка не просто е нърфнат, той е счупен :mrgreen:

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 16 guests