DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 13, 2012 10:13 am

Ами в УоУ предметите за които говориш винаги си държат една стабилна минимална цена винаги до следващия пач,който ги прави obsolete, но естествено в един момент го има натрупването на гиър и им пада цената.

Ще видим, аз лично не смятам да играя Диабло 3 с месеци, искам да излиза тоя RMAH, да вложа малко пари да си дооправя уизарда, който всъщност бтв си е съвсем окей пчоти, да си довърша инферно и да зарежа играта за доста време.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jun 13, 2012 10:39 am

Изчакайте да видим дали ще се намери някой да купува на 70 долара.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jun 13, 2012 10:41 am

Muad_Dib wrote:Ще видим, аз лично не смятам да играя Диабло 3 с месеци, искам да излиза тоя RMAH, да вложа малко пари да си дооправя уизарда, който всъщност бтв си е съвсем окей пчоти, да си довърша инферно и да зарежа играта за доста време.
Wizard-a ти е значително по-облечен от моя WD, отделно че самия клас е upgrade на WD. Стягай се и убивай Диабло :)

Единствената причина аз да не съм го убил е че миналата седмица толкова пъти умрях (и толкова се изнервих) на Rakanoth преди да го приключа че 10 дена по-късно още не мога да събера сили да бия тежък бос пак и само си рънвам Butcher, Belial и други лесни нещица. Живот и здраве събота и неделя като имам време ще стана Shaper of the Unformed Land.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jun 13, 2012 10:42 am

И защо бързате да убиете Диабло - нали това нямаше никакво значение, не приключвало играта, нищо не значело ?

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jun 13, 2012 11:07 am

Къде написах че бързам? Чакай ще проверя
.
.
.
.
ми не не само че не съм писал че бързам ами даже и съм написал че си цъкам Act 1 и 2 за разпускане.

Ако бързах щях да съм го убил преди 3 седмици. Кефи ме идеята да съм Shaper of the Unformed Land ама не чак толкова че да се зоря. Яваш яваш и ще стане, ако не сега на пача.
Last edited by Goshko on Wed Jun 13, 2012 11:10 am, edited 1 time in total.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jun 13, 2012 11:10 am

Когато някой отправя послания за стягане за бой с Диабло като някаква цел и събира сили за тежък бос логиката ми сочи че този бой се смята за важен.

Другото нещо което подразбирам е че убиването на Диабло ще ознаменува " привършването" на Инферно

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jun 13, 2012 11:40 am

Много е яко как Никола казва нещо
Muad_Dib wrote:да си довърша инферно и да зарежа играта за доста време.
обаче някак си се оказва че аз си го мисля същото понеже съм му отговорил. За да не стане час по литература "Какво е имал предвид автора" ще обясня:

1. Muad_Dib иска да убие Диабло защото след това ще спре играта за известно време.
2. Той смята че за да го направи му трябва повече gear и има намерение да си го набави от RMAH.

Това е инфромацията която се съдържа в неговия post.

На което аз му отговарям че има достатъчно gear и може да убие Диабло и сега ако се стегне (това е закачка че е слаб).

Надявам се това да е достатъчно подробна разбивка.

Убиването на Diablo на inferno ще ми донесе Achievment който ме кефи и ако имам късмет яки предмети (yeah right), нищо повече.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jun 13, 2012 12:57 pm

разбрах те.

и Онтопик
Някой има ли останал гест пас че един приятел днес ме пита как да тества играта?

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 13, 2012 9:39 pm

Никола очевидно е слаб :)

Не, ясно ми е че с тоя гиър мога да изнасиля и акт 2 и акт 3, че евентуално и 4, просто с тоя мизерен дроп и без гарантираните реъри не ми се занимава и ще изчакам пача:)

Иначе РМАХ в Европа е изместен за петък 15ти.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jun 14, 2012 9:38 am

Играя с демон хънтърката. Баси - все едно е Alien Shooter или Crimsonland
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jun 14, 2012 10:03 am

Остро Alien Shooter:) Ама е правен от Близард и има яко скилове и предметчета. За съжаление на инферно трябва бая да дигнеш демиджа, за да тио е пак толкова плавно.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jun 14, 2012 10:06 am

Muad_Dib wrote:Остро Alien Shooter:) Ама е правен от Близард и има яко скилове и предметчета. За съжаление на инферно трябва бая да дигнеш демиджа, за да тио е пак толкова плавно.
След пач 1.0.3 като считат кревешкото ниво за инферно АКТ 1 и има вероятност да се падат акт 4 предмети :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jun 14, 2012 2:22 pm

http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... more-22038

какъв тотален клъстърфък ще е :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jun 14, 2012 3:15 pm

Старо е това, но наистина е златно. Лудница се очертава, нещо инкгеймърс странно защо чак сега го пускат, от преди няколко дни е интервюто и даже го има в ужасяващо състояние в ЮТюб.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jun 15, 2012 9:30 am

RMAH официално тръгна на европейските сървъри, цените са меко казано абсурдни, още до довечера ще има промяна според мен.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests