DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jun 07, 2012 11:03 am

И аз съм много доволен от предстоящия пач, няма да си пействам мнението то Форплей - най-много се радвам за нърфа на атак спийд, не може масово да има хора на 2ри и 3ти акт инферно със сини пръстенчета с 60 стат и 14% IAS (и моят уизард е от тях).

За билдовете - няма какво да се точат локуми наистина, build diversity има малко до никакво. Вчера пак се мъчих-мъчих с мой си билд на инферно - е не става, трябва да се играе със скапния близард и това е, иначе никъв шанс да минаваш по няколко пака на акт 2 на инферно без да умираш....Единственият друг вариант за смислен кайт е да съм с arcane orb + temporal flux пасив, но така съм един пасив назад и няма смисъл...

За монка - стаквайте life on hit и AS и това е, гледах едно филмче на убиване соло на Диабло на инферно, пичът беше с 3.2 атаки в секунда и общо 1000 кръв на удар:) Разбира се трябва да се има предвид нърфа на так спийда.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sun Jun 10, 2012 12:38 am

Изобщо не мога да му свикна на уизърда. Продължавам си като ламе с монка :mrgreen:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Jun 10, 2012 2:17 am

Аз пък почнах пак Диабло 2. Съвсем скоро е ресетнат ладера. :)

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jun 11, 2012 11:07 am

Понеже в д2 няма нито една счупена механика и всичко е изпипано и работи.
:thumbsup:

Аз пък искам да се оплача от това, как ми отнеха фъна да ми дропне някое готино айтъмче, което да ми е потребно. За последно си екипирах дроп, като бях на 10. Гей механиката е така построена, че за да ти работи даден билд, ти трябват предмети с точно тия и тия характеристики. И вероятността да ти се падне точната комбинация от атрибути е много малка. Сега като намеря нещо читаво - в добрия случай отива на пазара. А айтъм хънтинга е изнесен в ровенето из АХ.

Другата ми критика е, че практически няма смисъл и никога повече няма да си развия друг барбериън. Което е тъжно.
Look at the darkness...
...around me.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Jun 11, 2012 11:41 am

dellusion wrote:Понеже в д2 няма нито една счупена механика и всичко е изпипано и работи.
:thumbsup:
В момента, колкото е изпипано Д2, Д3 никога няма да бъде. Just sayin'. И разликата между двете игри е, че едната ти доставя удоволствие(Д2), а другата не. Освен, ако не се кефиш на AH и WoWlike итеми.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 11, 2012 11:43 am

dellusion wrote:
Другата ми критика е, че практически няма смисъл и никога повече няма да си развия друг барбериън. Което е тъжно.
като продадеш този в акциона за адските хилки ще развиеш друг :)

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jun 11, 2012 11:51 am

Random Guy wrote:It gives every player instant access to almost any drop that any other player is willing to trade for gold.

It's the equivalent of joining a multi-player game in Diablo 2 Named "Trades".. but instead of 1-8 players there's hundreds of thousands of players all trading.

I can log onto the AH and I'll find exactly what I need in the space of about five to ten minutes. This would of taken all night on Diablo 2 as I would be joining many different Trade channels and talking to plenty of different players. The trade would of required another item to exchange for the item I wanted.

Item to Item trading is also useless in DIII because of no game browser.

In Diablo III all you need is gold and that's all. This often makes me wonder, so what's the point of the game exactly? Diablo is about finding gear to progress your characters strength. But I can find the gear I need on the AH for quite cheaply, so I guess that removes the most important aspect of playing Diablo, "finding gear", the game is about hunting down gold.. and when the RMAH is released it will all be about "finding your credit card" and giving Blizzard their 1 euro per item sell.

They have also completely ruined the mechanics of the game by making rares and normal random magics as strong as legendary items. They know doing this will make them the most $$ on the RMAH because people will have more worthwhile gear to sell. But I think their plan will also backfire as players become bored and acquire items too quickly and lose interest with the mundane itimization in the game.
Това във връзка с критиката ми към AH.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 11, 2012 12:01 pm

E то и на Диабло 2 има тренери, ботове и мапхакове с които играят 90% от играчите тъй че кой го ебе за честност.

Парите в крайна сметка за измислени именно за да заместят бартера , а в случая с диабло златото е еквивалента на печалба която може да спечелиш за предмет който не трябва вместо директно да го бартерираш на доверие както в Диабло 2.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Mon Jun 11, 2012 12:05 pm

dellusion wrote:Аз пък искам да се оплача от това, как ми отнеха фъна да ми дропне някое готино айтъмче, което да ми е потребно. За последно си екипирах дроп, като бях на 10. Гей механиката е така построена, че за да ти работи даден билд, ти трябват предмети с точно тия и тия характеристики. И вероятността да ти се падне точната комбинация от атрибути е много малка. Сега като намеря нещо читаво - в добрия случай отива на пазара. А айтъм хънтинга е изнесен в ровенето из АХ.
RNG is RNG - аз имам точно 2 предмета по мен които не съм намерил/крафтнал сам. Като единия е sidegrade в най-добрия случай.

На Act 4 inferno съм, само Диабло не съм убил, не е като да говоря без опит.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jun 11, 2012 12:09 pm

dellusion wrote:Другата ми критика е, че практически няма смисъл и никога повече няма да си развия друг барбериън. Което е тъжно.
Защо да няма смисъл - аз в момента левълвам втори.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Jun 11, 2012 12:43 pm

Goshko wrote:
dellusion wrote:Аз пък искам да се оплача от това, как ми отнеха фъна да ми дропне някое готино айтъмче, което да ми е потребно. За последно си екипирах дроп, като бях на 10. Гей механиката е така построена, че за да ти работи даден билд, ти трябват предмети с точно тия и тия характеристики. И вероятността да ти се падне точната комбинация от атрибути е много малка. Сега като намеря нещо читаво - в добрия случай отива на пазара. А айтъм хънтинга е изнесен в ровенето из АХ.
RNG is RNG - аз имам точно 2 предмета по мен които не съм намерил/крафтнал сам. Като единия е sidegrade в най-добрия случай.

На Act 4 inferno съм, само Диабло не съм убил, не е като да говоря без опит.
Евала ти правим за волята да гриндиш сам толкова боринг итеми с такъв дроп рейт. :shock:

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jun 11, 2012 12:53 pm

Amikae wrote:
Goshko wrote:
dellusion wrote:Аз пък искам да се оплача от това, как ми отнеха фъна да ми дропне някое готино айтъмче, което да ми е потребно. За последно си екипирах дроп, като бях на 10. Гей механиката е така построена, че за да ти работи даден билд, ти трябват предмети с точно тия и тия характеристики. И вероятността да ти се падне точната комбинация от атрибути е много малка. Сега като намеря нещо читаво - в добрия случай отива на пазара. А айтъм хънтинга е изнесен в ровенето из АХ.
RNG is RNG - аз имам точно 2 предмета по мен които не съм намерил/крафтнал сам. Като единия е sidegrade в най-добрия случай.

На Act 4 inferno съм, само Диабло не съм убил, не е като да говоря без опит.


Евала ти правим за волята да гриндиш сам толкова боринг итеми с такъв дроп рейт. :shock:
Тру. Както казах, за да ти работи оптимално билда, ти трябват много строго специфични итеми, и трябва да хвърлиш боб ебати, та да ти се паднат точно те. Вместо това фармиш кинти, продаваш дропове и като спестиш - отиваш в мола.

The Dragon, а защо го правиш? В крайна сметка ще имаш 2 идентични героя.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jun 11, 2012 1:18 pm

dellusion wrote:The Dragon, а защо го правиш? В крайна сметка ще имаш 2 идентични героя.
Една доста архаична парадигма. Че някои игри просто ти е приятно да ги играеш.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jun 11, 2012 3:26 pm

Това нещо като олимпийския принцип ли е? :wink:
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 11, 2012 4:43 pm

Хубаво сте написали една камара хейт, в него не отричам, че има доста истина. Но от друга страна играта за мен лично е в стадий на развитие и след една година се надявам, че няма да има малко до нищо общо с проблемите си сега. Достатъчно показателни са решенията в пач 1.03 , които решават не един и два належащи проблема.

Аз лично вече повече кисна в аукциона отколкото да играя, такива качествени изпълнения ми се получават през ден с покупка и препродажба, че не е риба, любимото ми е един пич, които в чата продаваше панталони от сета на монка за 500к и след 24 минути ги бях продал за 3.5 милиона:)))

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests