DIABLO III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 06, 2012 9:43 am

Да, точно това имах предвид, Сашенце, като отворена книга съм за теб.

Зарибителното е в самите битки, в системата с уменията и различните им комбинации, в доста удовлетворителната физика, въобще в цялата основна формула на жанра, която се представя по един доста добър начин в Диабло 3. Мен лично ми е искрен кеф как към всяка нова група шампиони трябва да се адаптираш on the fly с различен тип тактика, а и реално играта на инферно изисква доста скил, за да не мреш като куче, като често една секунда забавяне си е смърт.

Последното на нормал няма как да го усеиш, уви, че дори и на найтмеър.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Jun 06, 2012 10:19 am

Следващия път пробвай същия пост, но без безцелното заяждане в първото изречение и току-виж си се научил да комуникираш като нормален човек. Наистина не е толкова трудно.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 06, 2012 10:28 am

Не, ще пропусна да пробвам, като видя срешу себе си нормално комуникиращ човек, който не ми изопачава думите и наистина е прекарал достатъчно време с играта, за да има поглед върху всички трудности - тогава с удоволствие ще пробвам.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Jun 06, 2012 11:36 am

Муад, я сподели многото работещи билдове в Инферно, че ми стана интересно. :mrgreen:

Също какъв точно скил изисква играта на Инферно и изобщо с какво се различава Инферно от Хел, освен dmg/def/hp на мобовете?

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 06, 2012 2:50 pm

Четох си и двата поста и не виждам къде съм писал за многото интересни билдове, смисъл билдовете наистина се различават с по 1-2 руни и горе-долу толкова, поне при Уизарда и ДХ е така.

На инферно най-малкото се изисква по-бърза реакция от на хел, защото тук го няма варианта с "ще оставя да ме ударят веднъж". Да не говорим, че босовете са доста по-пипкави за биени благодарение на убер демиджа си.

И все още не разбирам поста ти от преди няколко страници как хем си имал гиър за Бътчъра, хем много пъти си умрял на него? ;)

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Wed Jun 06, 2012 2:58 pm

От скромният ми опит (едва на Найтмеър съм) с монаха изобра на билд е силно ограничен. Да не кажа, че на практика не съществува избор.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 06, 2012 3:01 pm

Добре, някой да е казал нещо по-различно? Различни билдове няма, има fine tune-ване, което различно на мен ми доставя удоволствие, но наистина изборът е СМЕШЕН сравнен с претенциите за "3те милиона билда".

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jun 06, 2012 3:22 pm

Razaelski wrote:От скромният ми опит (едва на Найтмеър съм) с монаха изобра на билд е силно ограничен. Да не кажа, че на практика не съществува избор.
Сериозно? На nightmare се чувстваш ограничен? :lol:

Единственото "ограничение" на Nightmare е че още не си отключил всичко, можеш да играеш с каквото си искаш.
Muad_Dib wrote:смисъл билдовете наистина се различават с по 1-2 руни и горе-долу толкова, поне при Уизарда и ДХ е така.
При witch doctor-a има варианти да ти кажа, не само руни, но има и абсолютно задължителни пасиви (ок 1 задължителен за всички билдове и той не е точно задължителен просто е глупаво да играеш без него) и едно абсолютно задължително умение за навсякъде (Spirit Walk).

Аз много време играх на мечки (чист nuke), после минах на жаби (много cc heavy), сега съм на swarm+стрелички. И трите са различни (имах проблеми докато свикна от мечки на мухи например) като стил на игра игра и силни срещу различни неща. С удоволствие бих ги сменял според босовете които ми пуска ама пазя тъпия Valor :/

EDIT: Забравих да напиша че получаваш избор като събереш gear. Преди това нямаш много много варианти.
Last edited by Goshko on Wed Jun 06, 2012 3:51 pm, edited 1 time in total.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Jun 06, 2012 3:43 pm

Muad_Dib wrote:Четох си и двата поста и не виждам къде съм писал за многото интересни билдове, смисъл билдовете наистина се различават с по 1-2 руни и горе-долу толкова, поне при Уизарда и ДХ е така.

На инферно най-малкото се изисква по-бърза реакция от на хел, защото тук го няма варианта с "ще оставя да ме ударят веднъж". Да не говорим, че босовете са доста по-пипкави за биени благодарение на убер демиджа си.

И все още не разбирам поста ти от преди няколко страници как хем си имал гиър за Бътчъра, хем много пъти си умрял на него? ;)
Бучера ми е на фарм отдавна, за другото след работа коментар.

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Wed Jun 06, 2012 6:07 pm

http://us.battle.net/d3/en/blog/6262208 ... _2012#blog

Е това е! Нямам търпение да дойде пача сега :D (въпреки че съм стаквал ias)
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jun 06, 2012 7:10 pm

Мен още на нормал ме сгънаха два пъти на първия в акт 4 докато упорствах с оригинална комбинация от от скилове. След което се върнах в правия (тм монк) и миха акта без проблеми.

просто има някои скилове и руни които им виждам смисъла само в ПвП.


Доволен съм че бачкат усилено по- подобрения вместо да обясняват как са били прави.

бай да уей в други форуми
P.S. Имам над 140 часа монкски опит на инферно
аз си мислех че 80 часа са много.......

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jun 06, 2012 11:19 pm

Монка специално просто няма значение какво му слагаш на НМ или Нормал - както и да ги разджуркаш уменията газиш.

Пача изглежда много сериозен. Т.е успели да хванат доста от критиките на хората и усещам как ще се фарми сериозно с промените по валора. Т.е от близард си се опитват искренно да направят хората да играят играта а не да киснат в АХ-то. Нърфа на Атак Спийда е очакван - беше прекалено добра стат. Когато избираш АС пред 150 от основния ти стат, нещата не са балансирани.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jun 06, 2012 11:31 pm

Не съм съгласен - имат места където те убиват с два удара и ако нямаш поне едното лечение нямаш шанс.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jun 06, 2012 11:35 pm

RRSunknown wrote:Не съм съгласен - имат места където те убиват с два удара и ако нямаш поне едното лечение нямаш шанс.
Аз обикновенно движа с 2-3 хийлинг нещица които се използват и като офанзивни кулдауни( винаги има една нисък левър руна която те кара да правиш повече демидж или те да взимат повече) и оттам каквото съм на кеф за прайм атака и спирит дъмп. И винаги от аукциона се взимат сокетнати итеми в които влиза един голям тлъст червен джем.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jun 06, 2012 11:43 pm

И какъв е смисъла да нося каквото и да е хийлинг при положение че всеки скил който ползвам ми зарежда живота вкл и баш леченията които ми дават и бъф?

Гледах ти героя преди малко - имаш същия DPS като моя, три пъти по-малко армор а скиловете ни са 80% едни и същи :) само че съм 38 левъл. При положение че има един чукчии дето ме убиват от два удара и не мога да избягам защото съм jailed не виждам как си спестяваш лечение и пукаш с каквото ти падне като скил .

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests