Lord Of The Rings Online

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jul 23, 2007 11:19 pm

dellusi0n wrote:
Да. Така че - изтегли го нормалния клиент - 7 гига е само
Ох... :).

Мерси за помощта, почвам да дърпам пак.
Сега ще го хостна някъде - ако външния ти е зле.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Tue Jul 24, 2007 10:39 am

Еми не е зле, ама от бг дърпам с 1-2 МБ/с. Хостна ли го някъде ?

EDIT:
Няма нужда вече.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Sun Sep 02, 2007 5:05 pm

Най-вероятно тези дни ще си продам акаунта на LOTRO тъй като скоро няма да имам време да я играя. Ако някой иска да го купи да пише.

Инфо:
Сървър Laurein
Човек - Шампион
Ниво 32
Пари си има достатъчно и някви там благинки.

Спирам да играя, защото свободното ми време ще е доста ограничено и затова се прехвърлям отново в GW. :)
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Jan 26, 2008 8:33 pm

Пуснали са убийствена оферта до 31-ви - 10 долара на месец, плаща се на римесечни периоди :) И ти излиза около 13 лева месечна - съвсем поносимо, гот е че не свършва след 3-те месеца а се презарежда. Определено най-голямата критика към играта от моя страна намаля.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Wed Dec 28, 2011 8:22 pm

Пост към Nebulas, и всички, които биха се заинтересували от темата...

В сървър Eldar има български киншип( гилдия). Има доста активни играчи, в някои вечери май се събират над 30-40 онлайн от гилда, може да са и повече, не съм ги броял. Гилдията е на максимално ниво, т.е. има си всичко, правили сме всички рейдове, без последния. Ако някой се нуждае от нещо, независимо дали героят му е 10-то ниво, или 75-то, хората от гилда се притичат на помощ, естествено ако имат възможност. Независимо дали става въпрос за инфо, куест, пари, материали, брони, оръжия, предмети и т.н. Доста често се случва ако 1-2ма от гилдията се нуждаят от някой рейд, да ходим още 4-10 човека с тях, за да си го изпълнят. Рейдове и инстанции се правят всяка вечер, макар и не винаги най-големите.

Имаше още един сървър с българска гилдия, но не помня кой. Сървъра Eldar, в който играя аз заедно с още един приятел, е от среднопълните. Доколко е пълен един сървър няма голямо значение специално в тази игра, тъй като е повече rollplay ориентирана, за сметка на PvP-то. Ако акаунта ще е FreeToPlay препоръчвам среднонатоварен сървър, тъй като ако сървъра който си избереш е от по-посещаемите, можеш да случил на опашка чакашти да се логнат, а там са на принципа: VIP - пържи, Premium - втори, Free - последни.

И един съвет - играта е по-приятна, ако все пак хвърлиш някакви пари по нея. Аз лично започнаш с FreeToPlay акаунт, но реших да се направя живота по-приятен и да си плащам месечни такси, тъй като в началото трудно се тръгва, ако си Free играч.

До 30 левел няма да имаш особени проблеми като Free играч. Но след това quest-овете се купуват в Turbine точки, които печелиш като изпълняваш различни задачи в играта. Общо взето докато си играеш ще натрупаш известно количество такива точки, които може би ще ти стигнат да си вземеш кънтент до ниво 50. От там нагоре е малко мъка.

Аз лично ти преоръчвам, ако играта ти хареса, но не искаш да се набутваш много с пари, живот и здраве докато стигнеш 30-то ниво да си играеш с Free акаунт, след което да си платиш една месечна такса. Далаверата е, че през това време има вероятно да вдигнеш добро ниво, и всички благинки, които предлага VIP акаунта, ти се запазват, след като изтече VIP месеца ти. Така ще можеш да си ползваш Turbine точките, за да си отключваш по-късните quest-ове, и да си развиеш 1-2 героя до добро ниво. А ако си в нашия сървър, гилдията ще ти помагаме с каквото можем. :)

Ако решиш да си в сървър Eldar, пиши ми. Героя ми се казва Demandret, левел 59 Burglаr.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Dec 29, 2011 12:05 pm

Примерно аз докато изръчках фрий кънтента, имах достатъчно точки за един куест пак, пък бях взимал някви работи от стора.

Иначе преди няколко дни имаше страшна далавера, последния експанжън беше намален с 50 %, а един от едишъните има сериозни бонуси като за нов играч, от гледна точка на куест пакове естествено, и като гледам че я пускат за 2-3ти път, сигурно пак ще го завъртят.

Напоследък не играя мн, но героя ми се подвизава под заглавието Lelqtian, 75, на Елдар сървъра.

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Thu Dec 29, 2011 1:59 pm

И аз намазах от тази оферта с 50% намаление.

Един приятел ми каза, че намалили Rise of Isengard quest pack-а с 50% в LOTRO Store, т.е. се взима за само 1600 TP. Прибрах се аз, пуснах играта, тъй като офертата била само за 26 Декември, проверих, обаче нищо. След това хората от киншипа ми казаха, че имало 50% намаление за RoI, като си го взимаш с пари. Те по принцип са 30, 40 и 50 доларови пакети, като този от 50 долара си е направо уникален - купиш ли си го, няма смисъл да плащаш вече месечни такси. И се оказа, че и той е намален на 25 долара, веднага го налазих, и към него вървят предните 2 експейжъна безплатно, аз единият го имах, но вече имам и другия. :)

Яката далавера. И както казваш ти, пускат тази оферта честичко.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Dec 29, 2011 3:07 pm

Е чак честичко незнам, но помня че яко беснях като я видях първия път, (щото аз си го приордърнах за $50. Но пък сега имам по няколко шарени кейпа за всички герои на акаунта). Та вероятно ще пуснат и пак, нз. Иначе да си взимаш експанжъна от стора за точки смуче яко, освен ако нямам купища точки.

User avatar
Nebulas
Farmer
Posts: 67
Joined: Thu Dec 22, 2011 2:10 pm
Location: Plovdiv

Post by Nebulas » Thu Dec 29, 2011 8:32 pm

И аз си направих герой на Eldar - клас Dwarven Guardian. Естествено любимия ми ник беше вече взет - затова мразя офи сървъри - винаги ми взимат ник-а, та се наложи да измисля нещо. В крайна сметка реших да е Jarnbara - Желязна мечка на Шведски.

Харесва ми как са направили професиите и craft-a - това е любимата ми част във всяка игра, но малко кофти са направили проследяването на Q. Пример - бия мобите за един Q и стрелката веднага ми сочи къде да го върна. Искам да мога да сменя стрелката да ми сочи към поляната с мобите за другия Q и накрая да връщам всичко накуп. Проследяването на Q ми напомня WOW, ма малко по-дървено и сигурно затова въобще ми е направило впечатление.
"Information is the most dangerous explosive known to mankind!"
J.Horovitz

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Thu Dec 29, 2011 9:53 pm

Nebulas wrote: Харесва ми как са направили професиите и craft-a - това е любимата ми част във всяка игра, но малко кофти са направили проследяването на Q. Пример - бия мобите за един Q и стрелката веднага ми сочи къде да го върна. Искам да мога да сменя стрелката да ми сочи към поляната с мобите за другия Q и накрая да връщам всичко накуп. Проследяването на Q ми напомня WOW, ма малко по-дървено и сигурно затова въобще ми е направило впечатление.
Цъкаш L, изкарва ти Quest Log-а и от там си настройваш кои куестове да ти проследява, и кои - не. Цъкаш отпред, на пръстенчено, за да се показва, а махаш пръстенчето, за да не ти се показва даден куест.

Иначе самият quest tracker е настроен да показва къде ти е най-близкият куест, независимо дали имаш да убиеш нещо, да активираш нещо, или просто да си предадеш готовия куест и от там идва цялото объркване. Но се свиква. :)

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri Dec 30, 2011 11:15 am

Аз не се оплаквам мн от тракъра (впрочем можеш да смениш кой куест да ти траква директно като прецъкаш с десния бутон в/у пръстена му, без да влизаж в куест лог-а), освен в редките случаи когато някой куест просто не го показва там.

User avatar
Nebulas
Farmer
Posts: 67
Joined: Thu Dec 22, 2011 2:10 pm
Location: Plovdiv

Post by Nebulas » Fri Dec 30, 2011 12:50 pm

Благодарско - ще я пробвам тая система. Наистина има някой неща дето не мога да управлявам добре защото не съм им свикнал или просто сравнявам с други игри.
"Information is the most dangerous explosive known to mankind!"
J.Horovitz

User avatar
Nebulas
Farmer
Posts: 67
Joined: Thu Dec 22, 2011 2:10 pm
Location: Plovdiv

Post by Nebulas » Fri Jan 06, 2012 6:32 pm

Гледам, че има тема за промоции и други благинки и се сетих да питам. Какви са офертите за Властелина - кое е на сметка, може ли еднократно да платя или задължително като почна и си карам така всеки месец и т.н.

Конкретната ми мъка е ездата на добиче - да го купя ли с турбин точки от мисиите, да платя ли за турбин точки или да търся вариант с някакъв пак/промоция/абонамент? Казаха ми, че quest-a на 20 лвл бил само за "наши хора", каквото и да е това.
"Information is the most dangerous explosive known to mankind!"
J.Horovitz

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri Jan 06, 2012 8:05 pm

Ако набиеш един месец абонамент, получаваш доста екстри без да плащаш TP, но реално има точно две които не можеш да вземеш от store-a - Swift Travel-a (без което е мъка голяма да се дондуркаш на транспорта, от собствен опит ти го казвам) и Player vs Monster (местния вариант на PvP) откъм Freep (Free Peoples) частта. Без да изреждам, освен че можеш да отключиш Riding-a (който иначе е 95 TP) на 20ти лвл обаче чак, взимаш 2 те бонус торби (2х495 TP), крафтинг гилдията (която иначе май беше 295 TP), разните trait slot-ове (ако трябва да ги взимаш по-отделно, ще хвръкнат едни над 1000 TP). Май имаше и др бонуси, които ще ти останат включени на всички герои, които си играл през VIP периода. Но ако питаш мен, врътни Lonelands и тогава пусни ВИП-а за да можеш да разцъкаш после зоните без да купуваш съответния quest pack.

Иначе всяка седмица в четвъртък вечерта тръгват новите седмични промоции, и основно според мен е далавера да следиш за отстъпки на quest pack-овете.

User avatar
Nebulas
Farmer
Posts: 67
Joined: Thu Dec 22, 2011 2:10 pm
Location: Plovdiv

Post by Nebulas » Sat Jan 07, 2012 1:42 am

Ми пуснах се ВИП сега (на 20 лвл). И да ти каже половината от тия неща дето изреди не ги ползвам, но коня и 2те торби ... еми родих се. Преди на вечер я дигна лвл, я не, защото само търча да взимам и давам Q. Сега с коня и като имам поне 1 торба пълна с Q неща приказката е друга :) Иначе ще си следя четвъртъците - благодарско. Сега само и една работа да си намеря и всичко заспива :)
"Information is the most dangerous explosive known to mankind!"
J.Horovitz

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests