19-ти брой е онлайн

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Bragir

19-ти брой е онлайн

Post by Bragir » Sun Feb 08, 2004 11:46 pm

ммм за тия дет минават директно на форума без да отворят сайта или за неосведомените - новия 19-ти брой е качен, даже и работи. :twisted:

хев фън :)

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Feb 08, 2004 11:48 pm

Така де, и коментари очакваме, ако ви се откъснат от сърцето :Р
This is it. Ground zero.

Bragir

Post by Bragir » Sun Feb 08, 2004 11:53 pm

e to po tradicia znam we4e koi kow she si kaje ;ppp

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sun Feb 08, 2004 11:56 pm

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 9:40 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Bragir

Post by Bragir » Mon Feb 09, 2004 12:09 am

Ми обявявам го кат е качен и тестван от 2-3 места, щото преди това ме затрупват 10 човека с доброто желание да помогнат непоменящо факт а за безумно досаждащите в процеса ми на работа коментари - тва не бачка онова, не бачка при положение че съм безкрайно наясно с очеизвадните неща кат липсата на цели статии. Въпроса е, че обявата се пуска доста време след като реално са изгладени нещата. за запетайки не отговарям ;ррр

за тия дет си отварят джама без попъп и с включени горе тоолбарове неам сили да обяснявам всеки път що не им се вижда всичко дет е в долната част на екрана. не че няма оправия тва, ма по-натам.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Mon Feb 09, 2004 12:41 am

Аз първо едно "Здрасти" да кажа, пък и да ви поздравя за готиния форум.

А броя си е мноу як. Ревютата са беднички, ама това не зависи от вас, пък и наличните са си доста добри(ясно е вече, че Ендър ще се чете, само да му дойде реда на опашката). Профилът и Евъргрийнът са увлекателно написани, подбрани са добри теми. Мат заслужава похвала - за Профила и за Статията! Въобще, всичко си е окей. Още не съм прочел разказите и Хрониките, но предполагам, че са на ниво.
Малко липсват диалозите-бисери в бележките. Явно сесията наистина е страшно животно, личи си, че броят е списван в намален състав, не е толкова пъстър откъм стилове.
Както казах - добър брой. Доказахте си отново, че си обичате работата и че можете да я вършите. Фен съм:)

Чакам с нетърпение Сенките да затанцуват отново в следващия брой.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Mon Feb 09, 2004 3:25 am

Random, благодаря за похвалата. 8-)

Иначе броят е добър, но ми липсват коментарите в скоби.
Ревюто на Рол за LOTR е много добро, само да не се беше увлякъл (отново) в нападки срещу Лив Тайлър щеше да е направо перфектно.:)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Feb 09, 2004 8:45 am

това за Дзен-алкохолизма е култово :)

ревютата ми се струват по-малко от обикновено, но като студент, възправен в момента пред Злия Край на Семестъра® и следващата го Зла Сесия ®® проявявам дълбоко разбиране :)

за Майкъл Маршал Смит също 'ного ми хареса :)

за разказите - по късно, че сега чета първия :)

Bragir

Post by Bragir » Mon Feb 09, 2004 8:57 am

ня ня ня, днеска ми е последен ден от очните. муахахаха. ма трее хода си зема последните два подписа, и да ми покажат word i excel за кво служат :twisted:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Feb 09, 2004 9:20 am

Човек никога не може да се увлече в псуването на Лив Тайлър :РРР

За коментарите в скоби, решихме да ги намалим, защото се получава малко гавра с автора и прецаква впечатленията, които иска да създаде.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Feb 09, 2004 9:48 am

Abe broq oshte go dochitam, ta zatova kritikite po kusno, no da spomena che ima edna malka netochnost vuv revuto na "Tsarstvoto na Sqnkata" - na g-n Knaak shte pushe ne samo oshte edna trilogiq po WarCraft, ami i Diablo #4.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Feb 09, 2004 9:52 am

Не, аз обаче продължавам да не разумявам как е възможно да се изсипе толкоз жлъч по с почти нищо незаслужилата я Ливи Тейлър, и после да се изтърси всепомитащият лаф, че Кейт Бланшет била "хубава"!?! ВТФ?!? Най-доброто, с н+1 уговорки, което може да се каже за нея в тоя филм (hands down, за другаде не знам, ма ние нали тоя филм коментираме), е че изглежда.. ъмм... интересно? Ама хубава? Ху-ба-ва! Към да фък он!

Иначе в момента съм в процес на преглеждане на материалите, коментари по-натам :) Странните биологични видове на Мат кефят :)

Едит: хехе, бех забраил тоя хумор къв е свеж :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Mon Feb 09, 2004 12:11 pm

Армагедон, това за Кнаак може само да ме радва, тъкмо ще взема още някой лев :)))

а "серпис" замислят да издадат и една от самостоятелните му поредици, но още преговарят.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Feb 09, 2004 5:43 pm

Мор, я се застреляй :Р Гледал я в два кадъра и половина и вече големия спец. Да не се подхващаме на вкус за жени, че... Аз говоря не за тоя филм, а изобщо, както знаем и двете съм ги гледал в, да речем, *малко* повече филми от теб, ако позволиш.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
neven_che
Farmer
Posts: 50
Joined: Thu Jan 08, 2004 11:09 am
Location: Varna, Bulgaria

Post by neven_che » Mon Feb 09, 2004 5:50 pm

аз разгледа каквото разгледа засега, аз доволно :D
учудващо ми беше да прочета материала за "Сянката на Ендър", това за джен-алкохолизма ми хареса много, а сега се чудя как ще се сдържа да не прочета Dark Cronicles до края на март, когато ще имаме нова видеокарта и ще можем да играем играта вкъщи, мрън.
Roland, мога ли да попитам поради що не ти се нравят редакционите на Freeman?
мрън?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests