X Factor

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Sep 16, 2011 10:18 pm

Току-що гледах предпоследния епизод. Пуснаха олигофрен, за да се гаврят с него по-натам. F**K! Поне му го казаха в лицето, де, което беше добре.

Иначе онова петнайсетгодишното, по време на което звучеше песента на Пинк, изби рибата с простотия. "Кой е Васко Василев, че да ме оценява мене? ***** тъпото жури, ***** тъпанарите, нищо не разбират тия!!!" Как пък никой не й каза, че Васко Василев е просто най-успешният български музикант...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Sep 17, 2011 11:08 am

На мен много ми хареса момичето, което учеше за художничка и пя Price Tag. А също и двамата близнаци бивши чалгари с More Than Words, но не заради плочките:) Макар че на по-големият още му личаха чалга извивките на някои места:(
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Sep 17, 2011 12:12 pm

Двамата близнаци са готини - аз се запознах с тях на първото прослушване. Той по-едрият беше дошъл само за подкрепа на брат си, обаче в кабинката онзи го разпознали и привикаха и другия близнак и накрая ги пуснаха и двамата. Бяха малко втф после :)

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Sep 17, 2011 12:55 pm

Ти и на прослушване за Х-фактор ли си ходил?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Sep 17, 2011 1:03 pm

Бтв, уличните музиканти от Антаноба, мисля че съм ги виждала на живо (може и да греша, но е малко вероятно), адски нахални, момичето се залепя за теб с една шапка, настоявайки да дадеш "за изкуството", а после те псува зад гърба ти като откажеш.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Sep 17, 2011 1:10 pm

И тия седяха до мен на прослушването. Чаках 4-5 часа, а те дойдоха и на десетата минута влязоха... Ходих иначе, да, минах първия предварителен етап с изричната препоръка на втория (и двата не ги дават по ТВ-то, те са преди залата с публиката) да тествам да изпея нещо на Бруно Марс. Аз пък не изпях нещо на Бруно Марс, но не знам дали затова не минах. Може да не са ме зели, просто щото съм некадърен :D

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Sep 17, 2011 1:13 pm

Тези бяха ония с проблемите с усилвателя, нали? Честно казано, не ми харесаха изобщо, а принципно уважавам доста уличните музиканти и особено ако видя читав китарист на улицата, съм готов да му пусна бая пари в шапката*. Даже по едно време мислих и аз да хвана китарата и да изляза да свиря в някой парк така, просто заради идеята, обаче се отказах.

А тия... Това кубенце, което им правеше толкова проблеми, е за домашна употреба и репетиции, ако не се бъркам - не е достатъчно мощно за концертни изяви. Честно казано, изобщо не разбрах защо им трябваше. Всичките други китаристи, които се явиха там, използваха тон-колоните на залата, както си и трябва. Да не говорим, че нито свирене, нито пеене ми харесаха...
---


*На подлеза на румънското посолство отвреме-навреме свири един, с когото дори Ал ди Меола би се радвал да направи съвместна изява, бтв.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Sat Sep 17, 2011 1:21 pm

Мацката с песента на Мария Илиева може и да беше по-добре от много други, но на моменти виеше на умряло. Има потенциал, ама чак пък такива възторжени отзиви...

Емо, чула съм те как пееш и ми е необяснимо, как са спрели теб, а са пуснали тотални бездарници. Те не са просто фалшиви - много по-зле са от това. Но пък явно нарочно пускат напред пълни кретени, за да има зрелище за хората. Като изключим този критерий, останалите са ми мистерия.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Sep 17, 2011 1:26 pm

Лани, те си имат слотове вероятно - еди си колко хора с такъв и такъв стил/вид/странност. Като решат, че не им трябват повече от определен вид, всякакви други просто не ги пускат.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Sep 17, 2011 1:30 pm

Да беше изпял нещо на Бруно Марс, бе! Какво пя?

И сигурно си имат слотове, ама слота за артси млади интелектуалци не ми се видя запълнен...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Sep 17, 2011 1:34 pm

Moже би щото не вписах сърцераздирателна лична история във формуляра, който ти дават като минеш първото прослушване.

Иначе пях Ню Йорк на Синатра и Keep on Moving на Пърпъл на първото, а на второто някаква актуална песен на Incubus (да съм актуален, нали) и Killer Queen.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Sep 17, 2011 1:44 pm

Според мен е трябвало да изпееш нещо по-популярно. И освен това си се утепал наистина за затрогващо-романтично-съвсем леко лигава песен, но ти упорито бягаш от тях:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Sep 17, 2011 1:50 pm

Кво да се прави... Догодина ще се пробвам пак, ако имам мерак :)

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Sat Sep 17, 2011 4:34 pm

Дайте да му спретнем един експертен екип на Трип, че комай сам не си насмогва. Репертоар, визия, сценично поведение, лична драма и всичко - да му ги направим вървежни, да избива рибата, че не мое повече така. Ше се затрие таланта.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Sep 18, 2011 8:07 pm

Дръж се, Емо, идем! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests