Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Aug 05, 2011 10:12 pm

Боже мили, ма тая бая зле те е подредила... Надявам се да няма някви органни повреди. Ох, оправяй се бързо! Ебаси ужаса...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Fri Aug 05, 2011 10:29 pm

Засега излиза, че трайни повреди няма. Още не ми се вярва, нали охкам при всяко движение...

Като дойде деня, когато ще мога да кихна без да боли, ще се зарадвам тогава. Засега само мрънкам и стискам зъби, и се влача по доктори (оная не можа да ме загроби, но нашенската здравна система може и да успее).

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Aug 06, 2011 12:07 am

Ох, да се оправяш :(
Между другото, съди я за пари, съвсем сериозно. Някакво наказание наложиха ли й?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Sat Aug 06, 2011 12:41 am

Олеле, стискам палци да се оправиш бързо! А тази съвсем сериозно заслужава наказание, съди я докато е време, да не вземе да отпадне поради давност, че с нашата система всичко е възможно :evil:
Image

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Aug 06, 2011 1:01 am

Оправяй се бързо :)

А споделянето от мен - друго си е с 12 гиги рамец - от онзиден не съм затварял нищо. Сега само остава едно SSD и един вентилатор на Noctua и приключвам за този месец с ъпгрейдите :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sat Aug 06, 2011 11:13 am

Даниеле, знам те къде живееш!
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Aug 06, 2011 11:31 am

moonlight wrote:И най, ама най ме е яд на оная шматка, дето преди един месец даде газ от място баш като пресичах аз улицата, и ме насмете без да гледа кво има пред нея.
Мен така ме блъсна някакъв нещастник преди време. Вече три години и няколко месеца ще да са минали от тогава. Онзи нещастник - а може и жена да е било, кой знае - тръгна на червено по заледен път, докато бях буквално пред колата му. Все едно нарочно искаше да ме блъсне. Търкалях се като труп по улицата след това. За щастие единственото поражение, което ми нанесе, беше, че ми разпра любимото яке. Ако беше спрял да провери жив ли съм, щях да му изтръгна вътрешностите.

Както и да е, желая ти скорошно оздравяване... Дано повече да няма такива инциденти.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

bsb
Paragon
Posts: 640
Joined: Sun Dec 06, 2009 7:33 pm

Post by bsb » Sat Aug 06, 2011 11:31 am

The Dragon wrote:....... от онзи ден не съм затварял нищо. .......
.......остава едно SSD .......
Първото на практика обезсмисля второто. За какво ти е бърз диск, на който не се суапва? За да си пускаш компютъра за 10 секунди вместо за 1 минута - веднъж месечно?

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Aug 06, 2011 12:27 pm

Windows чегърта по дисковете доста дори и при нормална работа.
Сега ще ти кажа какво има нормално на компа ми пуснато - 1 VMware WS, VS 2010, phpstorm, eclipse, 3-4 браузъра, всякакви месинджъри, мейл клиент, няколко SSH и SFTP клиенти, MySQL, Apache,Ditto и рандъм части от MS Office - почти всички от тях имат вътрешни индекси, кешове и неща които пишат по харда. И напоследък един Fallout:New Vegas.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Sun Aug 07, 2011 12:47 am

Аз пък имам гости. Балдъзата с баджанака. Той е от Доминиканската република. Трябваше ни по-малко от час, за да установим, че на английски е невъзможно да се разберем - или сме го учили по много различни системи, или единият го говори като папуас, а другият - като шотландец. Затова дружно теглихме една майна на английския и минахме на испански. :mrgreen:
Hemos pasado!

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Sun Aug 07, 2011 10:30 pm

Като стана дума за испански, тези дни понеже малко се бях позакрепила, ходих да си взема кетапа за завършен курс по испански :D

Пише с големи букви УДОСТОВЕРЕНИЕ за завършен курс по испански, нива А1, А2 и В1, завършен с успех 80 точки от общо 100 :D

Чувствам се горда :D

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 08, 2011 12:19 pm

Изкарах си най най НАЙ и пак най-великата седмица от сума време насам на морето, жалко че са пак в София :(


Снимчоци ;)
Spoiler: show
Image

Image

Image

Image

Image
:ninja:

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Aug 08, 2011 12:33 pm

Ха, Калиакра, че и Варна, и не се обади една форумна бира да изпием, шейм он ю :mrgreen: Иначе поздравления за хубавото прекарване, де :)
Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 08, 2011 12:51 pm

Ми програмата ни беше вдъхновена и пълна импровизация, следващия път като сме в тоя вилает задължително :roll:
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Aug 08, 2011 8:02 pm

Писна ми от хорското малоумие. Ей сега гледах една бегемама по телевизора, дето си кръстила отрочето с некво индийско име - Гопинат ли беше, що ли. Голямо зло ваксините. Нейното не е ваксинирано, пък я го кво е здраво. Ясна е каква й е литанията, няма що да я продължавам. Само не ми е ясно за какво въобще се дивя и аз. Ще ми е жал единствено за хлапето, ако не дай си Боже лепне някоя простотия, от която нормалните хора вече не боледуват. Като мангалите, дето преди време си организираха епидемия от морбили, а имаше и покосени от детски паралич.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests