Култът Към Амелия

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Е ли Амелия beyond awesome???

Да
6
20%
Да, OMG, що за въпрос??
24
80%
 
Total votes: 30

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Tue Jun 28, 2011 1:00 pm

... пък ако не се покаеш сам, ние с удоволствие ще ти помогнем по пътя на разчленя... разкаянието :D

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue Jun 28, 2011 1:03 pm

Тъкмо ще бъдат изпробвани камшиците и другите пособия по предназначение :D

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Tue Jun 28, 2011 1:11 pm

Аз си имам собствено оборудване, мога да услужа и на по-неподготвените :lol:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Jun 28, 2011 2:38 pm

AMELIA FOR EMPRA!!!!!! :free: :free:

Мисля че в тая тема е мястото да кажа: АМЕЛИЯ моля те върни се в списанието БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!

П.П. Амелия е толкова BEYOND GODLIKE че ако се върне във списанието ще излизе 69 брой. :mrgreen: Сори, не се сдържах....

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jun 28, 2011 10:25 pm

Ани, ожени се за мен!!!

Иначе, малко по-сериозно.
Мислех да оставя темата да си умре след като й минаха 5те минутки слава, но не мога да го направя докато не ви кажа едно сърдечно и голямо благодаря. Особено на Жоро и Мели - много ви обичам и много ми липсвате.

Знам, че в ебавката тук имаше и голяма доза истина - чувствам го като си говоря с вас и наживо, и във форума. Та благодаря ви, че ме харесвате барабар с леките недостатъци на характера. Вие сте ми безкрайно ценни, надявам се да успявам да проектирам това чувство, когато си говоря с вас. Намирам, че съм голяма късметлийка - животът ми е дал шансът да познавам толкова много прекрасни хора. Искам да знаете, че оценявам това и не го намирам за даденост. :)

Благодаря ви! :)
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Tue Jun 28, 2011 10:30 pm

Amelia wrote:Намирам, че съм голяма късметлийка - животът ми е дал шансът да познавам толкова много прекрасни хора.
шансА - научи най-сетне кога се употребява пълниЯТ член, Амелийо :P
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jun 28, 2011 10:42 pm

Гениално! :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Wed Jun 29, 2011 10:45 am

Amelia wrote:Ани, ожени се за мен!!!
О, йе :) ще се пръсна от гордост и щастие!

Само кажи кога и се земваме :mrgreen:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jun 29, 2011 11:10 am

Цялата тема е BEYOND GG....

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jun 29, 2011 11:19 am

JohanVladimir wrote:
Amelia wrote:Ани, ожени се за мен!!!
О, йе :) ще се пръсна от гордост и щастие!

Само кажи кога и се земваме :mrgreen:
На нея Ню Йорк и е близо, ама ти ще трябва да летиш дотам :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Wed Jun 29, 2011 8:58 pm

Факт! Амелия е изтъкана от AWESOMENESS!!!!!!!!!!!
Amelia wrote:Ани, ожени се за мен!!!
На линия съм по всяко време за ритуала (и вече пея доста по добре от тогава :D ).

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Wed Jun 29, 2011 9:10 pm

Всички форумници тренираме да й танцуваме на сватбата:
Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Oct 01, 2011 1:55 am

The birth of a goddes...like thing. ;p

Честит рожден ден Хрисо!!! - Здраве, успехи в работата, минимум ядове с Макове и както се вика Наука мое се практикува и след детеродна възраст ;р

Image

:D :beer: :metal: :yay: :panda:
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Oct 01, 2011 11:09 am

HBD, СИС!

Все такава правилна и ти пожелавам да смайтнеш Мака форева! Бичкам та!!!
Image
:heart:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Oct 02, 2011 10:01 am

Благодаря и тук!

Сега ще ви разкажа как ми мина тоя ден, щото е забавно.

Александър го няма. В Торонто е на симпозиум. Реши да остане няколко дни след симпозиума там, за да се види с приятели. Това съвпадна с рождения ми ден и ме остави вкисната по един дразнещо женствен начин.

Донякъде оправдавам себе си понеже ми е 30ия рожден ден и си го чувствах по-специален. Освен това тука се наблюдава интересен поведенчески рецидив, който даже еволюира. Ние сме двойка от 6+ години, като прекарахме първите 3 на майната си един от друг. Та поводи нямаше как да се празнуват. Откакто живеем заедно обаче, на два от рожденните ми дни Александър умираше от 37-градусовата си температура и аз трябваше да го отглеждам. Миналата година пък забрави великото събитие и аз изкарах деня в мелодраматично самосъжаление, което резултира в правене на меланхолични пейзажни снимки в парка. Тая година нашия вече ептен го няма, ни телом, ни духом. Реших да сменя мелодрамата с раздразнение и си направих купон с колегите днес, щото все още не съм изпаднала дотам, че да не мога да се забавлявам и без мъжа си. Бях му съобщила, че нямам намерение да празнувам повторно с него, щото не заслужава.

Значи, има моменти, в които това говедце ме вбесява безкрайно. И в следващия миг прави нещо толкова яко, че ме обезоръжава окончателно и безвъзвратно.

Ето как си получих подаръка, който бтв беше подбиран и купуван в продължение на 2 месеца.

На тръгване към Торонто, Сашко ми остави запечатан плик, който да отворя на рожденния си ден. Като дойде времето (т.е. полунощ на 1ви октомври), отворих плика и вътре намерих лист, на който пишеше (освен пожелания разни) следната инструкция:

"Твоят Сашко ти е взел най-яките неща евър, но за да си ги получиш трябва да решиш няколко гатанки.

Ето ти първата: Чоро се гордее с него, Гуу си го носи на главата, а вътре се крие второто приключение на японски ронин."

Та отивам си до секцията с анимето, където виси закачен изкуствения chest hair, който ми дойде с Гуу бокссета. И вътре в космалака намирам заровено БДто Санджуро на Акира Куросава. И втора улика, гласяща:

"Кака Мотоко се е зарибила по Каркасон!

Занасям се до кутиите на Каркасона и в най-голямата намирам Ghost in the Shell: Solid State Society филма и нова биляжка:

"City Hunter охранява банда лентяи."

Зад томчетата на Сити Хънтър на манга рафта си, се натъквам на Лимитед Едишън БДто на Голебия Лебовски. Плюс нова инструкция:

"Мутантите са застрашен вид и затова са се завряли в най-отдалечения ъгъл на света при дивите животни".

Това ме позатрудни. Първо търсих нещо на рафта с BBC докюментаритата ни. После се сетих, че имам цял ъгъл с плюшени играчки, между които голямата зелена костенурка, която някои от вас ми подариха за сватбата (тя влезе в употреба между другото - ползвах я като възглавница няколко нощи поред докато обзаведа абсолютно празния ни апартамент в Калгари). Там сред т.нар. диви животни има и една садо-мазо кожена мишка с пишле, която може да се постави във всякакви мръсновати пози. Поставила съм я зад костенурката в доста компромативна конфигурация. Има и две пластмасови мечета - момченце и момиченце. Момиченцето показва цици, а момченцето си нанизва кондом на главата - пак от сватбените ни подаръци. Там са ми и разните неща от Япония, които Жеко, Моридин и Килуа са ми носили. Та в ей тоя ъгъл значи, под костенурката намерих X-MEN First Class БДто. А следващият хинт гласеше:

"Потърси нещо голямо, удобно и кафяво. Под него има класически уестърни и ключ към следващата загадка!"

Голямото, удобно и кафяво нещо нямаше нужда да го търся, то се набива на очи. Това е коженото ни канапе в хола. Под него в найлонова торбичка намерих A Fistfull of Dollars и For a Few Dollars More, с които събираме на БД трилогията за Мъжа без име (The Good, the Bad and the Ugly го имаме от преди това). Ключът към следващата загадка беше всъщност ключът от колата. И следното упътване:

"Ключове към най-якуту!"

Занесох се посред нощите до паркинга да тараша из колата и в жабката намерих най-якуту - Spartacus: Gods of the Arena (т.е. прикуела на Blood and Sand). И бележка, на която пишеше

"МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЙ!"

Целувка среща Loco Roco, демек.

Няма как да му се сърдя сега. :cry:
Превъзпитанието ще го оставим за друг път... Хилих се като ритард докато си издирвах нещата и сега го чакам да си дойде да почнем да си ги гледаме заедно.

Гийкзорщината ни няма край.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 14 guests