Западни срещу японски РПГ-та..... -_-

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Mar 07, 2011 10:58 am

Roland wrote:Аз искам тука конфликтно да вметна, че ми е писнало от истории, дето не се взимат насериозно. Това винаги ми е воняло силно на оправдание за ниско качество. Аз ОБОЖАВАМ истории, които се взимат насериозно. That said, преди напълно да изгубя интерес към тая игра, ме кефеше доста.
При положение, че историята на Хроното е страхотна, този ти коментар е доста ненужен.

А как точно си успял да загубиш интерес точно към тази игра, докато междувременно се прекланяш пред разни други Square заглавия от по 60 часа, в които има адски много ненужен пълнеж, така и не мога да разбера.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Mar 07, 2011 10:48 pm

Mi te se vzimat naseriozno :p
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Mar 09, 2011 7:29 am

Минах Trigger-а. Прекалено велико е за думи.

Единственият проблем е, че този път се хванах да грухам прекалено ентусиазирано в края и атаките на Lavos бяха като ухапване от комар с прекомерно засилените ми и защитени персонажи. Особено Crono ми е перманентно хейстнат, прави двойни щети и почти всеки удар му е критикал, т.е. прави 2 хода от по 1500 демидж, т.е. около 6 пъти повече от другите в групата за едно и също време. А и 55-то ниво е повече от нужното...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 09, 2011 9:40 am

При мене Магнус правеше най-люти щети.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Wed Mar 09, 2011 11:46 am

мда, хронотригер е нещото, към което се схожда концепцията на скуеър от ФФ 1-6. всеки елемент е рафиниран и цъка в синхрон с останалите, дразненията са минимизирани за сметка на сгъстяването на добрите идеи. дет се вика - правена е от хора на върха на крафта си. да се чуди човек как после успяха да се заровят в сапунки и циклаж.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Mar 09, 2011 7:28 pm

RRSunknown wrote:При мене Магнус правеше най-люти щети.
Magus искаш да кажеш. :) Иначе зависи как си сетъпнеш персонажа, но Magus не може да прави толкова, колкото добре развит Кроно, защото разполага само с магии, които често се резистват от противниците в края на играта.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 09, 2011 8:40 pm

Към края играех с комбо от Лука , Марли и Магус = Dark Eternal тройното комбо = победа :)
http://www.youtube.com/watch?v=MlPHvcgR ... re=related

Иначе абсолютно всичките двойни и тройни техники ме кефеха и се постарах да ги отворя дори само да ги разгледам - много голяма идейност си бяха и осмисляха това да се играе с различно парти.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Mar 10, 2011 8:42 pm

Яко е туй комбо, но мисълта ми е, че моя Кроно (с макс скорост и почти всичките капсули грухани на него) правеше същия демидж за същото време съвсем сам без употреба на специално умение дори. А и той има може би най-мощното индивидуално умение. Причината Магус да не ме кефи толкоз е, че е с най-малко умения от цялата банда. Но в края на краищата якото на играта е, че има комбинации за всички от сърце.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 14 guests