Темата на simple_stupid за нещо си. И той не знае к'во.

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Feb 07, 2011 6:58 pm

Симпъл_стюпид, прякорът ти е ТОЛКОВА изумително на място!

Амикае, би ли ми дал пример кое му е толкова лошото на съвременното общество. Ако може в сравнение с разни несъвременни такива.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Feb 07, 2011 7:02 pm

@simle_stupid

Я аз да отговоря, пък нека не съм Рол.

Първо, да открием десетте разлики между алкохолика и хомосексуалиста.

Сега минаваме към по-сложното: да открием десетте разлики между онанистите, алкохолиците и хомосексуалистите.

Сега, да сложим в картинката бриджорите и трактористите (втф?! Подозирам, че термините са използвани в светлината на непознат за мен смисъл, щото инак цялото словоизлияние, което по непонятни за мен причини репликирам в момента, е дори по-лишено от смисъл, отколкото изначално е).

И въобще, за какво, по дяволите, говориш?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
simple_stupid
Sorcerer
Posts: 353
Joined: Sun Jun 12, 2005 3:22 pm

Post by simple_stupid » Mon Feb 07, 2011 7:13 pm

[quote="Marfa"]@simle_stupid

Я аз да отговоря, пък нека не съм Рол.

Първо, да открием десетте разлики между алкохолика и хомосексуалиста.

Сега минаваме към по-сложното: да открием десетте разлики между онанистите, алкохолиците и хомосексуалистите.

Сега, да сложим в картинката бриджорите и трактористите (втф?! Подозирам, че термините са използвани в светлината на непознат за мен смисъл, щото инак цялото словоизлияние, което по непонятни за мен причини репликирам в момента, е дори по-лишено от смисъл, отколкото изначално е).

И въобще, за какво, по дяволите, говориш?[/quote]

отговарям на въпроса: " zashto trqbva ti da imash dumata po vypros, koyto ama IZOBSHTO ne te kasae na nikakvo nivo?"

ако не разбираш иронията не мога да ти помогна...
тебе какво те "касае"

Amikae, няма вечни тенденции. Когато махалото отиде в едната крайност се мести към другата. В историята винаги е било така. Европа не е толкова "сварена", колкото изглежда на повърхността. Колизията тепърва предстои, но промяната на посоката започна. виж това
http://www.dnevnik.bg/sviat/2011/02/07/ ... rovala_na/
_________________

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Feb 07, 2011 7:21 pm

Не помня да съм искала помощта ти. Роланд не е прав по отношение на правото на човек да има думата по въпроси, които не го касаят - примерно мен не би следвало да ме касае дали съседът не пребива жена си сутрин, обед и вечер, но да кажем, че ме касае. Цитатът на Роланд с нищо не отговаря на въпроса за разкриването на десетте разлики между хомосексуалистите, мастурбаторите, алкохолиците и бриджорите, а още по-малко дава поне приблизителен отговор на въпроса ти пък за какво се бориш и от какво те боли.

Сега, вдишай дълбоко, фокусирай се и се опитай да формулираш ясно и смислено изречение, което да има отношение към темата.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Feb 07, 2011 7:39 pm

Amelia wrote:Симпъл_стюпид, прякорът ти е ТОЛКОВА изумително на място!
+1000000
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

bsb
Paragon
Posts: 640
Joined: Sun Dec 06, 2009 7:33 pm

Post by bsb » Mon Feb 07, 2011 7:58 pm

Цитирам едно по-ранно мнение на човека, който от самото начало е предвидил какво ще стане. Предполагам, че повечето пишещи са се досетили за същото.
simple_stupid wrote:.............
П.П. инак, както е известно мога да пиша дълго и напоително, от което файда никаква; едно ще мине за провокация, второ няма смисъл да се дразним. ........
Колкото и каквито аргументи да се вадят (дори и да са в рамките на приличието, а не ad hominem, докъдето вече се стигна), никой няма да промени възгледите на никого от участващите в темата.

User avatar
simple_stupid
Sorcerer
Posts: 353
Joined: Sun Jun 12, 2005 3:22 pm

Post by simple_stupid » Mon Feb 07, 2011 8:22 pm

[quote="Marfa"]Не помня да съм искала помощта ти. Роланд не е прав по отношение на правото на човек да има думата по въпроси, които не го касаят - примерно мен не би следвало да ме касае дали съседът не пребива жена си сутрин, обед и вечер, но да кажем, че ме касае. Цитатът на Роланд с нищо не отговаря на въпроса за разкриването на десетте разлики между хомосексуалистите, мастурбаторите, алкохолиците и бриджорите, а още по-малко дава поне приблизителен отговор на въпроса ти пък за какво се бориш и от какво те боли.

Сега, вдишай дълбоко, фокусирай се и се опитай да формулираш ясно и смислено изречение, което да има отношение към темата.[/quote]

:lol: :lol: :lol: мила Марфа, тука не говорим за разлики. Не знам, и не мога да разбера защо се фокусираш върху тях, аз не повдигам въпраса за десете разлики между хомо и хетеро перосоните. Темата е точно за "различните"( т.е разлики колкото искаш), но патоса доколкото го разбирам, е че въпреки различността си хората имат право на родителска радост, и това не може да им се откаже. Не виждам никакъв логически довод, който като разрешава на едно девиантно малцинство едно право, да го отказва на друго. И ако бъдем последователни, след като всички хора са равни, и даваме едно право на една избрана малцинствена група, не виждам по каква причина трябва да я откажем на друга; изобщо с какво право можем да я отказваме на някой, след като го признаваме на друг. Ако не виждаш противоречието с правата не мога да ти помогна. На какво основание хомосексуалните могат да черпят повече права от онанистите. Спора е на плоскостта на Правата. Тази плоскост не съм я измислил аз, тази плоскост е поставена точно от хомосексуалните. Не виждам щом на сексуални малцинства се разрешава нещо, то да бъде отнето от други малцинства (в частност професионални, други девиантни и прочие) Мисля че бриджорите, трактористите, алкохолиците също имат своите права на родителска радост. Това е тяхно право, и не разбирам наистина на какво основание можеш да ги лишиш от него. А що се отнася до неглежирането и подценяването на онанистите като потенциални родители ще го отдам на твоите предразсъдъци и предубеждения. Трябва да благодариш, че още не са се организирали и не са толкова шумни като гейовете. :lol:

Та, мила Марфа, не дишай за момент и го осмисли, тук не става дума за разлики, десет, двадесет т.н. става дума за ПРАВА. Едно право съществува; досега ако е било признато само на хетеросексуалните, сега се иска за хомосексуалните, и няма никаква логическа причина, ако следваме принципа, то да бъде отказано и на онанистите. Между другото ако си против това право на чикиджиите, попитай как стои въпроса с Европейския съд за Правата на човека. Може още да няма прецедент, ще го създадеш. Но да им отричаш Правото, само защото си намерила 10 разлики между обратни и чикиджии, е смешно, защото аз съм намерил 1 съществена между хетеро и хомо, тази че обратните колкото и да опитват не могат да забременият, но на това ми се отговаря, че няма връзка с въпроса, а става дума за Права. Така че няма смисъл.

Какво пак не разбра :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Feb 07, 2011 8:26 pm

/Извинявайте офтопопик е но защо Цитатите в постовете на Simple_Stupid не ми излизат форматирани като цитати а като нормален текст с кода за цитат изписан като текст. Само при мен ли е така?

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Feb 07, 2011 8:30 pm

Не, и на мен не ми излизат така. Ненам що.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Feb 07, 2011 8:31 pm

@simple_stupid
Малоумен ли си? Въпросът ми е напълно сериозен. Не виждам смисъл хората тук да продължават да се аргументират пред теб, защото очевидно не схващаш абсолютно нищо както трябва. Само това ще ти кажа.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Feb 07, 2011 8:34 pm

И при мен е тъй с цитатите. Даже рекох да не е бъг, ма на,
не е.
Ей, щете ли да отцепя психиделичната пръдня в Прането? Всъщност и да не щете, пращам я.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Feb 07, 2011 10:21 pm

Симпъл стюпид, не ти ли е хрумвало, че правата все пак са обвързани с някакви личностни качества? Примерно аз като висшист имам право да кандидатствам за разни работи, дето някой неграмотен не може. Също така ти като изкарал изпита за водач на МПС, можеш да караш кола, докато аз като нещастна двойкаджийка съм подсъдна за това. Ако обаче станеш пропаднал алкохолик, нищо чудно и ти да загубиш правото си да шофираш. Та по тази логика на алкохолиците могат да им се откажат доста повече неща, отколкото на висшистите, трактористите и гейовете. Не виждам някакво противоречие в това.
Не е въпросът има ли разлика или няма, а в това как тя се отразява. Да, това е топлата вода, но ми се виждаше все още неоткрита...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 08, 2011 8:25 am

Естествено, че му е, просто йезуитства, но за съжаление е с толкова абсурдно отклонение от логиката, че на хората им е трудно дори да осъзнаят какво се опитва да излъже :mrgreen:

Вкратце, алкохолизмът и сексуалната ориентация са две ортогонални категории, т.е. те по никакъв начин не зависят една от друга. Отглеждането на деца ние разглеждаме в рамките на опозицията по признака на сексуалната ориентация и спорът е дали дискриминацията спрямо хората с хомосексуална такава, е оправдана, или не е.

За дискриминацията по признака на алкохолизма и тем подобните нефункционални родителски категории никой не спори. Там отдавна е ясно и все така ясно ще бъде, че никой няма да даде на алкохолик да осинови дете. Той себе си не може да оправи, че дете ще гледа. Независимо дали е гей-алкохолик, или хетеро-алкохолик.

Това с онанистите го пропускам, тъй като естествено всеки човек е такъв, ще не ще, тъй че цялата тема се свежда до нищо :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 08, 2011 8:26 am

п.п. моля те стига си набутвал в равни дози ирелевантните си и злорадо-консервативни вметки по разни световни тенденции, за които на никого в тази тема не пука особено. Мерси!!!
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests