Vanquish

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Vanquish

Post by Muad_Dib » Fri Oct 22, 2010 9:15 am

Image

....или защо не пиша активно е темата за Фолаут-а:).

Платинум и Миками определено си знаят работата и Ванкуиш е много, много кефеща смеска от Гиърс, скорост, Лост Планет и малко Год ъф Уор QTEs за цвят. Една от малкото игри, чието преимущество ще е че са кратки. Аз съм в началото на 4ти акт (от 5) за около 4 часа игра и засега кефи много. Харесва ми майсторлъка в това да забавяш времето точно до момента в който ти оувърлоудва костюма:)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Oct 25, 2010 1:39 pm

Превъртях я в събота. На нормална трудност е около 6 часа, но с доста преигравания на трудни ситуации. Кефи определено и е много раздвижена и приятна, но на фона на другите излезли около нея заглавия аз поне не смятам да я ценя особено високо за тази година.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Oct 25, 2010 7:12 pm

Някои хора плюят по краткостта на играта, но за мен качеството винаги е било по-важно от количеството. Специално Platinum са компания, която прави игрите толкова дълги, колкото трябва. Байонетата е 15-20 часа + задължителни преигравания, Ванкуиша е лудо забързан шуутър с прикритие, така че 6-8 часа са предостатъчни, мисля.
Аз лично първо ще изрина РПГ-тата на сезона, т.е. Фолаут и Фейбъл, пък тогава ще го мисля за останалото.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Oct 26, 2010 9:16 am

Съгласен съм напълно, ако беше примерно 2 часа отгоре и щеше много да затъпее поради почти никакво разнообразие от противници/ситуации/босове.

Окей е, но в личната ми класация ще е в 6-10то място тази година, а и наистина - ролевите игри над всичко. ФОр тех уин! :)))

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jan 31, 2011 11:00 am

Минах играта за една вечер и ме изкефи много от-до. Не е баш краят, но показва, че и японците ги могат шуутърите, стига да се опитат наистина. Нямаше го разнообразието на Gears, но за сметка на това компенсираше с чист адреналин и може би най-свежата трактовка на станалата крайно популярна последно време механика с прикритие. Със сигурност ще се пробвам и на по-високите трудности.

8.5/10

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 19 guests