Гледано напоследък, Part IV

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Nov 25, 2010 9:32 am

Roland wrote:Съгласен си, че е по-добър от Хенгоувъра? :shock: Недей така с лошо бе!
Съгласен съм, че са на едно ниво, което е над средното за комедия, но не прекалено много.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Thu Nov 25, 2010 1:19 pm

Roland wrote:Мон дю, колко кошмарно зле беше новият Потър @_@

Баси, само на мен ли ми хареса толкова много? :?
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Thu Nov 25, 2010 11:06 pm

Аз днес гледах новия Хари Потър.
И на мен също ми хареса доста. Не ми е най-любим от поредицата, но беше много, много хубав. И финалният половин час просто беше разкошен.... Хареса ми тепмото на филма, най-после да не е бързо и претрупано. Реално през по-голямата част се ширеше една безсъбитийност, която аз лично харесах страшно защото именно така си представях нещата. Много силно почувствах безизходицата и застоя на всичко... Защото то наистина не беше лутане и търсене, а застой, без нито един възможен път.
Сега с огромно нетърпение очаквам динамиката и епичността на финала. Само да нямаше толкова много месеци до втората част :(
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Nov 25, 2010 11:17 pm

Е не, че нещо, ама предният беше точно толкова бавен, заспал и безсъбитиен...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Thu Nov 25, 2010 11:47 pm

Ами аз лично не го виждам така шестия филм. Там си имаше няколко сюжетни линии още от началото, просто най-силно засегната беше тинейджърско-романтичната, което подразни доста хора. За мен си имаше доста разнообразни ситуации и като сюжет и като настроение.
But goddamn,
you got me in love again

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Nov 26, 2010 12:38 am

Ролик, кво е "мон дю", бе? :lol: Тва като Кондю ли нещо?

Новия Потър просто ме изкърти. Тва да направиша такова нещо от тая поредица се искат сериозни топки, евала на всички от Уорнър. Най-безумното и якото е, че тая два часа и половина никакв'щина се кльопа масово.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Nov 26, 2010 11:26 am

Гледах "Darfur", всъщност не съм сигурен дали не беше "Attack on Darfur".
Уве Бол за пореден път ме накара да се чудя какво има. Този път не защото филмът му е малоумен, а защото е... разтърсващ, гаден... Може би отвреме навреме трябва някй такъв ненормалник да прави по 1 филм на такава тематика. Някак най- реалистично е.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Nov 26, 2010 2:15 pm

Общо-взето Хари Потър май не се е харесало само на някакви елитарни пичове. Без да се обиждаш, Роланд.
Истината е, че трябва да отидеш с необходимата нагласа. Аз влязох в кино салона с намерението да се смея на мелодрамата и да гледам някакъв бълвоч, макар че от малък съм голям фен на книгите. А всъщност филмът тотално преобърна очакванията ми. И на мен ми хареса точно това бездействие, което обаче в никакъв случай не беше скучно, защото на екрана все се случваше нещо...просто се случваше с по-бавни темпове, което тук успява да бъде плюс.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Nov 26, 2010 6:14 pm

Естествено, че се обиждам, за бога. Обиждаш ми интелигентността в момента :lol: Елитарен пич съм като ходя на елитарен филм. На Потър отивам с идеята да гледам пюпюмеджикуанд, не кино. Филмът е СКУЧЕН. Това е консуматорско оплакване, не елитарно.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Nov 26, 2010 6:21 pm

Ем, понеже ти знам вкуса за филми, не от вчера следя Шадоуденс (а и не само). Но няма да споря. При мен беше точно обратното - въобще не усетих кога минаха двата часа и половина. Всеки с вкуса си.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Nov 26, 2010 6:29 pm

Ако ми знаеш вкуса за филми, би следвало да знаеш, че съм всеяден като чайка, за бога :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Nov 26, 2010 8:01 pm

Да не бъркаш чайката с гларус? ;)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Nov 26, 2010 10:13 pm

You Will Meet a Tall Dark Stranger -малко беше недоопечен като че ли. Пак добрият стар Уди, който в повечето случаи обожавам, но нещо някъде се губеше. И все пак става за качествено изкарване на малко над час и половина в киносалона в компанията на интелектуално остроумничене.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Mon Nov 29, 2010 11:55 am

The Next Three Days на тоя пич със Сблъсъци и каква Долина беше там… Основният резултат, който мога да споделя, е че на Ръсел Кроу все по-трудно му прощавам краварския вид и излъчване. Което, в комбинация с ясното съзнание колко добър актьор е (поначало, не точно в тоя филм), ми докарва доста кифленско самоусещане.

Инак за филма дори не мога да кажа, че е так толкова безкрайно и безапелационно смотан, просто е напълно излишен. По-добре да бяха нахранили някоя африканска държава.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Nov 30, 2010 5:12 am

And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests