PSP

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Apr 19, 2010 1:24 pm

Не знам как е на бокса, но току-що пуснах Castlevania SOTN на PSP-то (PSX image, върви перфектно просто, свалих си го от външен като пич) и съм разбит от кеф. Май играта наистина е толкова зверски добра, колкото всички разправят. Баси трябваше да се насиля да си изключа конзолката, за да я оставя:))) И като си помислиш, че е на 13 години...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 19, 2010 1:28 pm

изиграй я задължително - това е една от най-добрите PS1 игри изобщо и една от най-зарибяващие 2д игри излизали някога.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Apr 19, 2010 2:02 pm

Мдам, само време да имам, че с тоя изпит сега не съм си пускал конзолите от сума ти време (освен ПСП-то).
Страшно ме кефи играта, то не са ролеви елементи, не е много готина музика, предмети, неща...Баси огромната игра:)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Apr 19, 2010 2:07 pm

В тоя ред на мисли, Радо, препоръчай ми няколко особено правилни игри за PS1, аз съм надърпал вече няколко, но да не изпусна нищо. RE1 Director's Cut играем ли е например? Иначе си намерих Crash 1-3, Discworld-ите, Shadow Man, Диабло 1 (сега ще го тествам, ако работи добре - ОМФГ!!!!) и още няколко.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 19, 2010 2:26 pm

Ами не знам дали се целиш жанрово но на прима виста
Final Fantasy Tactics - стратегия подобна на Фолаут Тактикс,
Final Fantasy 7,8,9 , Silent Hill, Tekken 3 (крастичка е ), Ridge racer 4 - аркадни коли (зарибяващи), Vagrant Story - екшън рпг , Xenogears - RPG, Chrono Cross -RPG, Resident Evil 1,2,3, Castlevania SOTN, Blood Omen, Soul Reaver, Twisted Metal 1,2 - задължителна ! Ще ти харесат., WarHawk,

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Apr 19, 2010 2:28 pm

Мерси много, ако се сетиш някакви други (без J_RPG) ще съм ти благодарен. Ей вярно Блъд Омен и Соул Рийвър, баси бруталното:)

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Apr 19, 2010 2:29 pm

Final Fantasy Tactics има ъпдейтната версия, FFT War of the Lions, екслузивно за PSP, впрочем.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 19, 2010 2:51 pm

Сетих се и за Crash трилогията - зарибяващ платформър, Blushido Blade - безпрецедентно реалистична игра, Dino Crisis - духовния брат на резидента, Crusader No Regret и No Remorse (това е една от иконите на екшън игрите навремето), Einhander - много блага аркада , Medieval 1,2 - култови екшън платформъри, metal slug X, Oddworld 1 и 2 - тези двете са повече от задължителни, Parasite Eve ,Parasite Eve 2 - класики!!! Valkyrie Profile - екшън РПГ , няма нищо общо с двойката за PS2.
Heart of Darkness - за тази игра majormistake от forplay си купи плейстейшъна.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri May 07, 2010 1:46 pm

Мерси за препоръките, пробвах голяма част от заглавията и си запазих доста от тях.

Пиша в темата, за да споделя много благата вест, че тази година ще има нов Год ъф Уор за ПСП!!!! - God of War: Ghost of Sparta!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 17, 2010 7:40 pm

Тествах новия Принц за ПСП и е бая различен от версиите за бокс и пс3 - двуизмерен адски кефещ на пръв поглед сайд-скролър. Мн се кефя като правят така, а не директни портове.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 14, 2010 4:15 pm

Малко топик некроманси, ама да отбележа, че малко поизтупах праха от доброто старо ПСП и поцъках за по 30тина минути няколко нови заглавия. Главно ентусиазмът ми се дължи на простата причина, че новия Год ъф Уор за ПСП излиза след има-няма 2 седмици:)))

1. Metal gear Solid: Peace Walker - еми поредния MGS на пръв поглед, но евала, че са изкарали такава дивашка визия на тази вече поостаряла и слаба конзолка...Има инсталация като на ПС3 1 ГБ:)))

2. Valkyria Chronicles 2 - доста яко тактическо РПГ продължение на сравнително неизвестния по нашите ширини хит за ПС3. Хареса ми и определено мисля да го изцъкам по някое време.

3. Aragorn's Quest - покъртително тъпа. Точка.

4. LEGO хари Потър - общо взето ме изненада приятно:)

Ще драсна веднага като излезе Годът, засега има само демо

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 17 guests