Абсурди някфи

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 08, 2010 8:44 pm

Нека използвам възможността да те поканя да си тръгнеш като толкова не ти допада обстановката. Щото гес уот - това "ядро" Е ядрото на форума. Та като ти е толкова важно кви простотии бълва Шайха, by all means, върви си говори с него някъде другаде и ни остави да къкрим в лицемерието си, мхм?
And you can't dance with a devil on your back...

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Oct 08, 2010 9:14 pm

Не съм се убил да пиша, не бери грижа. :lol:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Oct 09, 2010 8:03 am

Амикае, крадецът може да вика "дръжте крадеца", но това не значи, че трябва да му вярваш. :lol:

За всеки случай виждам, че на Шайха други работи са му големи последно време...

Image

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Oct 09, 2010 8:05 am

@АлДим
Ей сега ще дойда оттатъка да те дийптроутна!!! :heart: :oops: :suck:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Oct 09, 2010 9:59 am

Тва не се брои за ачиивмент, вие сте женени ;р
:ninja:

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sat Oct 09, 2010 11:55 am

Леле мале

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Oct 09, 2010 10:17 pm

Държа да отбележа, понеже доста хора останаха с впечатлението, че едва ли не това мнение ми е насадено от някой си и не е лично мое, това е лично мое мнение за определени членове на този форум и то не е манипулирано от никой и по никакъв начин. Градил съм представата си за членовете на този форум, общувайки с тях. Няма нужда да ми омаловажавате личното мнение заради нещо, което съм казал в поредната ми препирня с Роланд. Това, което съм мислил за всеки от вас, е същото, което съм мислил и преди половин година. Мнението ми се основава на лични впечатления, чрез пряк контакт с вас и винаги е било така. Сигурен съм, че ще ви е по-удобно някой друг да е виновен за мнението ми, жалко ще е да смятате така. Това, което съм казал съм можел да кажа по всяко време през последните месеци и пак щеше да бъде същото. Има причини този форум да няма нови потребители, а дали ще им обърнете внимание зависи от вас. Това е моето мнение, спрете да го замесвате с други хора.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Oct 09, 2010 10:43 pm

Амикае не ни харесва и е непоклатим в неприязънта си към нас.

АМИ СЕГА?! :cry:

ПП. Форумът е оцелял вече 7 години. Името му е Шадоуденс, а не Арена. Тук не се предполага да е Аврамов дом и да има постоянен наплив от нови юзъри. Тук се предполага да има хора, които обичат научна фантастика и фентъзи (в най-различните им проявления), щото това е форум на списание за научна фантастика и фентъзи. Насочен е към определен фендъм. Има определени изисквания към този фендъм. Има определена история и определен контекст. На който не му изнася - форуми дал Господ, да си намери такъв дето да му пасва. Или да си създаде негов и да ни покаже как се прави.

Благодаря за искрената загриженост за добруването ни иначе.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Oct 10, 2010 12:08 am

Понеже ни знаеш и кътните зъби, то не е манипулирано, така ли?
Съжалявам, ти просто не би бил нормален човек, ако около теб има някви хора, с които си говориш, понякога и се карате, но не се познавате добре и след излян един камион лайна и лъжи по тях, ти да си преценил съвсем правилно кое е манипулация, кое е откровена лъжа и кое е истинско. Трябва да си екстрасенс за това.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Oct 12, 2010 8:19 pm

Аз съм разочарована :? Първо пишеш
Amikae wrote:Не е нещо, за което и сам човек не би се досетил за теб и ядрото на този форум. Достатъчно е човек да е бил наоколо известно време. А иначе контактувам с човек, който просто потвърди догадките ми. В следствие на това, което знам, сега виждам теб и доста членове на този форум в една коренно различна светлина.
...след което
Държа да отбележа, понеже доста хора останаха с впечатлението, че едва ли не това мнение ми е насадено от някой си и не е лично мое, това е лично мое мнение за определени членове на този форум и то не е манипулирано от никой и по никакъв начин. Градил съм представата си за членовете на този форум, общувайки с тях.
Ако си имал предвид само Роланд, защо спомена и други членове на форума? Ако си имал предвид не само Роланд - за него е ясно с какво те дразни - така и не прочетох конкретно какво е породило недоволството ти и мнението, че сме лицемери.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Oct 13, 2010 1:31 am

Както се казваше в оня виц "поименно, колега, поименно". :lol: А дватата цитата малко си противоречат взаимно.
Иначе - лицемер е човек, който в лицето ти се прави на приятел, а зад гърба ти злослови. Чудя се, на кой ли най-много пасва определението?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests