Upcoming Movies, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Aug 15, 2010 6:30 pm

http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Aug 16, 2010 9:49 pm

Clooney to Star as Sinatra; Jolie as Marilyn Monroe
Ужасът! :shock:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Wed Aug 18, 2010 7:59 am

Явно предишната информация за Ема във Фърст клас вече не е валидна. January Jones щяла да играе Бялата Кралица.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Aug 18, 2010 11:00 pm

Мале колко зле изглежда Black Swan :shock: Нямам търпение той да е поредният филм на Аронофофонски, който ще подмина с презрение :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

Gondry
Scholar
Posts: 122
Joined: Wed Aug 04, 2010 7:05 pm

Post by Gondry » Thu Aug 19, 2010 3:57 am

Roland wrote:Мале колко зле изглежда Black Swan :shock: Нямам търпение той да е поредният филм на *Аронoфски, който ще подмина с презрение :lol:
Изглежда страхотно, много ми хареса.

rodd1ck
E'lir
Posts: 198
Joined: Tue Nov 17, 2009 12:35 pm

Post by rodd1ck » Thu Aug 19, 2010 10:46 am

Не изглежда зле, нито прекалено Фонтанско бутафорно, нито прекалено безлично като Кечистът. Пък и Портман може да играе в добри ръце.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Thu Aug 19, 2010 11:26 am

Гледах и аз трейлъра, доста добре изглежда, не че нямаше да го гледам веднага и да беше трагично зле, все пак това е Аронофски. Досега дори не знаех, че това му е следващия филм, Незнайно защо бях останал с впечатлението, че ще прави някакъв боксьорски филм или Робокоп след Кечистът, сюжетът и тематиката тук изглеждат доста по-интересни за мен.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

rodd1ck
E'lir
Posts: 198
Joined: Tue Nov 17, 2009 12:35 pm

Post by rodd1ck » Thu Aug 19, 2010 2:16 pm

True Grit

сериозна работа очаквам :D

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Tue Aug 24, 2010 12:09 am

http://www.lehighvalleylive.com/movies/ ... ls_on.html
http://www.darkhorizons.com/news/18053
Браян Сингър говори за X-men First Class и след като го прочетох хайпът ми спадна изключително много. Вече почти не ми пука за тоз филм...
Spoiler: show
Ще се развива през 60-те, без Скот и Джийн, Ема ще е криво-ляво на възрастта на Професора, може да отскочат и до СССР...
Просто не.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Aug 24, 2010 10:15 am

Да, и на мен ми се спаружи като ги прочетох всичките тия простотии. Не знам какво толкова им пречи да се придържат към франчайза барем малко от малко...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Tue Aug 24, 2010 11:09 am

Roland wrote:Да, и на мен ми се спаружи като ги прочетох всичките тия простотии. Не знам какво толкова им пречи да се придържат към франчайза барем малко от малко...
Те са придържат.Към филмовия франчайз.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Tue Aug 24, 2010 12:30 pm

Gunslinger wrote: Те са придържат.Към филмовия франчайз.
Ами всъщност не. Те самите си казват, че ще е рибуут на поредицата.
Щото иначе тотално омазват цялата хронология.
Spoiler: show
Казват, че новият филм ще се развива доста преди Джийн и в него ще се разказва за това как Професорът и Магнито са се разделили. В началото Професорът ще може да ходи, но до края на филма ще изгуби тази способност. Това директно противоречи на Х-мен 3, където Магнито и Професора, все още ходещ, са в прекрасни отношения и отиват заедно да вербуват Джийн.

В Х-мен ориджинс показват Ема, която е криво-ляво на възрастта на Скот, а не дърта като Професора.

И още в първия филм Професорът казва "Cyclops, Storm and Jean were some of my first students.", а явно във First Class Професора ще има други ученици десетелития преди някой от горепосочените трима.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Aug 24, 2010 2:59 pm

Аз пък съм си доволно добре запален, страхотни актьори в главните роли, имаме култов актьор като Шоу, въобще чакам си го с кеф. Супер, че няма да има Скот и джийн, мразя ги.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Aug 24, 2010 5:49 pm

Еми не знам, мен просто ми писна от тая гавра с комиксите. В смисъл, не, че самите комикси не са гавра с комиксите често, но има толкова яки неща в тях, които могат да се филмират, а те ПАК ще ме занимават с професора и Магнито, щото не сме били там вече три филма, нали.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Aug 24, 2010 5:52 pm

Ами определено има резон в това, което казваш, но аз не се дразня, не съм толкова дай-хард комикс-канонист, а и приятелството и въобще отношенията между двама буквално братя, които стават смъртни врагове винаги ми е любима тема. Особено с тези двама актьори, подкрепени от един клас Ей пичага като Бейкън - мисля, че ще се получи.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests