Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Apr 12, 2010 9:54 pm

AAAAAАААААРГХ!!!

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Mon Apr 12, 2010 9:55 pm

Пасъре, без да се засягаш, ти си имаш доста голямо МПС по принцип :wink:
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Apr 12, 2010 9:57 pm

Ghibli wrote:Пасъре, без да се засягаш, ти си имаш доста голямо МПС по принцип :wink:
МС, Гиб, МС. :lol:

И не се засягам. Ама пък се кефя и на хумор тип Саут Парк освен Удхаус/Пратчет, де. :wink: Разнообразие да има.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Apr 13, 2010 5:04 pm

Купих си голяма торта Гараш. :oops:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Apr 14, 2010 10:08 am

Урааааа за първи път от месец два насам да се събудя чак към 9. Явно работата от вкъщи ми се отразява благотворно на нервите, както и да съм сам. Макар, че исках да си дрема тая седмица в нас пак ме подкараха от 3 места със задачи, ама с малко жонглиране шъ съ опраим... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ся със Сакчето и към Славейков да взема нещо ново за четене.
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Apr 14, 2010 2:22 pm

Аз неска пак кръводарих!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Apr 14, 2010 2:43 pm

Ти кат в казармата за отпуски ;р
:ninja:

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Wed Apr 14, 2010 2:50 pm

Пък аз паднах по стълбите - слава богу нагоре, не надолу, но доста лошо си ударих дланта. Движа я свободно, та не е счупена, но много боли и мисля да ида да я щракнат, да няма нещо леко пукнато... Голямо бебе съм, ама better safe than sorry, както казват братята англичани 8-)
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Apr 14, 2010 3:00 pm

Clio wrote:Пък аз паднах по стълбите - слава богу нагоре, не надолу, но доста лошо си ударих дланта. Движа я свободно, та не е счупена, но много боли и мисля да ида да я щракнат, да няма нещо леко пукнато... Голямо бебе съм, ама better safe than sorry, както казват братята англичани 8-)
Ходи я виж и по-скоро, не го отлагай. Сигурно нищо кой знае сериозно няма, но better safe than sorry indeed :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Apr 14, 2010 3:19 pm

Човек трее почва да се пази на наще години ;рр
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Apr 14, 2010 3:28 pm

На всякви години трябва... Али, снимай се непременно.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Wed Apr 14, 2010 3:42 pm

Искам да споделя че открих един страшно ВКУСЕН сайт :drool:

Галерия "Веселият готвач"

ВНИМАНИЕ!!! Разглеждането на сайта НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА за хора с ПРАЗЕН СТОМАХ!!!

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Wed Apr 14, 2010 9:36 pm

Колко силни чувства мога да изпитвам към работата си понякога! Чак се удивлявам. То вярно, че клонят към негативната гама, ама все пак е стъписващо, че съм способна на такива дълбини и подобен интензитет... :shock:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Apr 14, 2010 10:29 pm

Vivian wrote:Колко силни чувства мога да изпитвам към работата си понякога! Чак се удивлявам. То вярно, че клонят към негативната гама, ама все пак е стъписващо, че съм способна на такива дълбини и подобен интензитет... :shock:
Elaborate. :P

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Wed Apr 14, 2010 10:34 pm

Еми, принципно съм приела съдбата си, че моментът с работата като преводач е временен и горе-долу каквото и да ми набутат като занимание в офиса успявам да го ...неглижирам и да не му се вдявам. Нали си имам по-важни неща, ужким. Обаче, тази седмица се оказа особено...говняна дотук (тъй като ми тупнаха 103 страници финансови отчети понеделник...чиито краен срок е края на месеца :neutral: ), а днес изведнъж се оказа, че имам да се мъкна и по едни безконечни и нечовешки скучновати срещи между мазни гърци и закъсали нашенски фирми и корпорации, гдето и двата отбора ше сричат едва-едва и ше се чудят какво въобще правят на срещата. И то за последното ме избраха, щото цитирам шефката 'Ти и без това превеждаш ужасно бързо (тва по повод на новите страници), а си вече напреднала достатъчно с онова от миналата седмица (някаква адска гнилоч за счетоводството от 51 страници)'. Добре, къде точно след такова изказване ми е мотивацията да превеждам бързо??????????????????????????????????? КЪДЕ?
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests