Играно напоследък

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Apr 03, 2010 12:49 pm

Forza 3 управлява. На практика почти перфектна игра. Единствената ми много лека критика е, че има прекалено много американски боклуци за сметка на някои важни европейски и японски коли.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Apr 03, 2010 1:21 pm

Ще си дойдем на думата :roll:
Засега това ми е перфектната игра с автомобили.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Apr 03, 2010 1:47 pm

Аз искам ет рандъм да споделя, че след вече 7 часа и 30 минути прекарани с Just Cause 2 - тази игричка просто управлява и сигурно е най-забавният сендбокс, който съм играл от ГТА 4 насам (който тбх не е много сендбокс, но това е друга тема). Ще пиша повече като напредна още, засега би-мууви фийлът и БЕЗКРАЙНО ОГРОМНИЯ свят ме изпълват на макс и бяха е баси рефръшмънта от зациклянето във ФФ13.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Apr 04, 2010 6:51 pm

Минах Фейбъл 2
Гледам сега някакви геймплейни филмчета от преди да излезе играта и се убеждавам за пореден път че Молиньо е долен лъжец и че не трябва да му се има доверие.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Apr 04, 2010 9:03 pm

RRSunknown wrote:Минах Фейбъл 2
Гледам сега някакви геймплейни филмчета от преди да излезе играта и се убеждавам за пореден път че Молиньо е долен лъжец и че не трябва да му се има доверие.
Да ти имам критерия за оценяване на играта... Почти като този, по който си градиш мнението за God of War 3. :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Apr 04, 2010 10:00 pm

Не оценявам играта - констатирам факта че в предварителните филмчета , (геймплейни!) виждам неща които просто ги няма във финалната версия. Веднага давам пример
http://www.gametrailers.com/video/e3-20 ... e-ii/36995
направо превъртете на 47-та секунда- виждате ли селяните които събират реколта и хранят пилетата. (Това е точно под мелницата на Oakvile). E аз понеже съм наивник наистина бях повярвал че в играта хората правят такива неща и се симулира жив свят. Да ама не - не само че никой не прави такива неща в играта тези полета просто си стоят празни и хората просто обикалят безцелно.

P.S. Не ми се спори но словосъчетанието
Да ти имам критерия за оценяване на играта... Почти като този, по който си градиш мнението за God of War 3.
е тотално безмислено тъй като нито имам критерий , нито съм оценявал God Of War 3 (не съм я играл - как мога да я оценявам?), нито съм оценявал Fable 2 (Ако трябва да я оценявам и слагам оценка 8/10 ,а можеше да е 10/10 ако обещанията бяха изпълнени)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Apr 07, 2010 1:56 pm

Минах стори-то на Just Cause 2, накрая бях на 28%, играта си в съвсем прилична, но дотам. Стори-мисиите на безумна тъпата история (но забавно поднесена) са само 7, светът е огромен (може би дори прекалено огромен) и геймплеят доста се повтаря....Като цяло е от правилните сендбоксове, като единствено парашутът и куката рутят много. 6.5-7/10

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Apr 09, 2010 11:40 pm

почнах Брутал Ледженда и за сега радва макар че ми се струва дървена в управлението (след Фейбъла където ако не друго то контрола е светкавичен). Скептичен съм към стратегическата част но засега поне само раздавам 2-3 бързи заповеди и влизам в боя.

User avatar
neEd'Le
Sorcerer
Posts: 438
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:57 pm
Location: пуофдиф

Post by neEd'Le » Sun Apr 11, 2010 12:05 am

Цъкам усилено на Skies of Deception,ама на почивки,че някои мисии взеха много зверски да ми лазят по нервите кви педераски са ги измислили.
Като цяло съм мега доволен де - йекшън,драматична история на военна тематика(дето само дръпнатите могат да си я съчинят),ъпгрейтване на самолетчетата,избираш си сам кои мисии ти се разпуцват - все приятни благинки по мое мнение :)
И излитам в студения мрак,където порядъчни хора не летят.Тук има само дяволи и вещици, яхнали метли, и един Витя Суворов с неговия парашут.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Sun Apr 11, 2010 11:28 am

От три седмици съм зверски зарибен по League of Legends - доста ъпгрейднат Дота клонинг и заедно с няколко стари приятели играем редовно в отбор.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Apr 12, 2010 11:46 am

Врътнах Shadow Complex, все така доста блага.

User avatar
neEd'Le
Sorcerer
Posts: 438
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:57 pm
Location: пуофдиф

Post by neEd'Le » Mon Apr 12, 2010 5:15 pm

Врътнах Ace Combat-a,криво ляво към 5-6 часа игра.
Адски приятна игрица,а музиката забравих да спомена колко мега здрава е - има към 4 гоа транс трака,ебати,как да не се радва човек :lol:
И излитам в студения мрак,където порядъчни хора не летят.Тук има само дяволи и вещици, яхнали метли, и един Витя Суворов с неговия парашут.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Apr 13, 2010 8:55 pm

Аз да отбележа, че все пак си точнах Форца 3 и може тия дни да взема да я пробвам, плс кажете дали ще ми хареса при условие, че не обичам с коли. Макар че ако има вариант да се играе по-аркадно ще ми е много кеф. Просто гледах едно видео-ревю и нещо се зарибих здраво, видях, че се качвали и нива :))))

Защото Сплинтъ Сел-ът бил 6-7 часа и след него яко суша до май, добре, че имам да уча.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Apr 13, 2010 9:17 pm

Ако искаш така може да си настроиш че само да даваш газ.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Apr 13, 2010 9:25 pm

Forza игрите са хардкор симулации, но спокойно може да се играят и по-ъъъ софткор. Най-малкото контролерът на 360 е най-добрият за рейсъри, правен някога и човек спокойно може да си пусне асист, който показва спирачния път. Мисля, че всеки може да хване цаката на играта за час-два, дори да не е играл много сим рейсъри.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] and 16 guests