Upcoming Movies, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Feb 25, 2010 6:09 pm

ifadriana wrote:FYI - "Злокобен остров" и "Очи от рая" също, както и "Високо в небето", са с отложени български премиери на кино за неопределено време.


Аз искам виновния затова да го дефенестрирам лично, освен ако не си ти, когато ще те гледам леко намръщено за 2-3 секунди:)))) Остави ги другите два, но фактът, че и утре няма да пуснат Острова е ноу комент. ТОЧНО този филм наистина не исках да го гледам на компа по дяволите....

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Thu Feb 25, 2010 6:12 pm

Е как да съм аз - от година точно не работя за дистрибутора :D

Забавянето е неприятно, но все ще излезе. Дано да е за добро!
VMITW!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Feb 25, 2010 6:14 pm

Ама то хубаво "все ще излезе", но на мен лично "неопределено време" някак не ми звучи "другия или по-другия петък". А излязат ли качествените скрийнъри аз лично за този филм няма да мога да се удържа, колкото и да искам....

rodd1ck
E'lir
Posts: 198
Joined: Tue Nov 17, 2009 12:35 pm

Post by rodd1ck » Thu Feb 25, 2010 6:35 pm

Не че ми пука толкова, ама си мислех, че ще го гледам скоро при положение, че му хванах трейлъра поне десетина пъти. :lol:

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Feb 25, 2010 8:41 pm

ifadriana wrote:FYI - "Злокобен остров" и "Очи от рая" също, както и "Високо в небето", са с отложени български премиери на кино за неопределено време.
Ъх, това е...отвратително. :(
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Feb 26, 2010 9:17 pm

И понеже знам колко обичате Трансформърс :mrgreen:
Well, it looks like Red Square and the Sears Tower are the next global landmarks facing swift and explosive destruction at the hands of Michael Bay and his enormous robot troops, with the news that Transformers 3 is set to film in Moscow and Chicago.

The sequel, which is set for July 2011, starts shooting in May, with Megan Fox and Shia LaBeouf returning to play the hapless humans running away from rampaging robots (probably carrying a Macguffin) and Ehren Kruger writing the script (not joined this time by original screenwriters Roberto Orci and Alex Kurtzman). Bay has previously promised that this one will not go for more and bigger explosions, instead delving into the Transformers' mythos and becoming "darker". We'd still bet Grandma on there being a fair whack of destruction though, so remember that "fewer explosions" is relative.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 26, 2010 9:27 pm

Нямам търпение да се потопя в трансформърския "митос" -_-
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Sun Feb 28, 2010 7:02 pm

Днес преди прожекция в Cinema City в Мола пуснаха дублиран трейлър на Алиса(при все, че досега съм гледал поне 3 недублирани в различни кина), който породи сериозни притеснения у мен за превода на филма.
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Sun Feb 28, 2010 7:14 pm

VenomPlague wrote:Днес преди прожекция в Cinema City в Мола пуснаха дублиран трейлър на Алиса(при все, че досега съм гледал поне 3 недублирани в различни кина), който породи сериозни притеснения у мен за превода на филма.
Това само по себе си нищо не означава още
VMITW!

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Sun Feb 28, 2010 7:36 pm

Да, де. Абсолютно осъзнавам, че може би се тревожа напразно, но традиционно съм мнителен що се отнася до озвучаване.
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Feb 28, 2010 8:04 pm

Не че ходя на кино чак толкова често, но сериозно ли Алисата ще се появи озвучена по родните екрани?

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Sun Feb 28, 2010 8:12 pm

Нали Адриана току-що каза, че няма индикации за това? :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Mar 02, 2010 9:49 pm

Новият трейлър на Принцът на Персия илюстрира съвсем адекватно всичко, което намирам, че не бачка у Джиленхол и му пречи да е 'голямата екшън бокс-офис звезда' - при все великолепна поддържана физика и спортна форма, пичът изглежда някак стъписващо безволеви. Изумително е...Всъщност, май не е, имайки предвид произхода му, но нека спрат с тия напъни за екшън-звезда FFS!!!! Инак тоя трейлър поне изглежда забавно малоумен.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Mar 02, 2010 10:11 pm

Трябваше в главната роля на този филм да е направо Давид Бел. Той му е координатор на каскадите, ако не се лъжа, и според брат ми дори на външен вид докарва принца. Не го знам как е с английския де, обаче в "Предградие 13" си беше много готин екшън-образ.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Mar 04, 2010 4:41 am

Чиракът на магьосника изглежда смущаващо слаб на ниво трейлър. В смисъл, като му видя мутрата на оня капут в главната роля и му чуя бездарно изрецитиранитe ала Йоана Буковска реплики, ме е срам, че го гледам, ебаси! И Ник Кейдж се излага почти на същото ниво...

A удълженият трейлър на Clash of the Titans вече показва, че има шанс ТОВА да е безмозъчното фентъзи забавление на годината, нежели нефелният Джейк с невзрачните му персийски персонификации. Да видим де.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests