Перумов продължава с гаврите !!!

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
Post Reply
User avatar
Vankata
Paragon
Posts: 615
Joined: Fri Dec 17, 2004 4:39 pm

Перумов продължава с гаврите !!!

Post by Vankata » Tue Jan 04, 2005 2:34 pm

Долната тема за Перумов се отплесна в съвсем друга посока, затова реших да постна нова.
Току-що се отбих в официалния сайт на този т. нар. писател, просто от любопитство, и - о, ужас! - ето какво попадна пред очите ми:
Возобновлена работа над Средиземским циклом. Книга ранее известная как "Адамант Хенны" будет выпущена в первоначальной расширенной версии, предполагавшей наличие двух отдельных томов "Адамант Хенны" и "Небо Валинора". Планируется также написать продолжение этой книги "Водопад".
Е, това вече е безподобна наглост! Не си ли напълни достатъчно гушата тоя човек, че е зейнал за още! :evil:

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Jan 04, 2005 3:53 pm

Пък ако го преведеш,цена няма да имаш.

User avatar
Vankata
Paragon
Posts: 615
Joined: Fri Dec 17, 2004 4:39 pm

Post by Vankata » Tue Jan 04, 2005 4:19 pm

Бре-бре, докъде я докарахме - хората да не могат да схванат смисъла на един елементарен руски текст! Че то някои български наречия са по-трудни...
С две думи, Перумов ще си пуска разширената версия на "Адамантът на Хена", а смята да му пише и продължение!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Jan 04, 2005 4:29 pm

Е, аз знам руски, пък и имам известни връзки с руската мафия. 8-)

Пише ли адрес на сайта, за да знам къде да ги пратя?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jan 04, 2005 5:43 pm

Бе и аз се хващам за главата, като си дам сметка колко народ около мен не знае английски, така че ае ся поколенчески разлики :P
А иначе кво толкова се впрягате, да е жив и здрав човекът и да пише, нас никой не ни задължава да четем...
And you can't dance with a devil on your back...

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Tue Jan 04, 2005 6:32 pm

е как да я напълни тая гуша бре, джанъм, като никви права не му плащат и на него горкия (българските издатели например). напред сме ние тук - не просто пиратстваме, а пиратстваме от пиратите! нашите пирати - най-добрите пирати! : D

Dilvish the Damned
Paragon
Posts: 642
Joined: Tue May 11, 2004 10:39 am

Re: Перумов продължава с гаврите !!!

Post by Dilvish the Damned » Tue Jan 04, 2005 7:15 pm

Vankata wrote:
Возобновлена работа над Средиземским циклом. Книга ранее известная как "Адамант Хенны" будет выпущена в первоначальной расширенной версии, предполагавшей наличие двух отдельных томов "Адамант Хенны" и "Небо Валинора". Планируется также написать продолжение этой книги "Водопад".
Преводачът оттам wrote:Възобновява се работата по цикъла за Средната земя. Книгата, известна като "Адамантът на Хена", ще бъде пусната в първоначалната си разширена версия, предполагаща наличието на два отделни тома - "Адамантът на Хена" и "Небето на Валинор". Също така е планирано написването на продължението на въпросната книга - "Водопад".
Пауърд бай ми оун хамбъл селф

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Jan 04, 2005 11:27 pm

едно хубавонение по темата

иначе,верно какво ви пука,нито ще обеднеете от това,нито ще забогатеете.

Voland
E'lir
Posts: 188
Joined: Thu Dec 23, 2004 11:32 pm
Location: София

Post by Voland » Tue Jan 04, 2005 11:37 pm

Абе някой да си е взел туй новото дето го издадоха сега на Перумов и Лукяненко(некви "дракони" имаше в заглавието май).Дайте отзиви, че аз тоя Перумов не мога да го дишам, а пък Лукяненко ми е любимец и се чудя дали си струва, ма просто не мога да се прежаля за книга на П...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jan 04, 2005 11:39 pm

О, аз се засилвам в първия момент, в който сбарам 11 кинта :) Пука ми, че ми дреме, че участва Перумов, щом има Лукяненко вътре :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6921
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue Jan 04, 2005 11:40 pm

Voland wrote:Абе някой да си е взел туй новото дето го издадоха сега на Перумов и Лукяненко(некви "дракони" имаше в заглавието май).Дайте отзиви, че аз тоя Перумов не мога да го дишам, а пък Лукяненко ми е любимец и се чудя дали си струва, ма просто не мога да се прежаля за книга на П...

Струва си:) Доста над средното ниво :D Пък и Теллалов добре се е справил с превода :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Koruin
E'lir
Posts: 152
Joined: Fri Feb 13, 2004 11:17 am

Post by Koruin » Wed Jan 05, 2005 9:20 am

Много приятна книжка. Снощи я завърших. Леко се чете, историята не е много оригинална, но пък не дразни с нищо. Иначе без грешка можеш да кажеш кое го е писал Перумов, кое Лукяненко. И да Телалов се е справил добре.

Voland
E'lir
Posts: 188
Joined: Thu Dec 23, 2004 11:32 pm
Location: София

Post by Voland » Wed Jan 05, 2005 5:03 pm

добряяя - убедихте ме :) ще я check-нем

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Jan 05, 2005 10:14 pm

Книгата btw чисто ново може да се купи за 6 лева на сергията на ъгъла на графа и улицата на която е централна поща до славейков!!! Просто тя от сергиите със сатри книги имат договор с тва издателство да изкупуват 50% от тиража и за тва цените са наполовина, лешояди на дан симмонс там е 8 лева, а при другите е по 16 !!!!!!!

User avatar
Koruin
E'lir
Posts: 152
Joined: Fri Feb 13, 2004 11:17 am

Post by Koruin » Thu Jan 06, 2005 6:33 pm

Не е вярно. 100% са крадени!

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 45 guests