За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri Oct 23, 2009 3:04 pm

Elayne wrote: Вече се сдобих с титла.
Това не трябваше да го казваш :twisted: :twisted: :twisted: Нямаш си на представа колко озверели люде бродят наоколо и псуват късмета си, че не им пада я пет я каска :roll:
Говоря за този да се съберат маски за всеки occasion. :roll: :roll: :roll:
Той по принцип не е нужен за титлата... а маски се събират, имам вече 6 :wink: Виж ачийвмънта Beer of The Year или Veteran Nanny са нечовешки - за първия трябва да чакаш година, за втория - три години :shock: :shock:

А за гасенето на селца - не се занимавай, губене на време е. Ако няма поне 10 човека да помагат е просто безмислено да се опитва.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Oct 23, 2009 3:07 pm

:) Тишо аз след като два дни ходих в SM за HH и падаха САМО и единствено пръстени, на третия път паднаха 2 пета и 1 маска (метлите не ги броя). Муундъст от нашата гилдия вчера пък е била в парти, където са паднали 4 мини-пета.

Падат, ходи и стискай лапи :).

Това с трите години за бавачката ... е, думи нямам. :shock: :? Ма не е по-невъзможно от 'The Scarab Lord'!
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Fri Oct 23, 2009 3:26 pm

Tais, естествено че ще познаеш куеста, не няма да ти изпадне ведрото и не, не го пълниш от езерца от една каца с вода. Не са нужни повече от 3-4 човека за да го направят.

BTW - Pagane the Hollowed :mrgreen:

Така се нагрухах с итеми, че вече ме е срам като виждам 6-7 к, но пусто никога не съм играла ъркейн и малко ми е тегаво да броя до четири :?
Пропускам и правя и пети АВ, а другия мейдж настоява да ползвам и АБрр и съвсем си обърквам мана концентрацията. Никога никога досега не съм мислила за маната си :roll:

Подозирам, че скоро ГМ ще ме направи на две стотинки колко не внимавам
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

User avatar
kiko72
Merchant
Posts: 93
Joined: Tue May 19, 2009 11:42 am
Location: Varna

Post by kiko72 » Fri Oct 23, 2009 3:29 pm

Еййй тези имбави мейджове. ВСички да пишат на Близард да ги нърфнат...какво е това нещо :evil: :evil: :evil:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Oct 23, 2009 3:31 pm

ооо, Паг, бая стрест си е в началото следенето на маната :D ще свикнеш... не му знам идеята на вашия мейдж за АБрр, но нашия бе правил разни тестове и каза да го отсвирвам (че аз преди с него завършвах ротацията си), освен при движение, но и мене най-вече маната му ме отказа - много скъп спел го направиха :?
kiko72 wrote:Еййй тези имбави мейджове. ВСички да пишат на Близард да ги нърфнат...какво е това нещо :evil: :evil: :evil:
пепел ти на клавиатурата!! :evil: тъкмо сме се видели с дмж, да мълчите там другите класове!! амаха!
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
kiko72
Merchant
Posts: 93
Joined: Tue May 19, 2009 11:42 am
Location: Varna

Post by kiko72 » Fri Oct 23, 2009 3:35 pm

Да мълчим, може ли такава неправда. Размахвам тежък меч с пот на челото, хвърчат кости и кръв навсякъде и като се погледна рекаунта ми се доплаква :( И на Бтата...сами ми замрязават краката и бягат после надалече. И от там pew pew pew и си мра като магаре!!!

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Fri Oct 23, 2009 4:15 pm

Kikoooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tais и аз съм против АВрр, доста неща изчетох, нито вече дава хубав спел нито е мана френдли. Аз ще си се инатя дорде видя, че почне преди мен да евокейтва. Но още доста битки ще изям докато свикна, само се моля да ме изтраят ...Ужасно е да си свикнал на чакане на прок, а сега само 1-2-3-4 Ам, направо е обидно лесно и много ме обърква
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Oct 23, 2009 4:27 pm

ааа, аз по бг-та не ходя да не си изцапам роклите!! :lol: пък и без това съм гола водица в пвп-реакциите си, оттук - и лесна плячка... да има как някое мелее да държи от мен лошите хора, дето са ми в червено, а мил хилър да ми налива животеца, вероятно щях бая поразии да направя по бг-тата :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Fri Oct 23, 2009 4:30 pm

ох, извинявайте, но не мога да едитна вече, а имам една молба към Lannis

Lannis, ако имаш вече преведена тактиката на Гошето за валкириите би ли ми я постнала тук. Нямам никакво време за превод и писане в нашия форум, а искам да я споделя. Моля 8-)
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Sat Oct 24, 2009 1:08 pm

пратих я на ПМ:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Sat Oct 24, 2009 3:26 pm

Аз съм само цвят лилав, дракон съм, дракон съм... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Не е истина 310% скорост с паладинска аура какво е, едвам го удържам по завоите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Oct 24, 2009 7:47 pm

Унищожаването на 400 стека хербове и превръщането им в глифове е скуууууууучно .....
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Pag
Merchant
Posts: 99
Joined: Wed Jun 03, 2009 11:41 am

Post by Pag » Sat Oct 24, 2009 10:05 pm

Ланис, страшно ти благодаря.

Svetlio честито за маунта :mrgreen:

Имаме ли райдващи хънтъри тук?
Pagane lvl80
Blood Elf
Xavius

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Sat Oct 24, 2009 10:57 pm

Няма защо, Паг :D

Палаааааа... Побягна ли вече Лич Кинг по бели ламарини из Айскраун?

И голямо честито:)))
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Oct 26, 2009 12:39 am

Някой знае ли за какво става дума с тези подкани за merge с battle.net?

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest