Турски сериали/сапунки

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Oct 19, 2009 12:51 pm

Marfa wrote:Ти щото не знаеш кво ставаше с Шехерезада и онуй, кажгоде, "Сълзи над Босфора"! :shock:
Имаше и още един, ама името ми убягва в момента :roll: Според майка, когато я питах какво толкова намира в тез турски сапунки, били по-реални от латиноамериканските, актьорите били по-свестни и лайфстайлът бил по-близък до нашия :shock:
Image

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Oct 19, 2009 1:31 pm

herairness wrote:
Marfa wrote:Ти щото не знаеш кво ставаше с Шехерезада и онуй, кажгоде, "Сълзи над Босфора"! :shock:
Имаше и още един, ама името ми убягва в момента :roll: Според майка, когато я питах какво толкова намира в тез турски сапунки, били по-реални от латиноамериканските, актьорите били по-свестни и лайфстайлът бил по-близък до нашия :shock:
Още единият ще да е "Гордата Аси", дето го качваха в Замунда до преди ъплоудърът да се обиди от коментарите против турските неща, които качва.

Иначе аз онзи ден поговорих с майка ми по отношение на манията по турските сапунки, която явно е заляла България. Благодарение отчасти на нея изгледах цели три латиноамерикански сериала от-до на твърде крехката възраст от десет-единайсет години. Стигнахме до извода, че ако не е венецуелско или поне бразилско, не става. Те са единствените и истинските... Т`ва "Касандра", т`ва "Незабравимата", т`ва "От обич"... К`ви са тия перли и шехерезади тука...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Oct 19, 2009 3:07 pm

Перлите и Шехеризадите удрят в земята всичките му там Касандри! :evil: Хората муат баклава, пият мастика, викат си "айсиктир" и въобще се едно, че са... така де, в задния ти двор! Реалистично е пък! :evil: (И играят хубу! Межу другото, малките Наз и Едже от "Онуй около Босфора" са големи сладурани)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Oct 21, 2009 9:20 pm

Вай! Мехмет и Гюмюш се разведоха!!! :cry:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Oct 21, 2009 9:34 pm

Днес сутринта, докато ми бърникаха в устата за пломбата, зъболекарката и сестрата подробно разнищиха де що турска сапунка има - сега съм надлежно уведомена за всичко :roll:
Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Oct 21, 2009 10:27 pm

:mrgreen:
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Oct 22, 2009 8:57 am

Обаче леля Сухейля от Гордата Аси май е изкукала, или поне така изглежда! :shock:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests