За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
User avatar
kiko72
Merchant
Posts: 93
Joined: Tue May 19, 2009 11:42 am
Location: Varna

Post by kiko72 » Mon Oct 19, 2009 11:16 am

Аха...разбрах го но трябваше да стигна до края. След като се регистрираш и си влезеш в новия акаунт ти дава да си ги обединиш като си напишеш потребителското име и парола от близард :) И сега вече ще си влизам с новия имейл от батле нет и новата парола. Довечера ще видя дали ще стане защото от работа си направих акаунта.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Oct 19, 2009 11:29 am

Goshko wrote:Най-трудната част от боя е да успеете да обясните на dps-a да спре да гледа само жълтите цифрички и да започне да се оглежда какво става около него и да ги убедите че гоненето на топки само им губи дпс - да си стоят на едно място и да бият.
това само хилър може да го каже!!! :evil: искам всички топки за мене пък! искам голеееееееми цифри! :oops: :P

а аз сега се сетих за снощи на трета фаза на Ануб... не знам на нашите хилъри какво им бе разпределението, ама аз се чувствах като танк!! 8-) някой много държеше да съм поне на 15к. кръв :lol:

бтв, за мърджването трябва да призная, че аз съм АБСОЛЮТЕН нууб и нямам също идея какво да направя... :roll: май ще чакам мъж ми да се върне от чужбинско, че да не объркам работите и да си блокирам акаунта :?

пак във връзка с мърджването, БРАГИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ, трябваш ми много спешно!!! акаунта, дето взех от тебе не сме сменили мейла... то аз ще го сменя лесно, но от Близард искат потвърждение за това от стария и-мейл - демек на младежа Румен (някакъв мейл в abv.bg е дал)... та ще трябва да говориш с него да се съгласуваме той да потвърди смяната на адреса след като аз го сменя... и това трябва да го направим тази седмица, преди да изтече крайния срок за мърджването :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Oct 19, 2009 12:07 pm

На финала на Ануб драмата беше, че макар да се разпределихме кои ще хийлват танка и кои ще държат рейда жив, никой не разпредели групи - това едно. Пак някак щеше по-добре да върви, обаче Блоби вся смут в редиците по едно време, като каза, че всъщност не е необходимо рейдът да го държат на "толкова малко" живот, тотално пренебрегвайки факта, че два дисциплин прийста бяха "набалончили" целия рейд и ренюто беше повече от достатъчно. Съответно се почна едно хийлване :roll: Щото аз и Дима си виждаме къде има балонче, а аз виждам и колко точно абсорб остава от него. Ама другарите от хийлърския канал гледат само празни барчета и се оляха.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Oct 19, 2009 12:45 pm

Не знам какво хийлвахте на Ануб, но мен ме оставихте да умра.
Хем бях/съм МНОГО дебел танк вече! Направо изумих някои хора с 55к живот бъффнат. И то с "посредствени" танк итеми, защото все не мога да се доредя до имбавите.

Иначе за овце....надежда всяка тука оставете...

Glyph of Maul
Major Glyph
Classes: Druid
Requires Level 15
Item Level 10
Use: Your Maul ability now hits 1 additional target.

+


Swipe (Bear)
20 Rage
Instant
Requires Bear Form, Dire Bear Form
Swipe nearby enemies, inflicting 108 damage. Damage increased by attack power.

Първото удря винаги по 2 моба. Второто е АоЕ удар, удря всичко в 360 градуса около мен. Или овцата да е далече от мен или няма да има овца:)
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Oct 19, 2009 12:51 pm

Не съм виновна аз Анну! Аз хийлвах Готя, пък той си остана жив! За теб не помня кой беше определен за хийлър :))

А ти с тези 55к се покажи на Шанди и той ще позеленее от завист:) Защото е hp addicted. Ама много при това :)) и не стига май 52 :))

Иначе този интересен диалог на пасторално-овча тема, дето го заформяте с Таис, ще го следя с удоволствие :) Особено знаейки нейната позиция по въпроса (или известна като "заледи, опържи, взриви и изпепели всеки, докоснал свещеното агне")
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Oct 19, 2009 1:27 pm

Аз бях на теб Анну, ама с ръка на сърцето си казвам, че ми беше много трудно да те хийлвам. Може и 60к да имаш, но носеше много демидж.

Сега, може моят гиър да не е на нивото на ТоС25 вече, обаче зор видях, а чейн хийлвах като бясна... :roll:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Oct 19, 2009 1:30 pm

Таис - забрави за овцете просто ако са близо до танк. Вервай ми нямаме избор особено с по тригър хепи ДПС-та.

Изполва се секакво за трет на кулдаун - шок, тъндерклап, хаулинг бласт, консекрация
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Oct 19, 2009 1:42 pm

Анну, не знам какво се случваше с живота ти снощи, но на моменти аз го виждах (нали ми е включен таргет на таргета) за кратко на 70к НР :shock: не знам какви таланти са ти се включвали в този момент, ама факт...

а Ланито ще да я разочаровам, щото като споменах друиди при чупенето на овците ми, нямах предвид Анну :lol: когато той я счупи, поне виждам, че се танква... проблем е, когато муункин я счупи, а снощи Хибрид бе я пернал веднъж... но първите два пъти бяха Голом и Ерик - паладина... затова и като тръгнахме към втората група траш се обърнах персонално към тях в рейд-чата да внимават, че ги наблюдавам... а Теле прихна да се смее, щото сигурно веднага е погледнал в Рекаунта и е видял СС-брейкърите... :lol:

а иначе, Анну, пиленце ненагледно... да ми кажеш заместители на тези си глифчета, щото да ти ги подготвя в инвенторито си и когато те определят нейде да танкваш, а държат да има и овци, да ти ги даря за овчата кауза и спокойствието на Танче? :twisted: в противен случай очаквайте отново наспамване на рейд-чата с адона ми за полиморф, за наказание :lol: то аз трябва да си туря и аддона, дето услужливо казва у рейд-чата "овцата Х бе счупена от еди-кой-си", че да се срамите, както се полага!! :twisted:

Драгън, оправдания! :evil: как да държа нещо СС, ако ще го чупите бре?? на мене ми е даден от РЛ таргет да изолирам! със звездичка! а и не са много тези групи с овци - ще се стараете да няма АОЕ... обикновено овци се правят на траш, та си запазете куулдауните за босовете след това! :P амаха, овците ще ми чупят! МОИТЕ овци! :evil: аз време за дпс губя, за да ги правя, а те ще ги чупят! палавници!
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Oct 19, 2009 3:42 pm

Имам талант за екстра живот + глиф за него. И като го пусна ставам на 80к живот, не на 70:) Е понякога ставах на 79 и нещо си, не знам защо понякога ми се губят няколкостотин живот.

Иначе Драгън го е казал... не са кулдауни за танкване, просто уменията са такива. На всеки танкинг клас част от уменията са АоЕ. И няма как да не се ползват, защото се губи агро иначе, дпс-а изобщо не го интересува танка дали трябва да пази овци. Налива се яко.

Паладина танк например има Консекрейшън + удар с чук дето удря по 3-ма + мята щит дето и той удря по 3-ма по принцип. Ако не ги ползва означава да прави поне двойно по-малко агро :))

Та в този ред на мисли - ако искате овце - правете ги далече от танковете:) Танковете не могат да спрат да танкват или да правят двойно по-малко агро само, защото до тях има овца и те да гледат да я пазят.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Oct 19, 2009 3:53 pm

1. овцата е на каст;
2. при пул, ние НИКОГА не сме в рейнджа да започнем каста веднага, а приближаваме, за да влезем в рейндж, с което губим секунди, така че просто няма как да ви правим овците удобно далече;
3. когато РЛ е поискал овци, едва ли е, за да ги води на паша... иска СС-мобове, за да не уайпне рейда... танкове и дпс са длъжни да се съобразяват и за тези (не чак толкова многобройни групи траш) да се устискат от разгръщане на агро-възможностите си, чрез използване на аое... и не ми разправяйте, че е невъзможно, защото десетки пъти ми е показвано, че е напълно възможно, ако има нужното желание, разбира се...
аааааамаха! и аз не съм закопняла да правя овци, ама когато са ми го вменили като задължение се старая добитъка да е там... щото най-редовно перне ли го самозабравило се дпс или невнимателен танк, го отнася магето, а понякога и рейда... :evil:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Oct 19, 2009 4:01 pm

Тука имаме разминаване на приоритети:)
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Oct 19, 2009 4:11 pm

приоритетите ги задава рейд-лидера, както и задачите въз основа на тях... като е определил да има СС-мобс, ВСИЧКИ се съобразяват да ги има... елементарно, Уотсън! :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Oct 19, 2009 4:46 pm

Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Oct 19, 2009 4:51 pm

като му дойде времето ще полазим групово кино Арена (стига да съществува такова кино, докато да се реализира продукцията :lol: )...

днес май рейд няма да има :roll: не виждам как бихме правили хард-модс в непълен състав и с толкова много соушълс/гилд френдове в състава... :? в тази връзка, дали да не си вземем Кирето като Гилд френд в гилдията, а? :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Oct 19, 2009 5:08 pm

Поздрав за всички воваджии:

http://www.youtube.com/watch?v=wJghfLQaSfw

Невероятна песен, невероятно изпълнение, невероятна група... последното е на приливи и отливи за съжаление.

И най-добрият метал вокалист :)
Не мое да мъмриш, брат!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest