За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Oct 14, 2009 4:03 pm

Драгън, това винаги е опция :D
и както са тръгнали нещата, може да остане единствено решение...

проблемът е, че съм в тази гилдия от създаването й (с идването на ТВС)... с нея съм преминала през всякакви етапи при почти 100% рейд-активност... имам много приятели в нея, както и хора, на които държа и те на мене... с времето ставаш от единиците мембъри-история на самата гилдия... ако напуснем тези единици, морала тотално ще падне, а рейдването с прогрес ще стане химера... и именно защото чувствам тази привързаност и отговорност към гилдията и хората в нея, не мога да си позволя да им тегля майната... а и както съм казвала, там където се чувстваш у дома и има проблеми, не си тръгваш, а се опитваш да ги разрешиш...
иначе едва ли ще имам проблем да си намеря гилдия с моя опит, гиър и рейд-активност...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Thu Oct 15, 2009 9:43 am

аз пък си спрях акаунта, да видим до кога...

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Oct 15, 2009 9:45 am

А пък вчера IC се срути.... хард-модово така падна... много беше хубаво. Имахме малко неудобни уайпове, защото един диспел от време на време се лепеше за пръстите и не щеше да се задейства, имаше и един опит, където Стийлбрейкър май падна на 1%, за да се качи след това мощно обратно на 100%... Но пък вече сме една стъпка напред към Алгалон :)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 15, 2009 10:01 am

Искаш ли да видиш Мими на хард моуд? :twisted: :twisted: :twisted:

Страхотно беше усещането накрая като падна. Добре смазана машина :D. Отработихме го много добре всичко. Само един май дискънектваше чат-пат.

Аз в един момент бях на път да остана без мана, а с ужасният лаг, който върви в 3-та фаза, просто не ми се рискуваше да правя нещо друго, освен да heal-вам ranged. После видях, че имам Replenishment нон-стоп и тая ми ти мана не спира да се пълни. Така и не останах без мана.

В неделя продължаваме, евентуално или понеделник, обаче с кого? Някой чу ли къде ни/ви пращат? :roll:

Ходир drop-и такъв :) нечовешки стаф. Ммм.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Oct 15, 2009 10:18 am

Дали искам да видя Мими на ХМ? :shock: Честно казано и искам, и в същото време си мисля мрачно колко точно ще уайпваме на него. Но пък там е такъв адреналин!

И BTW мерси много още веднъж за каската! :D
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 15, 2009 2:44 pm

дам, много ми хареса снощи рейда :D и някак направо тържествено се чувстваш, когато ГМ взе куест-айтъма и отиде да говори с Бран :D
не може да пропуснем Алгалон!! трябва да го видим и пробваме :D

но битката снощи с Айрън Консила си бе щура... а когато имахме опит, в който на 1% на боса умряха двама от рейда и неговия живот скочи на 20%, а други ги последваха в отвъдното и боса си върна 100% НР, направо щяхме инфаркт да получим... но в трета фаза е такъв адреналин, че се сбърках от рефлекси... в същия този неуспешен опит с уайп на 1%, аз го закъсах тотално с маната на 2% на боса... ама грам мана не ми остана и всички източници на мана - на куулдаун, даже нямах мана да вдигна мейдж-армъра си :lol: и щях да уандвам, ама народа измря и съживи боса :(

затова пък си бе абсолютен кеф да гледам двете сини линийки на две аркейн-магета начело на Рекаунта... :D без да влизам в сини зони на първа фаза, дпс-то ми твърдо не падаше под 7к... често бе около 7.6-7.7к... а моя офицер веднъж почти 9к. го докара, гада!! :evil:
ама чак днес се усетих защо е държал да го шийлдвате двата дисц. прийста! първо се заблудих дали не активира глиф, но то няма такъв глиф... освен рефлектващите, които просто дават шанс да рефлектнат дмж... но пък те са само за фрост и файър, не и за нейчър дмж, дето тече при Айрън Консила... и днес като се чух с Ланис ми просветна, че е използвал един от талантите ни в аркейн, който ти връща абсорбиран дмж като спел-пауър!!! таааа... в тази връзка - ИСКАМ И АЗ!!!!! :twisted: искам нон-стоп шийлд от дисц. прийст да има кастнат върху Танче :twisted:

да видим кой ще бъде следващия хард-моуд, дето ще мъчим в неделя... някак ми се струва логично да е Ходир :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 15, 2009 3:10 pm

:) Искаш щит - преговаряй за бебе дисциплин прийста да влиза в рейд :roll: :oops:.

Това за wand-ването искрено ме разсмя. Винаги забравям, че имам екипирана пръчка, с която мога да стрелкам. Хем така убихме Генерала за пръв път на 10-тка. Всички хийлъри стрелкахме накрая с wand-овете.

Трета фаза е страхотна, жесток адреналин. Аз НЕ гледам HP на мобовете или боса, очите ми са фиксирани единствено върху 4-5 hp bar-a, а с тоя лаг и не мога да мърдам особено много, камерата ми се забива някъде в земята и не виждам ниииищо. Та като казахте, че е умрял на 1%, то се чу от Xeight, който получаваше почти сърдечен удар отсреща :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Много сме заблудени милите хийлъри. Нямаме си много идея какво се случва... или си имаме, но е по друг начин.

Вероятно ще правим Ходир и аз така предчувствам, което май ще е по-лесно от Мими и Фрея и еднакво неприятно с Торим. Предпочитам Торим де, намирам го по-лесно някак си.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 15, 2009 3:34 pm

е, Торим ще е лесен... то ние една вечер пробвахме хард-мода му и като на майтап за малко да го убием... та не вярвам той да се опъва дълго... с Ходир ще е отново адреналин и дано успеем, щото си трябва и щуро дпс...

аз си мисля, че най-много зор ще видим с Фрея и Мими :roll: даже може би с Йог няма да е така драматично... ама да видим дали офицерите ще екстенднат и другата седмица инстанса...

така съм се унесла в хард-модове на Улдуар25, че тотално забравих, че още не сме разчистили ТоС25... а снощи много се смях... нахакани от току-що покорения хард-мод отиваме при Лейди Ониксия... и уайп :lol: то вярно, че лага бе безумен, ама ми се струва, че и някой палавник се навря при яйцата й за ачийвмънт с уелповете :lol: не знам дали забелязахте какви пълчища уелпове ни полазиха :twisted:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 15, 2009 3:38 pm

Бяха поне 50. И аз бях в центъра :D. Но Фейд спасява прийстовски коприни :roll: :oops:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 15, 2009 3:46 pm

аз си умрях като куче, щото като усетих лага и си викам "така и така ще се мре, я да се понасладя на цифричките от аое" :lol: та като посипах един Близард, онези ми ти цифри чак се застъпваха една за друга - целият ми екран грейна с цифри, прекрасна гледка за всяко маге :lol: е, не за дълго... обезкостиха ме за две секунди :lol:

искам да възкресят още стари инстанси!!! искам БВЛ за 80 лвл и най-вече АК 40!!!! мдам... май тази седмица ще ви спретна един рейд за АК40 :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Thu Oct 15, 2009 4:07 pm

Вчера с ръка на сърцето мога да кажа, че бях топ дпс.
Имаше 2 магета дето бяха пред мен, но всеки знае, че те са яко бъгнати и брокън в момента и трябва да бъдат "фикснати" скоро.
Като добавим и факта, че всеки ги дондуркаше допълнително, Фокус Маджик, Пауър Инфюжън, Шилд-чета и тн.

Аз един път не получих Фокус Меджик или Пауър Инфюжън... И пак бях "трети". Жалко, че Близзард не са дали опция всеки играч да може да си избира дали да си споделя бъфовете с останалите. Аз давам +5% крит, +3% хейст и +13% меджик дмг. Искам и аз да мога да го удрям на егоизъм ПЪК!

Иначе муункина горе долу става. Имам средна ръка гиър и пак докретвам до 3-то място (след двете магета, за които вече се разбрахме, че са broken в момента ) :lol: Представям си ако хвана малко повече гиър какво ще правя... че и бъффчета ако получа...


Току що разбрах, че Анакс е направена мембър..значи и тя ще ми нинджоса дпс кастър мейса под носа заедно с Трууп.... Приестовете са за разстрел!
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Oct 15, 2009 4:26 pm

Не е сигурно дали ще го нинджоса. Тя вече има един мейс и може да реши да заложи на него и да си пази дкп-то за нещо друго.

И стига мрънка, тоя мейс си беше мой и туй то. И Ниста нямаше да го получи първия път, ако бях в рейда!!! Ама ха!
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Oct 15, 2009 5:10 pm

малиииииииии, детска градина :lol: :lol:

Анну, знам, че е труден хап за преглъщане дпс-то на "бъгнатите" от Близард магета, ама ще се наложи да го преживееш :P и ако обичат от Близард нищо да не "фиксват"! :evil: магето си е пюър дпс-клас и баш по върховете на Рекаунта му е мястото, а не на някакви си хибриди в перушина! амаха!

а за Фокус Маджик - давам си го на другарчето маге, а то си ми дава неговото, все едно сама себе си бъфкам 8-) и стига рева!! другите класове буустват дпс-са на тези, дето са топ-дпс-тата, демек - на Танче ще ги кастват, щото и красиво изглежда като анимация около мене :oops:

а за мейса - споко, той едва ли ще падне :lol:
иначе като гледам и Низия, и Трууп имат ТоС10 варианта на този мейс и може и да не се полакомят за такъв ъпгрейд... та вероятността да го забършеш ти не е хич малка :P

но като цяло, трябва да те похваля де - впечатляващ дмж направи :D виждаш ли какво прави една фласка с дебело, оядено с риба пиле, а?? :P друг път да ми спестяваш преговорите за фласката, щото ще ти оскубя перушината!! :evil:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Oct 16, 2009 9:47 am

снощи гилдията спретна обичайните два паралелни рейда за разчистване на ТоС10-нормал и Они10.. свършихме за един час, без особени грижи... за наша изненада рейд лидера (ГМ ни) каза че ще правим ТоС10 хероик... аз досега не бях имала шанса да го правя, с изключение на най-първото влизане, което си бе само уайп-фест на първите босове... но знаех, че основната група за ТоС 10, дето правеше и хероик варианта, бе стигнала пред шампионите... само дето в рейда ни снощи имаше не повече от 3-ма човека от тази основна група... та силно се учудих, като казаха, че ще го правим...

започнахме ние бийстовете и аз умрях даже 2 пъти по време на втора фаза :oops: похабих 2 комбат-реза, но затова пък убихме добичетата от раз... последваха два уайпа, ако не се лъжа на демона-боса, защото нещо инфърналите ни бяха в повече, а на единия опит онази многоръка кака ми удари такава страстна целувка, че ме прати у гробището :lol: аз се размрънкотих, че някой ми краде бъфа на боса и не мога да си го открадна в цялост, а то се оказа, че палавия ни елементъл шаман взел, че го пърджвал!! :evil: обяснявам аз да не го прави вече, а той вика "добре де, колко стака да ти оставя", последва логичното - "всичките!"... така де, там трябва всичко да се нюква, а бъфа доста бууства дмж... на третия опит се предадоха...

привикахме ние орда-шампионите и народа се настрои за уайп-фест... те пък се паднаха същите, дето ги имахме на нормал-варианта на инстанса, та набързо се разпределихме и за наша изненада ги уан-шотнахме! :shock:

уви, така не се получи с Близначките и затова ще помоля Паг и Гошко за някакъв съвет...

само да обясня каква тактика ние пробвахме на тях снощи...
цялото дпс бе в дарк и скачахме да бием Светлата мома, всички хилъри - в бяло и обираха белите орбове... да, обаче това доведе до проблем..
хилърите нямат време да ги оберат, защото хийлват през това време, орбовете се удрят в нас и рейда понася сериозен масов дмж...
аз този път имах проблем и с дпс-то си :( заради поетите орбове скача над 9к, а на един от опитите, още при излизането на първите орбове, стигна 11 441дпс... тъкмо ми изтичаха клонингите и в следващия миг - бам! Таис умряла... от близо 14к мелее суинг... а дори не бях в мелее-рейнджа :cry: но така... танковете нещо си менят цветовете и не могат да насъберат достатъчно агро пред мен и на практика аз не мога да нюквам...
а ние снощи нямахме и друид хилър и за да насмогнат на дмж, хилърите трябваше да кастват, съответно - не могат да търчат след орбовете... орбовете на хероик варианта имам чувството, че летят - доста са бързи и в един момент просто стават твърде много...

та някакви идеи?? коя близначка да се танква - един танк и на двете моми или 2 танка, с какъв цвят? ако сме само на Светлата, трябва ли да сменяме цвета, за да бием по щита на Черната? как да обираме топките? дайте предложения, плс...

приключихме рейда на 44 оставащи опита, но ще е добре да са повечето на Ануб, не на девойките :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
kiko72
Merchant
Posts: 93
Joined: Tue May 19, 2009 11:42 am
Location: Varna

Post by kiko72 » Fri Oct 16, 2009 2:56 pm

И аз надничам тайничко за да намажа и прочета какво ще ти отговорят на въпроса на Танче :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests