MIRC Channel

Пишете за оплаквания, въпроси и/или предложения по форума. Или недейте...

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

MIRC Channel

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Dec 05, 2004 5:57 pm

не за друго, ми понеже има много нови юзъри, дето може и да са навити за такава идея- а именно- да се направи IRC канал на Shadowdance.
Та, има ли за?
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Dec 05, 2004 6:13 pm

Аз лично сам за.Би било весело да спамим там постояно.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Sun Dec 05, 2004 7:53 pm

Много хора така и така си спамят постоянно. За какво ни е специално място? Само да пише, че го има.
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Dec 05, 2004 8:23 pm

Ми то си има и са чат-каналче, там горе вдясно.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Dec 05, 2004 8:55 pm

тва горе е адски бавно, неприятно и.. ми не, не е хубаво, определено.
Много хора така или иначе си държат Мирка вклиючен постоянно, няма да им пречи да влязат в един канал повече, докато прозорчето на тоя чат дразни. Освен това хората, които не пишат във форума никога няма да разберат за него.
Аз определено съм "за", ако се навият още 3-4 човека викам да правим, пък те и другите щат нещат ще се включат :РРР
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sun Dec 05, 2004 11:20 pm

Признавам чатоманията достатъчно, че да не псувам открито по въпроса, обаче не достатъчно, че да се сдържа от коментар. Много се извинявам, ама защо ви е чат? За да се питате на колко сте години? Или просто ви се иска да си пишете на воля изречения с четворки и шестици вътре, без някой да ви прави забележки? Айде бе, в чата не се използват повече от 60 израза на ден, хората се държат като заядливи гумени апрески, никой нищо смислено не казва и освен това, да, просто е отвратително. "Hi! 4ati6 li az sum The_Black_God_Of_Power na 14 i sum po kompleksiran i ot u4itelkatami po geogrf 6oto mu6katoto v ugula na staqta mi se podigrava na tva 4e haresvam limb bizkit. ASL pls" Ми не чатя, тъпако, а свиря на блокфлейта с левия си крак. Асл плс ще ми вика, я го виж ти... Не мога да се сетя за по-тъп начин да си загубиш времето от това да пишеш неразбираеми кодове заедно с още двайсет и пет души, които в крайна сметка и закодирани, и разкодирани си остават без тема, но пък с повече правописни грешки, отколкото букви. При това по много нагъл начин и с явна празнота между ушите. Вие вместо да се радвате, че във форума хората могат да говорят за нещо, вместо за нищо, сте пририпали за IRC канал, да му се неначудиш... Ако толкова сте го закъсали за реалновремеви контакти, ползвайте ICQ, защо не и живия свят - викат, че все за нещо трябвало да служи - ама чак пък чат...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Dec 06, 2004 12:21 am

Между другото..
Не си съвсем прав.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Dec 06, 2004 9:28 am

Между другото съм съвсем съгласен с любимеца, но пък не ми пука изобщо, така че ако някой го дърви да прави чат-канал - да прави. Аз намразих мирка достатъчно, за да знам, че никога няма да вляза в чат отново.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Dec 06, 2004 1:32 pm

вижте ся, тва дето любимеца го каза е вярно за много хора, които влизат само да си губят времето. Аз принципно имах традиция всяка година да си записвам Мирк за по седмица и да го трия, поради щото ми омръзваше ако не друго, ма от скоро почнах с познати да чатя и, повярвайте ми, съвсем друга работа си е.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Benedict
E'lir
Posts: 178
Joined: Sat Jun 26, 2004 8:19 pm

Post by Benedict » Mon Dec 06, 2004 3:18 pm

Ми нямам против, че и без тва кисна в ирс достатъчно време;)
Sad But True - бaджакът ти ме натъжава истински

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Dec 06, 2004 3:46 pm

Ми аз против нямам - в чат-а вися достатъчно време, но чатя предимно с познати.

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Mon Dec 06, 2004 5:57 pm

Вижте какво, обективно погледнато хич не ми пука дали ще направите чат-канал или космически телескоп, кръстен на Джим Кери, демек go ahead от моя страна, обаче споделям доста критично мнение за тая тъпотия, на което вече се насладихте. Това е, иначе се вдъхновявайте на спокойствие, няма да преча...
Last edited by Lubimetz13 on Tue Dec 07, 2004 4:55 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Dec 07, 2004 8:46 am

Предопочитам си icq-to. И без тва са 100-тина души в листа дет са ми приятни там. Прекалено много ламета се навъдиха из мирцата и отдавна вече е простотия.

Мдам примерен разговор по мирка:

hi
a/s/l
Ma ]o ne mi otgowariash
oo q si ebi majkata

и до тука... :twisted:
:ninja:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Dec 07, 2004 8:55 am

По принцип и аз предпочитам ICQ, но какво толкова - направете един чат канал - ще се види има ли хляб в него :)

Аз влизам от време на време в 1-2 канала за да поговоря с някои познати, които нямат ICQ, по-удобно ми е даже. И, честно казано, никога, ама НИКОГА не съм изпадал в гореописаната ситуация "a/s/l"..."еби си майката". Едно е влезеш в канала "iwantsex", съвсем друго е ако отидеш в някой "частен" канал.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests