Флаш Крастата ака Facebook games

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Флаш Крастата ака Facebook games

Post by Xellos » Thu Oct 08, 2009 2:17 pm

Мдам, надали има някой дето да не джитка нещо там вече.

Аз само за ся Farmville (1 път на ден) и Pet society (веднъж на седмица две). Нямам време просто и за ресторанта :/


Кой кво блъска друго?
:ninja:

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu Oct 08, 2009 2:21 pm

От тия, на които отделям по повече от пет минути на ден - Restaurant City и Country Story.

Иначе много, ама много силно препоръчвам Brainbone - по един въпрос на ден, областите (доста широко дефинирани) са история, география, математика, наука, логика и език, въпросите са от елементарни (КОЙ пък няма да го знае това?! е, оказва се, че все има по 10-15% хора, дето бъркат) през леснички през трудни през "аха! хубаво е, че някой се сети да даде въпрос за това, хората трябва да го знаят!" та чак до "ай стига бе, чак в *такива* подробности..." :) Повечето от въпросите много ми харесват, понякога и обсъжданията след тях са добри.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu Oct 08, 2009 2:51 pm

Бях адски зарибен по Фармвила, обаче стигнах 19то ниво и се отказах, просто ми писна. Иначе и Texas Hold 'em цъкам доста често, с едни приятели се надпреварваме кой повече пари ще натрупа :lol:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Oct 08, 2009 3:15 pm

Бати и крастата е тоя фармвил, ма нещо е почнало да ми писва де. Лично аз препоръчвам Mousehunt и MythMonger, ако не друго, лично мен поне арта на мишките/картите е готин.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Oct 08, 2009 7:25 pm

Delegat wrote:Бях адски зарибен по Фармвила, обаче стигнах 19то ниво и се отказах, просто ми писна. Иначе и Texas Hold 'em цъкам доста често, с едни приятели се надпреварваме кой повече пари ще натрупа :lol:
е копане си е :)

Гледам само ми досаждат от Mafia wars? Явно е бая голяма.
:ninja:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Thu Oct 08, 2009 8:31 pm

Нищо особено не е, те от Zynga ги правят по един калъп само че с различен сетинг, кеф ти мафиоти, кеф ти пирати и т.н.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Oct 08, 2009 10:35 pm

Всъщност ги гепват направо като концепция, но запазват "най-добрите" качества ... Примерно преди ФармВилето имаше ФармТаун, то още има де, който обаче е по бъглив и от нея :)

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 28 guests