За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri Sep 25, 2009 1:12 pm

Сус, не думай! Всички бирарски ачийвмънти могат да се направят лесно, ако ми остане време, ще драсна набързо един гайд.

Най-важното - първо се купуват дрехи! Щото после се връщат на вендор и си взимаш токените обратно. А и вече не ти трябва истинско кодо за ачийвмънт, можеш да си превърнеш всеки маунт в кодо за няколко минути и ачийвмънта е готов.
И не ме е взел! QQ...
За Груул ще те викам :P Малко е зор за сам паладин :lol: :lol:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat Sep 26, 2009 9:47 am

За Груул и аз мога да дойда с дръвчето :P

а снощи минах с невръстния си лок през Оргримар и като видях навалица пошляпващи с камшик мързеливата коза да пренасят бъчви за Бир-феста се сетих за нещо :D Ланииииииис, ти нали беше събрала бая парички с Карея за коза на миналогодиишния Бир-фест (или бе по-миналата година? :roll: )... та, пазиш ли си ги? възможно ли е да си донасъбереш от този Бир-фест, че да си купиш добичето?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Sep 26, 2009 9:52 am

Аз вчера влязох да поцъкам половин час и набарах на прасето гъдела :)

На Арати влязох в базата на ордата попаднах на двама тарикати които бяха АФК които постоянно респаунваха на гробището и аз ги убивах докато си стояха. Никой не ми попречи понеже както винаги ордата бяха завладели картата и никой не се занимаваше с базата им.
Излязох с 1000+ хонор за 20 мин.
:twisted:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat Sep 26, 2009 10:23 am

лелее, не ти ли беше досадно да ги дялкаш тези у гробището? :lol:

само да предупредя - има малък пач за теглене, явно фиксват нещо от 3.2.2... а ето какво видях в официалната страница на Близард:

"...Then for a limited time, after the 5-year anniversary event officially begins in November, anybody who logs in will receive an Onyxia Brood Whelpling pet."

така че, като отпочнем празненствата за 5-годишнината ни през ноември, не трябва да пропускаме Ониксия-рейдовете :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Sat Sep 26, 2009 11:29 am

Танчето, има опция да се сменят билетчетата от бирфеста - аз така смених едни на Ланис тая година, дето миналата ги проспах.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Sep 26, 2009 11:59 am

Много хубаво се получи снощи, ей. Трудно беше в един момент, но да видя Генерала да пада толкова лесно и Йог всеки път във втора фаза... еми супер, дано допълним групата тази вечер и го убием :). Уви, нищо полезно като loot, но ачийвмънта и в този ред на мисли всички ачийвмънти :) са ми забавни.

Като гледам днес или ще продължим или ще се играе на алтове. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Sep 26, 2009 5:37 pm

Цитат от Близард
You guys are correct, we reduced the expert riding skill price in 3.2.2 to 225g. We also changed the faction discounts for the riding skill vendors in Honor Hold and Thrallmar to use Stormwind and Orgrimmar faction.

There are a couple reasons we made this change. First off, we wanted expert riding to be available to more people at level 60. 600g just did not seem like a reasonable expectation for most level 60 players to have when they roll into Hellfire Peninsula. Especially after purchasing your level 60 skills. The second change, regarding the factions just made a lot more sense this way since you will not have any Thrallmar or Honor Hold faction when you enter Hellfire.

Finally, I want to apologize for this change not making the patch notes. We strive to get every change we make into the notes but this one somehow slipped by. Once again, my apologies on that, but hopefully the lower price will help make up for it.
Аз казвам само урааааа току ми спестиха една камара голд (не че имам и 225 де ама по лесно ще ги събера).

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Sep 26, 2009 8:38 pm

Как можеш да НЯМАШ 225 злато на 60 лвл?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Sep 26, 2009 8:50 pm

Ми аз не съм 60 левел на първо време :)
Но и да стана пак не виждам откъде мога да взема пари.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Sep 26, 2009 9:46 pm

Просто продавайки всичкия плат който намериш на АХ-то ти дава около амии 2000 злато.

Ако имаш майнинг и просто си копал всичко - още 2
Ако имаш хербализъм - също
Енчантинга носи добри парици от ДЕ на всичко зелено което ти е по пътя ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Sep 26, 2009 10:16 pm

Плата го използвам за бандажи, едва наскоро почнах да продавам ама не купуват и това - слагам на 20 -ка magewave символична цена от 3-4 голд и пак не щат. Минирането е още по зле - то няма пукната руда - само ако случайно мина покрай някоя и копая. В мините - два -три нода и толкоз. Че и пак не щат да купуват. Вярно събрал съм 200 митрил ама митрила ми трябва за куестите на митрилното братство.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Sep 26, 2009 11:21 pm

Чакай малко-ти играеш паладин. Тия бандажи за какво са ти?

аз като моя го левълвах се брояха на пръстите на ръката случаите в които съм умирал ? Без first aid без нищо.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Xellos
Moderator
Posts: 20316
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Sep 26, 2009 11:26 pm

Мдаа палата пести мощно от текстила, макар че водицата в ниските лвли си тече. :mrgreen: В АХ-то си се правят парици от сичко с малко късмет и търпение. Ама под 58лвл и след разликата в добива на пари си е драстична.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Sep 27, 2009 12:44 am

The Dragon wrote:Чакай малко-ти играеш паладин. Тия бандажи за какво са ти?

аз като моя го левълвах се брояха на пръстите на ръката случаите в които съм умирал ? Без first aid без нищо.
Аз изобщо не съм умирал но си падам ачийвмантогонец (Само ще кажа че имам всички ачийвмънти за експлоринг без да броим 6-7 зони от нивата над 50 и става ясно :) ) и си развих за ачийвмънт фърт ейда на 300. Също си развих и мининга на 300 а Блексмита ми е 280 но ме мързи да ходя да търся желязо да го доразвия до 300.
Сега вече пускам за продажби но печалба но ще видим дали изобщо някой ще купува.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sun Sep 27, 2009 10:22 am

в момента на нашия сървър няма грам вълна... снощи сложих 2 стека по 20 (само толкова имах) за 35 голд всеки - продадоха се за норматив :shock: мейджуийва си е традиционно скъп... просто трябва да следиш пазара и да продаваш или когато се вдигнат цените - за обичайните айтъми, но и де що ти падне айтъм от бял до епик, че може за куест да е нужен, примерно, и да е в дефицит...

моя таурен друид, дето е зациклил на 16 лвл и не играя с него, има над 100 голд вече... на твоя левъл не ми се мисли колко щях да имам... верно, че харча по женски и оня ден на 22 лвл лока ми му турих скъп енчант, ама нали затова правя пари все пак - да мога да си позволя всяка прищявка...

а рудата по ниските скилове винаги ще държи цена... отдели си едни 10-тина мин да разгледаш АН-то ви как вървят нещата и ще останеш силно изненадан, а и ще те насочи с какво ти да заредиш, че да направиш бързи пари...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 2 guests