За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Locked
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории) експанжън

Post by Xellos » Thu Jul 30, 2009 2:24 pm

Image


Стари спамери неуморими :) Не че някой може да намери нещо в старата ама:

viewtopic.php?t=4071&start=1485
Last edited by Xellos on Tue Sep 29, 2009 9:29 pm, edited 1 time in total.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jul 30, 2009 2:52 pm

Кво се умълчахте бре да не влезна Шефката ;р
:ninja:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Jul 30, 2009 3:16 pm

Чакай да наберем скорост
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jul 30, 2009 3:16 pm

Дай да препикаем и тази тема...

Няма ли да идва пач 3.2 ....
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Jul 30, 2009 3:44 pm

до две седмици май се чака 3.2...

ние в гилд-форума обсъждаме дали да резетваме ДКП-то за Колизеума, ама май няма да го правим... все пак лимитираните опити са само за 25-човека хероик-моуд на инстанса, а и там ще се бият само 5 бос-а... не си заслужава, при положение, че сме доникъде с Улдуар 25... тепърва ще правим хард-моудс, а и ще се опитаме преди 3.2 да убием Йог, че иначе ще е срамота да е след нърф-а :oops:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jul 30, 2009 4:09 pm

Че те не го барват? Какъв нърф?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Thu Jul 30, 2009 4:17 pm

Аз от любов към спора ще продължавам да си вярвам, че преди края на август/началото на септември пач няма да видим. И то не щото не е готов, ами защо да бързат да дават контент като половината гилдии са в летни отпуски и само единици се мотаят да рейдват. Да не говорим, че ще трябва да пускат и новия Арена сезон, а старият започна средата на април... не върви някак.

От икономическа гледна точка е по на далавера да го позабавят така лекичко :roll:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Jul 30, 2009 4:17 pm

Драгън, ето ти инфо от Близардския блу-пост:

"Ulduar

Players can now use Blink, Shadowstep, and Demonic Teleport while participating in the illusion events in the Yogg-Saron encounter.

Ominous Clouds in the Yogg-Saron encounter are now more vocal about touching players and should no longer sometimes appear to be in the wrong place for certain players.

An Immortal Guardian targeted for Empowering Shadows in the Yogg-Saron encounter will now become a 'Marked Immortal Guardian' while targeted.

Crusher Tentacles in the Yogg-Saron encounter spawn a little slower in 25-player mode allowing a bit more time for players to clear out the Illusion room.

Empowering Shadows in the Yogg-Saron encounter now targets a maximum of three Immortal Guardians in 25-player mode.

Yogg-Saron's health has been reduced by 20% in the final stage of his 25-player mode.

Winter Jormungars will no longer put everyone in the zone in combat when they emerge from a Snow Mound. Additionally, Snow Mounds will now disappear when all their jormungars have emerged."

ето линка, скролирай надолу:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 0776&sid=1

Едит: Тише, ето в ММО-то последните коментари... говори се за седмица-две...
http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=84446.75
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jul 30, 2009 5:04 pm

Не ми е спешен може и до септември да карат, макар да си чакам пвп екзорцизма леко.
:ninja:

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Thu Jul 30, 2009 5:10 pm

Може би вече е пускано вече, но и да е така е достатъчно смешно за да го повторим :)

Yogg-Saron: Okay, so this whole plan is going pretty well. I've gunked up a tree in Grizzly Hills, I've enslaved the Keepers of Ulduar, and I've set up an impassable ravine between my inner sanctum and the outside world, so nobody can get in to stop me.

Kologarn: AND I WILL STAND IN IT.

Yogg-Saron: Seriously not necessary, K-Garn. I've got that whole thing under control. Check out the map. It says that's "The Shattered Walkway." It used to just be "The Walkway." Until I shattered it. No walkway, no progress. Pure effin' genius.

Kologarn: AND THAT IS WHERE I WILL SQUEEZE THE LIFE OUT OF THEM.

Yogg-Saron: No, dude. You don't need to go there at all. You can pretty much just take the week off. Maybe meet some ladies. I can't even remember the last time you hooked up.

Kologarn: NONE SHALL PASS.

Yogg-Saron: Well, that's the point of a huge ravine. So I don't really need your help.

Kologarn: I CAN CRUSH AN ARMORED TAUREN IN MY POWERFUL STONE GRIP.

Yogg-Saron: Yeah, but the tauren can't get over the ravine anyway. And it will be extra funny, because they could totally get over the ravine if they could use their flying mounts, but flying mounts are disabled in Ulduar. That will make them crazy. See, that's what I do.

Kologarn: WITH MY OVERHEAD SMASH, I CAN MAKE THE EARTH SHAKE. MY FOCUSED EYEBEAMS TURN MY VERY RAGE INTO LAZERS.

Yogg-Saron: Okay, I guess if you really want a crack at them. But it's fine with me if you just want to knock off. What's your hard mode?

Kologarn: HARD MODE?

Yogg-Saron: Can you, like, buff yourself to do double damage, or have twice as much health or something?

Kologarn: I AM VERY LARGE.

Yogg-Saron: Fair enough. Go hang out there. I guess, even if they beat you, I've still got my bases covered with the whole shattering-the-walkway plan.

Kologarn: YEAH. I DON'T SEE ANY WAY YOU'LL BE SORRY ABOUT THIS.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Jul 30, 2009 5:27 pm

хехехе, това го гледах някъде :) ама е друго усещането, като знаеш и босовете и виковете на Коло :)
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jul 30, 2009 6:23 pm

Btw, шитка се акаунт. Има в него джуджак нисък лвл пала ( http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &n=Xrogosh ) с нейде 1к златце за стартиране ама е изтекъл леко са, ако някой иска да свирка. С експанжъна с крусейда е вкл, така де без нортренда. Начална цена 40 лв ;р Мене не ми се дават пари да дигам и орда на Зенедар ;р Но пък, мое си лвлна някой алт на фоллоу :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 31, 2009 11:29 am

ти колко акаунта имаш, бре? :shock:

а аз снощи побеснях... всъщност, това е твърде меко казано за състоянието, до което ме докараха офицерите в началото на рейда... за пръв път едва пишех, защото ръцете ми трепереха над клавиатурата от възмущение...

каква бе ситуацията... снощи имаше достатъчно записани... но както обичайно по време на инвайтите не се явиха всички... стартирахме рейда с 3 празни места (дали и 4 не бяха)... това, което ме смути обаче бе, че единствения ни ДК-танк се подмотваше извън Улдуар неинвайтнат... той принципно ни е една примадона, дето иска все да си сменя мейновете, щото му доскучава и беше се писал в рейд-брейк... но същия ден бе обявил, че се връща към рейдването с ДК си... на което съвсем правилно офицерите му отговориха, че ще влезе, ако има рейд-слот, защото докато е бил в почивка сме си взели танкове... абсолютно справедливо бе и той също се бе съгласил с тях... същата вечер обаче единия ни танк му крашна компютъра и се наложи да рейдваме само с 2 танка - паладин и уориър... а ни чакаха битката с Генерала (където уориъра ни отказва да танква, че не се оправя нещо, а паладина е мана-зависим танк в битка без мана регенерация) и Айрън Консила (където си трябват 3 танка), та определено имаше слот за танк в рейда...

започваме ние да чистим траша към Мими, а гледам, че офицерите нямат и намерение да инвайтват Кзану (ДК-танк)... уиспървам му "ти защо не си в рейда?", получавам "нямам инвайт", питам пак "записан ли си за днес", отговаря "да, записан съм"... това ми бе достатъчно, за да задам логичния въпрос в рейд-чата "защо Кзану не е в рейда, след като е записан и след като нямаме достатъчно танкове"... на което ми се отговаря по безумния начин "той е в рейд-брейк до понеделник, а и нямаме нужда от него"... аз отново казвам "видях поста му, че се връща от понеделник, НО е записан и за днес, което значи, че е ъвейлабъл, и не съм съгласна, че нямаме нужда от танкове"... отново получавам същия отговор... направо ми прекипя, но спрях да дудна, защото вече бях наспамила рейд-чата и им стана ясно, че не одобрявам поведението им, но и на мен - че са се заинатили да показват на Кзану кой държи камшика, без значение нуждите на рейда...

стигнахме Мими, а един от офицерите - Шели ми зауиспърва да не се безпокоя за Кзану, защото той от понеделник щял да рейдва с нас... аз й отвръщам, че аз не се безпокоя за рейдването на Кзану, а за това, че той е най-добрия ни танк за Генерала, заради възможностите на класа му и КД, дето може да ползва, и че не мога да си обясня причината да не бъде инвайтнат, при положение, че е на разположение и е записан за рейда... тя нищо не ми отговори, ама и в този момент наш Анну прояви любознателност да надникне какво човърка Мими из машинката си, та нинджа-пуулна боса и измряхме... е, после уан-шотнахме Мими, макар с непълен рейд, а след това дойде и ГМ ни... взе да ме закача в маге-канала (той е лок, ама му е забавно са стои в нашия канал), та му казах да ме остави малко на мира, щото съм бясна и че съм загубила респекта към офицерите му... той забрави чувството си за хумор и написа "какво е станало"... само с 2 изречения му обясних, той нищо не каза... странното е, че преди траша за Генерала получих уиспър от Готия с "hug"... измрънках "никой не ме слуша мене, Дж."... а той вика "аз те слушам и съм съгласен"... още повече яд ме хвана на офицерите, защото си рушат авторитета пред хората от рейда... забравят, че има доста поотрастнали мембъри (Готия е над 45 год.), дето не ядат доматите с колците, но просто не са като лошата Таис да се обаждат и да задават неудобни въпроси...

е, както и очаквах, на Генерала си бе уайп-фест... танка просто не успяваше да държи агрото... но то бе логично - нужна му е мана, а Генерала не я дава... тръгнаха да се правят отделни зелени петна за хилърите, отделни - за танка, отделни за рейндж дпс-то... кой разбрал, кой не разбрал чие петно е неговото - драма...

но така... заради лични им проблеми с Кзану и личната им непоносимост към него, наказаха рейда... усещам как Ниста не е искал Кзану именно в снощния рейд, щото му е все тая за присъствието на същия в следващите рейдове, поради факта, че с Шели заминават на почивка за 11 дни и няма да му се налага да го търпи... вместо да си гледат рейд-лийдването, че на Резорскейл пак бяха сложили двата муункина от едната страна само, а файър-магета, на които им трябва аурата за крит - от другата, без изобщо да помислят, решиха да показват колко "строги" офицери са и как никой не бива да се ебава с тях, щото няма да види инвайт... и това - за сметка на рейда, ама що трябва да им пука за това какво е нужно на същия този рейд... рейда да се задоволява с каквото му дадат и без въпроси, ако обича...

много бях разочарована, то ми личи и сега де, щото още ме държи... преди края на рейда получавам уиспър от Шанди, че искал да поговорим за Кзану... казах му, че няма какво да говорим повече по този въпрос... аз каквото имах да кажа, си го казах в рейд-чата, а и на Шели... те си комуникират помежду си - да си правят разбори, анализи, каквото си искат... днес чета пост на Шанди, в който приветства Кзану с "уелкъм" в гилд-рейда ни... едва ли ще съм единствената, дето като го прочете, ще си каже "е, то се видя колко е уелкъм Кзану"... тъпа работа, само се излагат.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 31, 2009 11:56 am

Румбата, дет в канала се меркаше нещо нема пари. Ма нема за месец само как да платя аз да си префарла ценностите по пощата на моя ;р 1к си е баси така гние.
:ninja:

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Fri Jul 31, 2009 12:04 pm

Tais не знам каква е ситуацията във вашата гилдия затова не мога да коментирам, но я си представи че след като си написала ти защо той не е в рейда трима човека са wisp-нали на същия този офицер "Защо пък да е в рейда само за последните босове като до сега скатава?". Какво би направила ти в тази ситуация?

Каква ви е тактиката на генерала по принцип? Защото не би трябвало да има проблеми с танк паладин. Ако маната му свършва проблема е по-скоро в талантите или задклавшното устройство. Другия вариант е дпс да е малко и да го биете по 9-10 минути, но се съмнявам да е това.
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests