Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Jul 09, 2009 4:56 pm

Нямам чадър, задава се ебати бурята от Шипка а трябва да си тръгна чак в 19 часа :evil:

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Fri Jul 10, 2009 11:09 am

Свършиха глупавите изпити..... сега трябва да се връщам на работа.... искам още изпити....

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Fri Jul 10, 2009 2:34 pm

Попе, и ти ли бре :shock: Аз вчера бях на изпит по математика в СУ-то, оти съм млад кандидатстудент :lol:
Не знам дали е старост-нерадост, а и още не съм си видял резултата от изпита, но имам много гадното усещане, че летвата е адски свалена спрямо първото ми кандидатстване преди 10 годинки. От 10 задачи, половината се решаваха на половин страничка...
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Fri Jul 10, 2009 3:14 pm

И аз, и аз ;) А летвата е колосално ниска почти навсякъде тая година. На изпита по солфеж и елементарна теория 80% от тия, дето имаха "да"-та трябваше да бъдат скъсани...... :roll: За актьорско майсторство колкото по-малко говоря, толкова по-добре..... При богословието поне темите са същите като миналата година, но прегледах таблиците за оценяване - дори видиотен атеист може да върже тройка. Сходно е в археологията и румънистиката според авери.
А най-смешното в цялата история е, че ме "зарадваха" освен с факта, че таксите за записване се събират не наесен, ами сега, от 13ти, а и че вече нямам никакво право на две държавни поръчки, и на богословието ще трябва да туря кръст :roll: Най-смешното е, че от догодина и в СУ май няма да имаш право на повече от една държавна поръчка.... Което е тъпо, защото студенти така и така няма.....
Last edited by Maledictus on Fri Jul 10, 2009 3:21 pm, edited 1 time in total.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6451
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Jul 10, 2009 3:17 pm

termit wrote:Попе, и ти ли бре :shock: Аз вчера бях на изпит по математика в СУ-то, оти съм млад кандидатстудент :lol:
Не знам дали е старост-нерадост, а и още не съм си видял резултата от изпита, но имам много гадното усещане, че летвата е адски свалена спрямо първото ми кандидатстване преди 10 годинки. От 10 задачи, половината се решаваха на половин страничка...
Аз като кандидатствах, първите пет задачи бяха изцяло на ниво шести клас, но по-натам беше нещо доста проклето. Ако помня правилно, де.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 10, 2009 3:28 pm

Свърши ли с попството бре :shock: ?
:ninja:

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Fri Jul 10, 2009 3:38 pm

Ми не, ще направя една врътка, ама не съм сигурен още ще стане ли...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 10, 2009 5:50 pm

Еми успех бате ;) Фани за 3то и библиотекарския ;р
:ninja:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Jul 10, 2009 6:39 pm

Открих как да махам DRM на adobe digital editions :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Jul 12, 2009 1:52 pm

Гледам тука циганетата с малките кученца и котенца, и чашки в ръце как обикалят и просят и ми иде да ги стъпча. :twisted:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Jul 12, 2009 6:49 pm

termit wrote:Попе, и ти ли бре :shock: Аз вчера бях на изпит по математика в СУ-то, оти съм млад кандидатстудент :lol:
Не знам дали е старост-нерадост, а и още не съм си видял резултата от изпита, но имам много гадното усещане, че летвата е адски свалена спрямо първото ми кандидатстване преди 10 годинки. От 10 задачи, половината се решаваха на половин страничка...
????
This is it. Ground zero.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jul 12, 2009 9:53 pm

:mrgreen: немаш си и ти работа
:ninja:

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon Jul 13, 2009 8:05 am

@Mor, кандидаствам за възстановяване на студентските права. Мисля да взема да го завърша това ФМИ най-накрая...
Elves dig rocket launchers.

User avatar
ivonski
Farmer
Posts: 52
Joined: Mon Feb 18, 2008 10:36 am

Post by ivonski » Mon Jul 13, 2009 1:53 pm

Amikae wrote:Гледам тука циганетата с малките кученца и котенца, и чашки в ръце как обикалят и просят и ми иде да ги стъпча. :twisted:
В Бургас нали? Около Тройката и М*кдоналдс? Аз съм го тъпкал едното цигане по тоя повод и го накарах да ме заведе да пусне котето откъдето го е взело, добре че беха там едни лели обещаха да ги наглеждат.
Did Neil Armstrong say the moon was too far away! NO! He built himself a fucking rocketship is what he did!

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Mon Jul 13, 2009 2:02 pm

Moridin wrote:
termit wrote:Попе, и ти ли бре :shock: Аз вчера бях на изпит по математика в СУ-то, оти съм млад кандидатстудент :lol:
Не знам дали е старост-нерадост, а и още не съм си видял резултата от изпита, но имам много гадното усещане, че летвата е адски свалена спрямо първото ми кандидатстване преди 10 годинки. От 10 задачи, половината се решаваха на половин страничка...
????
И моите наблюдения от възстановяването миналата година са същите.
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests