За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu May 21, 2009 5:56 pm

Аз на твое място бих взела тези от хероу мода... всъщност, както казах, аз точно това и направих. Разликата в статсовете е минимална, а според мен са по-добри от ръкавиците, които имаш в момента.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu May 21, 2009 5:57 pm

:) Просто трябва тоукън или хероици за значки. Имам shadow варианта на heroic ръкавиците, но не и хийлинг.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Thu May 21, 2009 5:58 pm

Tais wrote: но пак - не мога категорично да кажа, че стария бос във ВоА не пуска токени... просто аз като съм ходила там, само айтъми като луут съм виждала и то - пвп-айтъми...
ВоА пуска директно гиър, не токени. Освен ПвП пуска и ПвЕ - оттам имам ретри и холи chest, а ми се случи брутално да ме аутролнат за танкинг-панталони.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu May 21, 2009 6:40 pm

Elayne wrote::) Просто трябва тоукън или хероици за значки. Имам shadow варианта на heroic ръкавиците, но не и хийлинг.
Ами направо ги екипирай на хийлинг гиъра и си готова:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

iliak
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Tue Jan 20, 2004 2:50 pm

Post by iliak » Fri May 22, 2009 9:44 am

Има ли желаещи за Nax10 събота или неделя?

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri May 22, 2009 10:00 am

Може... но за вечерта има вероятност да съм в Улдуар 10. Т.е. в останалото време съм ок.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri May 22, 2009 10:09 am

стига да е през деня... доколкото зная обаче Анну е на работа в събота... да видим само по кое време... аз вероятно около обяд ще се появявам и в двата дни... а защо не се опитаме да направим с алтовете първия бос в Улдуар 10? :D не мисля, че ще ни се опре - ей, така - за фън :)

снощи бе от онези, абсурдните вечери... бяха останали следните босове от тези, които вече сме убивали:
- Торим,
- Айрън Консула
- Фрея
- Мимирон...
отидохме уж на един от по-лесните от тях - Торим... и два часа и половина прекарахме в уайпове без да разбираме какъв е проблема... но не просто уайпове, а дори не влизахме във втора фаза! :shock: само на един опит имахме измежду тях доживяхме 2-ра фаза, за да измрем на 17% на Торим :(

офицерите се посъбеседваха и директно ни дадоха направление Мимирон, с което признавам, ни изненадаха здраво, щото Мими е всеизвестно, че е най-труден от тях... Мими падна на 3-тия опит :shock: после забоксувахме на Консула, но не за дълго... след няколко неуспешни опита, умря и той... и се върнахме на Торим, щото имахме 20 минути останали до края на рейда... разчистихме бързо траша и го почнахме... падна от първия опит :shock: идея нямам защо изгубихме половината си рейд-вечер да умираме на него и какъв наистина бе проблема.. и ме хвана яд, че Фрея остана жива за неделята :( дано не ни отнеме много време, макар, че си е маса траш там, че да имаме повече опити на Генерала :roll:

обаче ще ми е нужен съвет за компютъра... ще се наложи да го обновявам, защото явно проблемите с рейдването ми ги прави главно той... снощи по време на битка сума време не можех да кастна - Кварца ми отчита стойности лаг на каста от порядъка на 800-1200мс, въпреки, че самата игра ми даваше снощи около 150мс само... когато съм в Улдуар fps ми е 18-24 fps, започна ли бос-битка обаче, пада на 7-8 fps, а по едно време на Мимирон - и 6 fps... това ми се струва много малко и мисля, че ми създава то проблеми с накъсването и допълнителен лаг на каста... дайте идеи от какво може да е? просто компютъра започва ужасно да се задъхва в рейд-битка... то и ефектите са мнооого тогава... лошото е, че не зная параметрите на компютъра си и не съм наясно откъде мога да ги видя... зная само, че имам 2 гигабайта РАМ...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri May 22, 2009 10:52 am

Мии можеш да ги видиш някои най-лесно с десен бутон на My Computer - Properties - General tab-a. (процесор памет) дъното на теория го показва на бързаа картинка кат пуснеш компа ;)

Видеокартата - десен бутон нейде по десктопа - Properties - Settings.
там под картинакта на монитор данните ;р

Уф и аз мисла да зема вкарта кат на Ланис и още малко рамец. Че не ми се ръси за нова машина цяла, по добре джип ;р

Ама просто с 1гб рамец да се играе в рейд е отявлено мъчение.
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri May 22, 2009 2:30 pm

Xellos wrote:...дъното на теория го показва на бързаа картинка кат пуснеш компа ;)
ама аз ще го изпусна при зареждането, Браги, щото няма как да го разпозная кой запис е :oops: няма ли да ми го даде и него при данните за процесора, паметта и т.н.?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri May 22, 2009 2:33 pm

sisoft sandra.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri May 22, 2009 2:40 pm

Nema sedne da instalira sandrata podoziram za tva davam kartinno. :-P
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri May 22, 2009 2:52 pm

The Dragon wrote:sisoft sandra.
вероятно това би трябвало да ми говори нещо, но не ми :roll: :oops:

за тези неща все разчитам на мойто мъж, ама той нито ми обяснява какво е положението, нито мисли, че чак толкова пък силна машина трябва за Вов-а... само дето с новия експанжън, че и дори преди това - с пач 3.0, сякаш изискванията към компютъра се вдигнаха неусетно, а и аз не го карам основно на соло-игра, та ще се наложи да вложа малко парици за удоволствието си... грехота е с моя гиър да не правя дмж-а, който мога да правя, заради сериозен лаг на каста и накъсване при всяко завъртане...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri May 22, 2009 2:58 pm

Ние снощи трябваше да правим OS10 and VoA10. ВоА-та беше супер лесна някак си, падаха само мейл и ледър неща обаче. За OS10 нямахме 1 танк, за да отидем, та отпочнахме хероиците. Дори Окулус направихме и то идеално.

Ники извади чуден късмет :) с ВХ и стафа :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri May 22, 2009 4:39 pm

О да, стафеца си падна. Утре ше го смена... ма се пак ;р

Ми програмка дет дава кво ли не за компа е сандрата. Съвсем ше се омоташ от статсове ;р Таиске, ако имаш гаранция на машината нейде трее има в нея частите.

иначе 1гб рамец = лаааааггг. той е колкото XP-то да покрие.
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri May 22, 2009 5:02 pm

аз не съм с 1, а с 2 гигабайта бре... а моя компютър е бившия на Боби, та гаранции отдавна ще са изтекли и забравени... като се прибера в къщи ще погледна където казваш и ще напиша каквото виждам...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests