За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri May 15, 2009 3:55 pm

ще вдигнеш дпс-а, пиле, като те пооблечем :) Елейн, ти гледай някой токен поне да забършеш от рейдовете, в които те взимат, че да спестиш многото значки за Т7...

а иначе мене Окулус само с Таис ми трябва за ачийвмънта, така че там ти хийлваш, а аз си дпс-вам :P имам си и черна рокля с гол гръб за последния бос, та съм подготвена :oops:

сега се сетих оня ден като гледам един от нашите лоци в една много секси роба и тръгнах да го заглеждам, че моята Таис в тези сетове е като монахиня :cry: още 7 емблеми от Улдуар ми трябват, за да си взема Т8 робата, ама не съм обърнала внимание и тя ли е окопчана до ушите :roll: ееех, а какви роби имаше навремето... ако знаете колко бляскава бях с розовата разголена роба от първия бос в АК 20 + Т2 короната върху белия тигър насред Айрънфорч, а сега съм толкова пакетирана, че няма накъде повече... :(
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri May 15, 2009 3:57 pm

Аз имам да взимам с Emblems of Valor пръстен и един чифт ръкавици по принцип :). Имам си план. :mrgreen:

Spoiler: show
Image
ЛОЛ! По краката ще ги познаете! ТРОЛКАТА И ТАУРЕНКАТА! :) Хахаа, мушитааа.
Last edited by Elayne on Fri May 15, 2009 4:04 pm, edited 2 times in total.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri May 15, 2009 3:59 pm

намерих картинки да видите робата от АК 20...

http://www.wowhead.com/?item=21499#.

вижте горе вдясно 7-те скрийншота - вижте я върху хюмън, че и върху блъд елф как изглеждаше 8-)
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri May 15, 2009 4:02 pm

Elayne wrote:Май към 200 - два чифта ръкавици и 1 роба. :roll:
Ей, и на мен ми трябват 200 значки! :roll: Да си купя... мамут :lol: :lol: Пусти ачийвмънти, ех... :roll:

За довечера не знам, по-добре не ме чакайте :?

А иначе имам и 2 розови рокли на склад :P

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri May 15, 2009 4:15 pm

хм.... Телеоптика е постнал тема в гилд-форума, че за петък или събота може да се направи рън на Молтън кор за желаещите, че нещо се е размечтал за тъндърфюри оръжието май... :lol: та ако ви се ходи, може да се джойннем :) аз ми се ще да ида с Таис, че съм близо до екзалтед с Хидролордовете - 16169/21000 и дори може един рън да ме оправи... да видим де... то и не зная колко 80-тки ще са нужни за там... :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri May 15, 2009 4:19 pm

Ми... то днес е петък, а утре е събота :D. Аз утре вечерта най-вероятно съм out, за МС не съм чела тактики, ф корш :(.

Сега гледам видео за Окулус, изглежда лесно, не може ли поне да се опитаме да направим нещо там :/. На нормал моуд също може.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri May 15, 2009 4:25 pm

ти пък :) какви тактики за инстанс за 60 лвл, то вече там нищо не е по тактиката :D но то не е ясно дали изобщо ще се организира де...
а за Окулус не виждам смисъл да го правим на нормал, след като всички сме 80 лвл, та ще бъде на хероик :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

iliak
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Tue Jan 20, 2004 2:50 pm

Post by iliak » Fri May 15, 2009 5:10 pm

Ползвайте PitBull unit frames addon-a вместо X-Perl - можеш да си го настроиш да показва това което ти триабва и кадето ти трябва.

За тази вечер съм на линия.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat May 16, 2009 11:48 am

И аз днеска ше сефтосам некой хероик с Хънтресата ако взимате. И с тоя гиър слага котката в малкия джоб като дпс и няма да гледа само задниците на тварите. Ма да се прибера от работа и да нема пак комшии с троянска домашна ;). баси 70грама и заспах кат пор. Ама квато е голичка, ше седи в некой ъгъл с 41рейндж билда и ше играе на дартс. :oops:

Ден два дейлита, турнирните ги рацъках ма бааавно лета. Кат балеринка съм с копието вече :D. Седмица две и ше гоня стафа на Анну а?, http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=45128 до тогава VH ако имам късмет де е дейли и да има стафа пак.

Ше тура два епика дет планирам да шия на 440.
http://thottbot.com/i43459
http://thottbot.com/i43458

Пръстенче и пушка има - убер дроп и АХ...
http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=44504
http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=37624

Само се разпродадат тия в ах 4те полар-а дет руих вчера, че пак връщам заеми :ninja: Баси хич ме нема да песта, а тия 430-440 LW иска сума карантия да си разпродам.

Некой да знае начин си заебеш героя да тича на место на некой купол в WG и да не го разкачи сървъра ;рр Освен вибратор до мишката :mrgreen:

Голям мерси на Близард за 80ка скила с дистанционния стейбъл. Са как съм дуалспекнат и смяната на петовете на полето е ултра улеснение. И за стрелата фрост капан, чувствам се като в Thief ;)

П.С. Само се пригответе психически за зулуми от пета докат свикна ;р
Last edited by Xellos on Sat May 16, 2009 12:37 pm, edited 3 times in total.
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat May 16, 2009 12:32 pm

то хънтър с пет и гол да го вземеш в хероик пак дпс ще прави... споко, ще те водим :)

ние снощи като се събрахме първо бяхме в по-камерен състав и решихме да правим дейлито (Гъндрак) - Илийката с ДК, Елейн с прийста, Дзвера с пилето, аз с дървото и един рендъм мейдж... ръна си мина нормално, като изключим факта, че онези ми ти две дпс-та - Елейн и Анну така се отнесоха да си дпс-ват на първия бос и съответно отсвириха да забелязват какво се случва около тях, та оставиха миличкото дървче да си кисне в пашкул, нахапано от змийчета, и съответно без хийлинг си измряха... не помня иначе нещо интересно като луут да падна...

после се оказа, че има около един час до УГ, та решихме да направим една Виолетова кула, че е най-бърза, а и Елейн да похийлва... речено-сторено - взехме рендъм лок този път (който си получи първата героична значка с нас), а аз влезнах с Таис... паднаха ни се много приятни босове и всичко мина добре до драконицата, където Елейн ме наказа за постоянното ми мърморене и ме остави да умра :lol:

малко по-късно, като им мина УГ се появи палата ни и вика "хайде да правиме нещо заедно"... някак си бе идеалното време за Окулус :D
тъй като аз го имах направен с Лийд, а с Таис ми липсваше само последния бос, решихме аз да хийлвам с Лийд до последния бос, а на него да влезна с Таис... тъкмо вече си имах нова елегантна рокля, която да облека за случая :oops: стигнахме нормално до последния бос само с един освежаващ/отрезвяващ уайп на онзи с електричеството по пода, щото хич не си спомнях, че и бийм пускаше по някой от партито... но на втория опит си умря послушно... с боса-маге после хич нямахме проблем и така стигнахме до дракона...

минах аз на Таис, съблякох ненужните епици, сложих си коктейлната рокля, като за елитни дракони и яхнах зеления дракон, щото такъв ми бе определен... първи опит - провал :lol: но поне си поразяснихме кое как ще правим докато търчахме като духчета към инстанса... втори опит - пак дисмаунтнати в небитието, НО и дракона го напуснахме полу-мъртъв... не помня вече дали на 3-тия или 4-тия опит блеснаха ачийвмънтите :D падна прекрасен стаф за Елейн и доволни минахме през портала за Даларан към... леглата, че беше около два през нощта :roll:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat May 16, 2009 12:36 pm

Ееее ше си остана да живея само аз начи с позора от недоубития дракон от преидшния път :mrgreen:

Имам една молба за бърз тест с маге или приист няколко дуела, да донаместа макротата. Плащам си в натура с козе мляко;р. Оферти от мечки, котки и паладини не се приемат, дървета може ;р


Уф коооолко не ми се седи в офисааа. Кьорава работа неам. :cry: :cry: :cry:

Безобразни са цените на нещата дет ми трябват бее. То арктик кожата, 70-90г парчето, другото ше го изфарма за 1 ден. Ма я падне 1-2 на 100 моба я не.
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat May 16, 2009 1:29 pm

че те дърветата с мляко се не поливат :lol:
за какво са ти дуели - ей го на, УГ като слънце - може да пуцаш по де що мърда :D

днес и аз съм на работа и съм луда вече... този, дето го е измислил това с отработването, трябва да го разстрелят публично :evil: и тъй като архивираме днес, сме потънали в прахоляци и направо ще се натровим... а май няма шанс и да ни пуснат по-рано :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat May 16, 2009 1:37 pm

Мърда то, с тоя лаг в УГ мога само да погъделичкам некой мултишот. :cry:

Вчера моеше да отстрелям един дет претича с 1к пред мене, ма познай дали бех заредил достатъчно патрони преди да отида там :oops: :oops: Поне изкупих едни евтини инжинерски мамутоубиствени от ах патрончета са за бос файтс.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat May 16, 2009 2:36 pm

AFK mechanics

You are marked away automatically after 5 minutes without any interaction.
You'll be logged off and sent to the character selection screen if you are AFK for more than 30 minutes.
You'll be disconnected from the server if you are AFK for 30 more minutes.
In your Interface Options, under Basics, you can select "Auto Clear AFK", which will automatically unset the AFK flag when talking or moving. It should be noted that any input that would reset the AFK flag if auto clear AFK is enabled will also reset the afk timer, regardless the user having the option disabled.
Некви УГ идеи? :roll: без вибратори и мишки ;р
:ninja:

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Sat May 16, 2009 4:52 pm

Ми идеално, едно ВГ продължава не повече от 30 мин в най-лошия случай. Слагаш се в някой ъгъл и го зарязваш там. То ще си вземе значката(ите) и ще се логаутне по някое време. Ама 24 часа ВГ фарм няма да го бъде :P

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests