Караокето на Айвън

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Post Reply
Itilon
Paragon
Posts: 590
Joined: Thu Mar 13, 2008 5:38 pm
Contact:

Караокето на Айвън

Post by Itilon » Wed Feb 11, 2009 10:59 pm

Все се каня да ви питам: някой ходи ли на караокето в четвъртък в "Маската"?

Доколкото си спомням за първи път отидох на него още в първи курс - някъде през 2003 - но до съвсем скоро прескачах там от дъжд на вятър. След като миналата година съм ходил не повече от два пъти, обаче, от декември се зарибих зверски :mrgreen:.

Може би остарявам!

За онези, които не са били, Айвън е един огромен, доволно отвратителен чичко - има кратко появяване в Дзифт - който, обаче, успява да е доста забавен около и след втория ром (и ако не се вслушваш много). Иначе няма спор, че прави силно шоу на практика винаги. От всички караоке, на които съм бил, неговото определено е най-забавно.

Пее се каквото ти хрумне, като специално за "Маската" чалгата е изхвърлена от репертоара. Напоследък и народната музика изчезна, а попът леко намаля, така че става все по-благо за рок фенове. Като се замисля, може да е обратното - рок феновете се увеличиха и музиката им поизмести останалото :twisted:.

User avatar
RossTheBoss
Adept
Posts: 218
Joined: Sat Apr 10, 2004 11:55 pm
Location: На гарата у будката...

Post by RossTheBoss » Thu Feb 12, 2009 1:37 pm

Аз от месец и нещо съм там всеки четвъртък. Ама много се напивам и много викам като изляза. ;)
1st rule - I RULE.

Itilon
Paragon
Posts: 590
Joined: Thu Mar 13, 2008 5:38 pm
Contact:

Post by Itilon » Sat Feb 21, 2009 11:19 pm

Хаха! Алкохолът не прощава :mrgreen:. Аз лично дори не си спомням защо, кога и как съм се прибрал този четвъртък (а до едно време не помнех и с кого - после взе, че ми се изясни...).

Това караоке започва да ме радва все повече и повече!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Mar 06, 2009 9:51 pm

Току-що Руслан Мъйнов пя като човека-праз! Имаше и кон във вокалите! БАХТИ ЯКОТОООО! :metal:
Поздрав с Човека-праз!
:rofl:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests