Споделете

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Sat Feb 28, 2009 6:01 pm

Еми наложи се да преинсталирам Sacred и тия са ми стриймнали US версията. Пробвах наново, резултат същ. Сега не мога да си играя с героя.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Mar 03, 2009 11:12 am

Май имам грип. Костите ме болят, вие ми се свят...защо винаги ми се случва всяка година като се затопли?! :neutral:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Mar 03, 2009 3:09 pm

Греяаа ракия! Веднага!!!!
Last edited by Marfa on Tue Mar 03, 2009 8:16 pm, edited 1 time in total.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Tue Mar 03, 2009 7:54 pm

Греяно Вино също може...

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Mar 03, 2009 9:28 pm

Ма аз не трая ракия...и предпочитам студено бяло вино. А иначе дали същата работа вършат мартинитата? :neutral:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Wed Mar 04, 2009 9:17 am

Вчера излезе Qt 4.5.0 и оттогава безуспешно се опитвам да го изтегля. Свалянето прекъсва преди да е завършило, оставяйки ме с дефектен файл. Най-голямата гавра беше като стигна до 90% и реши да прекъсне точно тогава. @#$%^$#@#@!!! :<
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Wed Mar 04, 2009 11:35 am

Ъъъъъ... "wget -ct0"? "fetch -aRr"? "curl -OC-"? Или ти се опитваш да го направиш под някаква шашава операционна система, за която никой никога не е успял да компилира никое от тези трите? :) (това ще да е я Plan9, я някой много стар VMS, я знам ли и аз какво...)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Mar 04, 2009 11:40 am

На работа ме зарадваха с пари за февруари, нищо, че бях в сесия и съм ходил на работа 10тина дни :)

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Mar 04, 2009 1:26 pm

Е, 10 дни са си 10 дни, трябва да ти ги платят. Или те ти платиха целия месец?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Wed Mar 04, 2009 3:34 pm

Споделям: месец февруари беше най-кривия месец за мен от доста време насам, въпреки че се случиха и хубави неща- гадните някак ги захлупиха.

1. разболях се от някакъв шашав грип, който едва не ме уби чрез главоболие-останах си цяла седмица в къщи - това не ми се е случвало от 6 клас, а и тогава оставането вкъщи беше отегчително, а не болезнено (шарка)

2. тамън се окопитих и реших да отида на ски - и се пребих, така че сега 11 дена по-късно все още куцам и много боли:(

4. от т.2 следва, че не мога да спя, защото както и да си сложа крака ме боли, успея ли да го наместя някак и да заспя се будя рязко от болка при всяко помръдване, от това че не мога да спя следва че ставам раздразнителна :evil:

3. лекарят при който ходя в началото каза, че е 99% сигурен че само съм разтегнала връзки, но на седмия ден даде заден и каза, че все пак може да се окаже, че е минискуса- и аз се ПАНИКЬОСАХ!

Вече се успокоих и се почти самоубедих че 100% съм разтегнала връзки, който зарастват болезнено и гадоста ще приключи само с физиотерапия, некаране до края на сезона и напролет ще съм годна за сърф. Все пак утре съм на друг лекар, и силно се надявам, че ще предложи, освен бързо възстановяваща и поносима от финансова гледна точка физиотерапия.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Mar 04, 2009 6:31 pm

Успех с физиотерапията и по-скоростно оправяне!
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Wed Mar 04, 2009 9:50 pm

Roamer wrote:Ъъъъъ... "wget -ct0"? "fetch -aRr"? "curl -OC-"? Или ти се опитваш да го направиш под някаква шашава операционна система, за която никой никога не е успял да компилира никое от тези трите? :) (това ще да е я Plan9, я някой много стар VMS, я знам ли и аз какво...)
Всъщност, Убунту, но нали съм закърмен с продуктите на Злото, очаквам всичко да се получава през GUI. :) wget свърши работа, благодаря, че ме светна за него.
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Mar 05, 2009 9:06 pm

Колко съм бясна или как Арена ме загубиха за клиент. Значи, решаваме двамата с Пенчев да ходим в Арена на Пътят на промените от 7,30. Тъй като колата е на майстор се издрънкваме с трамвай и метро до там. След което се оказва, че същият ден са заменили прожекцията с предпремиера на Булчински войни.
Става дума за премиерен оскаров филм. И става дума за прожекция, която другите кина обявяват седмица по-рано. Е, аз вдигнах лек скандал, две служителки само ми обясняваха, че така бил казал шефът и нямахме друг избор освен по живо, по здраво да си вземем обратното метро.
Баси, колко съм бясна.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Mar 05, 2009 9:25 pm

А защо не гледахте порядъчно тъпия Bride Wars все пак? Той е в пъти по-слаб от Пътят, но поне е нямало да сте се разкарвали за нищо.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Mar 05, 2009 9:39 pm

Първо, беше на предпремиера, което вероятно значи леко обидни цени, второ беше Събитие. Имаше червен килим, изкуствени букети цветя и манекенки в къси шаферски рокли, а посетителите бяха направени, нафризирани и напудрени като да отиват на истинска сватба. Така че предположих, че е с покани, но може и да съм се излъгала. Иначе с кеф бих гледала и него.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests