Случи ми се нещо интересно, Part II

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Tue Feb 10, 2009 3:36 am

изгледах един епизод от "Masters of Science Fiction" и си лягам да спя.

Някой много лошо бръмчи в стаята. Оказа се Голям Мухоподобен звер... (оттук насетне мухокадзе...).

Лежа си и чета, а онуй ми ти прехвърча наоколо... тук кацне там кацне и тъй...
решавам да уползотворя капакочастта на cd-шиш и да го изловя и преселя на балкона...докато го чакам да кацне на удобно го чувам, че се мъчи нещо в един книжен шкаф...
То животнуто се самопленило в една торбичка в която стои бутилка с шампоан или нещо такова. Твърдо марково торбе дето си има ляв ръб и десен ръб...и в едно от ръбовете се завряло и не може да се измъкне.... Полях го обилно до безсъзнание с спиртоосноваващ се деодорант от спрей... и го изнесох съвсе торбето и шампоана на балкона да не изтрезнее в стаята и да ми обръмчи сънуването....

Какви са тез зимни насекоми искам да знам?? Не ли им е t за хиберниране...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Feb 13, 2009 7:50 pm

Тръгвам си от работа и минавам покрай двете колежки, които отлежават на гардероба. По случайност и двете са облечени в някакви разцветки и нюанси на лилаво. Съответно захванах тутакси да си тананикам наум "Аз съм само цвят лилав, люляк съм, люляк съм..." Излизам навън и чувам как детски глас пее същата песен! :shock: Обръщам се и виждам едно момиченце с майка си, на около двайсетина, че и повече метра от мен, а детето пее точно същото нещо!

Too weird, I'll say...
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Sat Feb 14, 2009 2:36 pm

Взех си двата изпита дето имах да ги вземам тази сесия. Има още за лятото, но вече официално мога да запиша четвърти курс догодина. Каквото човек сам си го направи никой друг не може. Ама поне минаха.
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Wed Feb 25, 2009 5:08 pm

Танцувам :)
VMITW!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Feb 25, 2009 11:26 pm

ОМГ.
Току що ми връчиха писмо, с което ми казват, че от университета ми отпускат еднократно 4000 долара + 1000 за разходи по конференции в допълнение към обичайната ми стипендия. Щото им се събрали пари, таковата. В стаята всичките докторанти и мастър студенти имат такива.
Бати якото!!! :metal:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu Feb 26, 2009 12:22 am

Може да е свързано с това, че в Канадско има само лосове и се мъчат всячески да задържат хората :mrgreen:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Feb 26, 2009 1:01 am

Не е вярно. В Канада има основно китайци, араби и индийци. И се множат. Понякога се чудя дали не съм в Азия, все пак...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

RAT400
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Tue Jan 06, 2009 11:55 pm

Post by RAT400 » Thu Feb 26, 2009 4:18 pm

Пък аз ходих на концерт (представление?) на Yamato - The Drummers of Japan.

Никога, ама никога не съм бил на нещо подобно. Десет човека, МНОГО барабани и НЕВЕРОЯТНО МНОГО желание да дадат най-доброто от себе си - заради публиката ли, заради себе си ли, заради Япония ли, не знам, не знам даже дали бяха от Япония, ама без дъх ме оставиха, мама му!

Смисъл, още от първия момент, като излезе един на сцената, заудря някакво дребно барабанче и запя нещо... а след това излязоха всички и започнаха едни удари, леле, залата завибрира... та от тоя момент нататъка просто цялото ми внимание беше за тях, после по едно време усетих, че като оня удари барабана (барабан с нейде два метра диаметър) при мене, на двадесет метра от сцената, почва да духа вятър :shock: и столът ми се клати, и оня като замахне, просто усещам, щото земята се тресе...

А как успяват не само да изкарат звук от такива чудовища, но и ТАКЪВ звук, и то час и половина само с една кратка пауза, как имат такива безумни мускули и такава безумна издръжливост, че и откъде имат такова желание да радват...

А усмивките им, леле! Тия хора през цялото време не спряха да се усмихват, два пъти излязоха на бис, веднъж барабаниха с помощ (пляскане на ръце) от публиката, прескачаха се, правиха цели представления ей така заради нас и просто се радваха и и нас ни радваха и изобщо са ВЕЛИКИ ОБИЧАМ ГИ И ПАК ЩЕ ГИ ГЛЕДАМ!!! :shock:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Feb 26, 2009 4:38 pm

Брутални са барабаните! Ние с Петя ходихме на един такъв концерт в Операта и бяхме смачкани - накрая цялата публика беше на крака и крещеше от възторг. Такова нещо не съм преживявала на никой от метъл концертите, на които съм била. Тая музика ти влиза отвътре, някак близка ти е до човешкото. Кефи на почти физическо ниво. Пак ми се догледа.

Да не говорим перфектния мускулест гръб на малкото човече, биещо големия барабан кво ми причинява...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Feb 26, 2009 4:48 pm

Нечовеци са тия, и Дулсори беха доста яки ма с по-малко май барабани? Вибрацията просто си е на ниво човешки организъм :)

Уникално усещане е :panda: Уви няколко пъти вече ги изпускам ямато ;(


Зеем доем до Канадата, да напраим кебапчийница... с лосове :)
:ninja:

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Thu Feb 26, 2009 5:18 pm

Аз пък тез ненормални джапанки с тъпани ги гледах в пристанището на Сапоро при сигурно минусови температури. Бяха си само по превръзки - на тиквите и дупетата само, обаче наистина велико шоу направиха...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Feb 26, 2009 5:53 pm

Гениални са и Ямато, и Дулсори (които бяха корейци май всъщност)

как ми се доходи пак леле!!
This is it. Ground zero.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Thu Feb 26, 2009 8:01 pm

И на мене. След първия концерт на Ямато на излизане от залата всеки си барабанеше някъде хахаха...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Feb 27, 2009 5:59 am

Току що се връщаме от етиопски ресторант. Етиопската храна е ФАНТАСТИЧНО вкусна. Ядохме с ръце от една огромна чиния с най-различни типове леща в нея. Като си загребвахме яденето с някакъв много странен палачинкоподобен хляб. Наплющяхме се като свине, пак ще отидем, а вие ако заварите нещо такова някъде по света и у нас - пробвайте го обезателно!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Feb 27, 2009 9:08 am

ууу леща :mrgreen:
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests