Споделете

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Feb 19, 2009 11:56 am

Image

8-)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Feb 19, 2009 12:07 pm

днес разбрах че съм си изгубил личната карта миналата седмица, добре че човека който я е намерил си спомнил че ме е виждал някъде и ми я донесе днес.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Feb 19, 2009 12:23 pm

Малка виелица вънка се вихри. :shock: Не стаа за каране по софия днеска ;( Ше трее разнасям стока следобеда с градския :shock:
:ninja:

User avatar
Циндил-Пиндил
Smallfolk
Posts: 10
Joined: Tue Jul 24, 2007 11:39 am
Contact:

Post by Циндил-Пиндил » Thu Feb 19, 2009 12:40 pm

^^Виелица? Сняг? Искам сняг! А тук, нек'ъв дъжд пере :(. Мокро, кално, гадно и по улицата подскачам, не 'щото "I'm only happy when it rains", a за да не стъпча някой нещастен червей по тротоара. :/

П.П. Кой ме би по главата да уча КОМПОТни мрежи... :lol: Сега мога да си блъскам глупавата глава в стената.
"- Ти ангел ли си? - попита той тихо.
- Какво? - зяпна момичето.
- Ангел - Анакин се поизправи. - Живеят на луните на Йего. Най-красивите създания във Вселената. Те са добри и мили и са толкова красиви, че щом ги видят, и най-закоравелите космически пирати се разплакват като бебета.
Падме го изгледа объркано.
- Никога не съм чувала за ангели.
- Ти трябва да си ангел - настоя момчето. - Може би просто не го знаеш."

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Feb 19, 2009 1:01 pm

Купих си една малка телешка сушеница за обяд и тя изпадна някъде по пътя... И сега няма кво да ям.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Thu Feb 19, 2009 1:03 pm

:(

Има и по-лошо Марфи, примерно кански глад, шест сурови яйца и бекон в хладилника и нулево желание да се занимаваш с тях....

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Thu Feb 19, 2009 10:04 pm

RAT400 wrote:Пък аз вчера ядох в един мексикански ресторант някакви хапки, дето се водеха ултра люти.

Не бяха. Почувствах се предаден :P
Мн си е вярно, поне за това, което се предлага у нас. Иначе незнам, но колкото пъти съм си купувал подобни неща, или някакви лютиви сосове- утра хот чили или т.н.:) са гола вода сравнение с бг лютивата чушка:0

User avatar
Lord
E'lir
Posts: 163
Joined: Tue Jul 01, 2008 10:21 am

Post by Lord » Thu Feb 19, 2009 10:27 pm

Иначе незнам, но колкото пъти съм си купувал подобни неща, или някакви лютиви сосове- утра хот чили или т.н.Smile са гола вода сравнение с бг лютивата чушка:0
Абсолютен факт. Чушките, които дядо ми понякога похапва са нереално люти. Говорим си за това, че не можеш да разкараш изпепеляващия вкус от устата си с часове, a усещането е подобно на това да ти подложат езика над работеща запaлка.
А как ги яде тоя човек (че и му е вкусно...) идея си нямам :shock:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat Feb 21, 2009 6:53 pm

Днес на Боровец имаше ТОЛКОВА много сняг, че непрекъснато ми биеше в лицето и малко трудно се дишаше без шнорхел. И не, не си носех шнорхел. Никога и никъде не съм карал ски в такива условия, само съм ги гледал по разни филми и съм въздишал. Та днес се вкарах във филм :) Няма такъв филм, няма такова каране. Остана и за утре, но просто не знам дали ще мога да карам утре след днес.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Sat Feb 21, 2009 10:02 pm

:panda: Тия дни за пръв път от един свободен проект ми приеха пач почти без изменения. Когато стана го приех за нещо нормално и продължих да работя върху същото, но сега като гледам своя код в SVN хранилището ми е малко странно и ме стяга сърцето - "Ама наистина ли го приеха?". :shock: Иначе добавката е нищо и никаква, но е най-сериозното програмиране, което съм правил от почти година насам. :oops: Ако издържи до следващия официален рилийз, ще се обадя да видите резултата.

(BTW, след като вчера се наложи да използвам sudo make install стотина мъти ми хрумна да си направя тениска с надпис "sudo make love", но вероятно някой вече се сетил за същото.)
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

RAT400
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Tue Jan 06, 2009 11:55 pm

Post by RAT400 » Sun Feb 22, 2009 12:45 am

sudo make me a sandwich? :P

Aз сега пак ще гледам какво мога/не мога да направя с една wireless мрежа тука... май повече не мога, отколкото мога :?

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Sun Feb 22, 2009 2:56 am

В Orange имат в момента 50% намаление на нови и втора употреба DVD-та и музика, открих аз съвсем случайно. И макар че ме е яд, че не съм разбрала по-рано пак си понапазарувах непредвидено.
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Feb 22, 2009 9:50 am

Ненавистта ми към човечеството като цяло започва да става все по-неистова и съм застрашително близо до границата, която ако я премина, ще вляза в графата "особено опасен сериен убиец".

Имах ужасно тежка седмица, която продължи до събота включително. Снощи си лягам с идеята, че поне ако не друго, ще се наспа. Щото и за сега си имам достатъчно работа, ама поне да съм се наспала. И в четири и половина звъни телефонът. Първо не мога да се светна на кой свят съм. После мина време, докато установя ко звъни, вкъщи ли звъни, кола ли свири, халюцинирам ли, що ли. Накрая все пак стигнах до верния извод и си изкарах акъла. Хукнах да вдигам слушалката, чудейки се кой може да е умрял и задъхано викам "ало". Насреща ми непознат мъжки глас.
"Извинете, къде се намирате в момента?"
...
...
...
Не му казах къде да си го завре, така че не само в момента, но и изобщо да не си го намери. Вместо това го попитах:
"Вие нормален ли сте?"
Че и на "ви". Това учтивите маниери веднъж като ти се набият в главата...
Следва дружески смях и отговор:
"Ахахаха :) (направо му видях усмивката и ми се прищя да я залея с киселина). Защо?"
Не обясних защо, просто затворих телефона и го изключих.
Не заспах повече, толкова се стреснах. А в момента просто... Така.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Feb 22, 2009 10:50 am

На мен ми звъняха преди години по подобен начин в 2 през нощта. Любезен мъжки глас поиска да говори с г-жа Папагалска. Аз му отговорих, че там сме само Канарови и му треснах телефона. Той звънна пак 5 минути по-късно, за да ме осведоми, че много харесва гласът ми и да ме покани да изляза с него същата тая нощ...

Секфи ненормални на тоя свят.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Feb 22, 2009 1:46 pm

Пък аз вчера изкарах най-високата оценка на изпита по логика и се кефя. Четворка беше, де, обаче професорът по-висока не написа.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 54 guests