Skins - The Official Topic (SPOILERS)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
paradiso7
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Wed Feb 18, 2009 2:58 am

Post by paradiso7 » Wed Feb 18, 2009 3:02 am

много го обичам тоя сериал,въпреки че не съм особено очарован от новия сезон все пак го гледам с надеждата да харесам новите герои дори наполовина,колкото старите :) много ме е яд че никъде няма БГ субс за сериалчето и така приятелите ми ,които не разбират английски не могат да го гледат.Знаете ли някъде дали има качени БГ субс,защото си спомням че по едно време го даваха с дублаж по диемата,така че явно превода е направен.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Feb 18, 2009 4:14 am

Давали са го по Диема?! :shock: :shock: :shock:
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Feb 18, 2009 9:46 am

Да, май само първия сезон.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Wed Feb 18, 2009 1:03 pm

Не, първото ми гледане на скинс беше точно по Диема, после разбрах, че е бил предпоследния епизод от втори сезон.
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
paradiso7
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Wed Feb 18, 2009 2:58 am

Post by paradiso7 » Wed Feb 18, 2009 4:15 pm

хахахах даа,даваха го по Диема и дублажа беше направен от някви лелички и чичковци дето си мислят че могат да си променят гласа и да превеждат 5 различни героя без да се усетим че е един глас :mrgreen: та има ли някъв начин да се вземе този превод от Диемата.Иначе бяха излъчили и двата сезона целите :) не само първия

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Fri Feb 20, 2009 11:50 pm

Епизодът с Фреди беше доста приятен и нещата се позавързаха, а следващият обещава да е доста интересен.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Feb 21, 2009 9:21 am

Силен беше, но не бих го нарекъл приятен, на няколко (много) пъти ми идваше да ги ритам всичките от-до :? особено Фреди
This is it. Ground zero.

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Sun Feb 22, 2009 2:41 am

Да, отново не лош епизод и Фреди е потенциално симпатичен герой, само че през по-голямата част на епизода беше по-скоро голям мухльо :roll: Ако се стресне малко занапред ще е добре. А сестра му сигурно са искали ужасно да дразни и са успели...
Не знам, току-що се замислих, че всъщност вече половината сезон мина, а те още не са успели да ме убедят напълно, че ми пука за героите. *sigh*
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Sun Feb 22, 2009 9:31 am

Свива ме стомаха от прическата на Фреди.
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Mar 01, 2009 6:40 am

Малко лигав, но като цяло нелош и по-спокоен 6ти епизод :) Седми обещава да е по-як.

Песните бяха много добри бтв
This is it. Ground zero.

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Fri Mar 13, 2009 9:50 pm

6-7-8 Доста силна поредица от епизоди. Вече спокойно мога да кажа, че сезонът си кефи, колкото старите.

Да видим и с последните два как ще се справят.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Apr 10, 2009 12:11 am

Никак не съм съгласен за сезона. Мен определено не ме кефи колкото първи. Втори не е особена конкуренция принципно, та ще видим. Не мога да кажа, че е лош, започнаха да ме зарибяват някои от героите мъничко, но са безкрайно далеч от импакта на персонажи като Тони, Сид и Каси, пък дори и Макси при все маргиналността си.

До шести епизод съм, включително. Засега ме КЕФЯТ единствено Томас и Джей Джей, като първият е нещо като мил пудел с характер, а вторият - просто ми пудел, но адмитедли още не съм му гледал епизода.

Наоми и близначките са ми точно никакви. Куук е по-скоро стихия, отколкото реален персонаж (неслучайно нищичко не научаваме за него като човек, дори в собствения му сериал) и въпреки че е доста як образ, не мога да кажа, че ми е симпатичен при все някои много ценни проявления. Фреди изглеждаше като с потенциал, ама е просто little angsty prick, както добре му го казаха.

И Ефи... освен че е ОМГ НЕМА ТАКАВА КРАСОТА, БАСИ ОЧИТЕ, ЗАКЛЕВАМ СЕ, почва леко да ме дразни. В смисъл, нямам търпение да й дойде епизодът. Дано да развие нещо по-силно там, че има потенциал, а не го използват, мамка й!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Apr 10, 2009 6:35 pm

Искам само да вметна, че 7-ми епизод беше великолепен, изцяло на нивото на първи сезон и подчертано ми доказа, че JJ е любимият ми герой от новия каст.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Apr 11, 2009 2:03 am

Добре де, видяло се е, че само аз ще си пиша тук.

Изгледах го сезона и като цяло съм доволен. Безкрайно далеч ми е от първи като импакт, но е възможно в крайна сметка да е просто защото вече не ми е нов експириънс.

Като ниво ми се струва не по-лош от втори, с може би по-добра (или поне по-кохерентна и интересна) история, но с донейде по-слаби персонажи. Всички си играят ролите чудесно, но не ми бяха особено интересни, с изключение на Куук, JJ и Ефи. Останалите са ми силно whatever.

Особено много се накефих обаче на епизода на JJ. Най-силният в сезона и един от най-яките в Skins изобщо. И целия с музика на Дебюси, която е ТОЛКОВА подходяща за тоя тип истории :) Много се радвам, когато най-качествените епизоди са с любимия ми персонаж. То и във втория сезон беше така, ама там пък Макси изобщо не беше на фокус...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Sat Apr 11, 2009 10:40 am

Аз не смятам, че изобщо може да става дума за сравнение между трети и който и да е от предишните сезони. Новият е отблъскващ на толкова много нива. :neutral: Само бездарната актьорска игра на Фреди и JJ(който иначе наистина е най-интересен) го отличава от реклама на Адидас.

http://www.youtube.com/watch?v=TT3Jj9OGMA0
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests