Бурята Иванчо

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Бурята Иванчо

Post by Marfa » Mon Sep 27, 2004 5:13 pm

Ми то щото допреди малко във Варна се вихреше някакъв нетропически фронт, в резултат на който имаше доста добро подобие на Лятната Буря, само че този път вместо на Вятъра беше наблегнато на Градушката. Благославях се, че преди няколко дни си направихме застраховка на апартамента, понеже от небето взеха да падат някакви неща с размерите на яйца и бейзболни топки:( В момента градът изглежда така, сякаш през него са минали Умиротворителните сили от Кербала, отряд заблудени гурки и един взвод чеченски сепаратирсти с тежко контрабандно въоръжение. Сичкото коли долу са с очукани покриви, улиците изглеждат така, сякаш отряди иманяри с тежка земекопна техника са търсили имане... Гха! Гаси, честно:(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Azumi
Commoner
Posts: 32
Joined: Mon Aug 30, 2004 10:18 pm

Post by Azumi » Mon Sep 27, 2004 8:56 pm

дам...докато успея да се скрия градушката ми насини ръката и рамото...как не ме цъфна в главата и аз не мога да кажа...късмет...беше истински ас....брр
"Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал."
Дж. Ф. Кенеди
"Mоже да вървя бавно,но никога назад!" - Ейбрахам Линкълн

User avatar
ildalina
Adept
Posts: 202
Joined: Sun Feb 29, 2004 9:26 am
Location: Somewhere far beyond
Contact:

Post by ildalina » Mon Sep 27, 2004 11:48 pm

Варна тази година явно е набелязана за център на климатичните природни бедствия в България :roll:

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Tue Sep 28, 2004 2:43 am

Ами какво да ви кажа, аз бях навън с колата и по едно време имах чувството, че градушката ще пробие през ламарината. Как не ми счупи някое от стъклата... чист късмет си беше. За секунди само пътя се покри с ледени парчета и колата започна да поднася сякаш сме в средата на зимата. Едва успях да се добера до един паркинг и се скрих под едно дърво, което малко от малко поспря набезите върху колата ми. И все пак по предния капак има вдлъбнатини и то съвсем ясно различими. А що коли видях със чупени стъкла, не е истина просто. После на свой ред се изля ужасен порой, който докара движението в града до отвратителни безредици, включващи закъсали коли /ми така им се пада всъщност като карат жалки бензинови коли, моя дизел не изгасна нито веднъж, независимо че газих в локви, стигащи до номера на предната броня:ррр/, неработещи светофари и опитващи се да плуват пешеходци. Да не разправям за обрулените листа и клони на дърветата, както и за откъртените парчета асфалт...
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Tue Sep 28, 2004 11:19 am

ох, направо се изплаших като гледах снощи новините, ужас, добре че не сте пострадали сериозно.
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Wed Sep 29, 2004 12:38 pm

Дам, ад е тая година - сега в София пък вали няколко дни като изведро. В момента е порой, чудя се как нета ми се държи още :))
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Sep 29, 2004 12:52 pm

Снощи при нас пък беше порой:( Варна вече е в такова състояние, че просто се нуждаем от чуждестранни помощи за въстановяване на инфраструктурата. Гнъсно е!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Sep 29, 2004 1:30 pm

Ииии, искаме снимки. :Д
Абе важното е че сте живи, здрави, колите и движимуто и недвижимо имущещво не е е пострадало особено много. Оттам нататък, ще се оправи работата.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Sep 29, 2004 4:01 pm

е, във варна не беше *чак* толкова лошо ;)
ма верно всяка втора кола на дупки, всяка 10-та без windshield;)
Направо ми стана жал за един AMG, които явно са го правили от много тънка ламарина ;)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Azumi
Commoner
Posts: 32
Joined: Mon Aug 30, 2004 10:18 pm

Post by Azumi » Thu Sep 30, 2004 10:51 am

Ха...има ио добра страна...аз не уча...училището ми на нищо не прилича.Няма един здрав прозорец и дървото в двора е на косъм да падне...така че една седмица съм си ваканция.
"Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал."
Дж. Ф. Кенеди
"Mоже да вървя бавно,но никога назад!" - Ейбрахам Линкълн

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Thu Sep 30, 2004 1:32 pm

друг е въпросът, че *някои* хора така или иначе си изкарват ваканция пермаментно там ;)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests