Metallica - първи сингъл и още една песен.

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Post Reply
User avatar
Fanatik_Priest
Smallfolk
Posts: 23
Joined: Sun Jun 22, 2008 11:45 pm
Location: Зад китарата

Metallica - първи сингъл и още една песен.

Post by Fanatik_Priest » Tue Aug 26, 2008 2:21 pm

Не бях писал от известно време, а оттогава групата пусна първия си сингъл, а днес пусна и още една песен за слушане онлайн.

Сингълът - The Day That Never Comes

Песента от днес - My Apocalypse

И един интересен widget за албума
You Rock! ®
I Rock! ™


FanatikPriest.WordPress.com

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6460
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Aug 31, 2008 7:06 pm

Проблемът на предстоящия албум е, че всичко, което съм чул и видял досега, ми звучи и изглежда някакси насилено. Не знам как да го обясня. И обложката, и песните, и всичко. А дори не мога да запомня песните. Сингъла го слушах почти двайсет пъти, а в момента и един тон не мога да си спомня от него. Тая новата и тя е някаква такава. "Cyanide" ми остана в главата само защото от един момент нататък барабаните доста започнаха да ми напомнят на "Revelation" на Manowar. А това е лошо.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Mon Sep 15, 2008 5:07 pm

проблемът на настоящия албум (върти се в момента) е, че е твърде симплистичен и твърде дълъг. най-близо е до '91, но е далеч от неговото ниво (което пък е под това на 80-тарските неща).
on a brighter notе: последните три парчета стават. :)

User avatar
Fanatik_Priest
Smallfolk
Posts: 23
Joined: Sun Jun 22, 2008 11:45 pm
Location: Зад китарата

Post by Fanatik_Priest » Sun Nov 02, 2008 7:22 pm

Абе халбумът си е убиец! Вярно - под новито на първите 3 албума е, но за сметка на това е много близо. Все пак групата не е свирила траш от 20 години! Ако трябва да се замисля сериозно над това - точно колкото моят досегашен живот. За това време много неща могат да се променят и се промениха, за добро или лошо. Хубавото е, че в крайна сметка имаме завръщане към първообраза, което не е никак малко.

Само един проблем има (поне при мен) - някак си бързо омръзва, но може и да се дължи на прекалено голямото въртене за единица време, но с почивка си идва на мястото. Може би има и още един проблем - овърхайп-ът. Към този албум трябва да се подходи трезво и по никакъв друг начин.

Като за финал ще го завъртя още веднъж и ще се поздравя с личните си фаворити - All Nightmare Long и My Apocalypse, пък може и вас да поздравя... :)
You Rock! ®
I Rock! ™


FanatikPriest.WordPress.com

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests