Witcher stuff

Мръсните страсти – на сапун
Post Reply
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 06, 2008 11:01 pm

Morrowind wrote:
Grumpi wrote: И не си мисли, че ако не се беше появила играта, щяхме да видим нещо от Сапковски на български език.
О, за това си напълно прав и не бих го оспорвал:) То и превода на английски се пови след играта, а дори на корицата е директно медальона от играта:)

А за играта - всеки има право на мнение:) Затова и е свободно пространството;) Важното е, че книгата се харесва на всички ни;) А за играта - просто съм играл адски много игри и нищо ново не намерих тук....а сюжета бе малко нарязан.
Темата за игрите не тука. И ми е много интересно кои са тия "адски много" игри които са същите като Уичера.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jun 06, 2008 11:02 pm

А за играта - всеки има право на мнениеSmile Затова и е свободно пространствотоWink Важното е, че книгата се харесва на всички ниWink А за играта - просто съм играл адски много игри и нищо ново не намерих тук....а сюжета бе малко нарязан.
Зверски абсурдно изказване....

User avatar
Morrowind
Adept
Posts: 228
Joined: Fri Jun 06, 2008 9:42 pm

Post by Morrowind » Fri Jun 06, 2008 11:12 pm

Muad_Dib wrote: Зверски абсурдно изказване....
Адски тъпо и ненужно изказване, но от твоя страна;)

@RRSunknown->А за многото игри - ами ако ми кажеш нещо различно от повечето излезли RPG-та - ще приема, но пак няма да ми промени мнението;) А сюжета бе нарязан от тъпите quests от рода на иди и заколо 5 вампира и т.н....очаквах нещо по-уникално...може би имах и твърде големи очаквания, не знам;) Всеки си има вкус, както знаеш;)

А за коментари от рода на този на Muad_Dib(независимо колко уважаван си в този форум) - моля да не се публикуват...спами се темата, а и увлича другите в спор. Аз лично писах само защото наистина исках да благодаря на Lazy, а на сайта на Инфодар това не стана;) Нямам намерение да споря, но ако някой иска да каже нещо - ЛС;)
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jun 06, 2008 11:56 pm

Някак си супер неетично е спрямо форумното къмюнити да изръсиш някое провокативно флеймче и после да се опитваш да си замажеш ср***то с много смайлита и "измиване на ръцете" тип "ама аз наистина не искам да споря, нищо, че се изказвам неаргументирано и започнах с ЧИСТ флейм".

Най-вероятно ще изтрият целия този крап съвсем скоро. Ако решат да не го трият - дано го сложат в отделна тема в геймс, където да ни обясниш колко точно 0 до 2 ролеви игри последните 5 години са по-добри от Уичър.

User avatar
Morrowind
Adept
Posts: 228
Joined: Fri Jun 06, 2008 9:42 pm

Post by Morrowind » Sat Jun 07, 2008 12:02 am

Гледай сега, флейма не съм почнал аз(a.k.a не аз ср*х) и да - трябва мненията ни нагоре да се затрият. А смайлчетата - като/ако попиша повече тук ще се убедиш, че ги ползвам винаги и за всичко;)

И последно(наистина обещавам да не пиша повече в тази тема, че я разводнихме, за което и аз съм виновен) - покажи къде казах в последните години;) Не, че ако се замисля няма да изкарам нещо;)

Айде мир, че най-мразя детски спорове по форумите, а сега се увлякох в такъв(как беше - "нищо човешко не ми е чуждо)":)
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jun 07, 2008 9:46 am

Не, че нещо, но разни "абсурдни мнения" с нищо не са фелйм сами по себе си, за сметка на лепенето на етикети. Ако някой е много шокиран от нечие мнение, винаги може да попита другия защо мисли така, вместо да вади черпака.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
L
Commoner
Posts: 31
Joined: Tue Sep 23, 2008 9:33 pm
Location: Mars
Contact:

Post by L » Wed Sep 24, 2008 10:56 am

Съжалявам, че се намесвам, но нещо изобщо не ми е ясно за какво е тая тема...
Ще ти дам ягода, за да ми пазиш тайната...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Sep 24, 2008 11:05 am

Тогава не е нужно да се намесиш изобщо.

Темата е нещо, рязано от друга тема. Това е форумът с боклука от останалите форум ВСЕ пак, не се очаква юзърите да са активни тук.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Sep 24, 2008 11:09 am

аз ще ти отговоря с картинка :)
Spoiler: show
Image

User avatar
L
Commoner
Posts: 31
Joined: Tue Sep 23, 2008 9:33 pm
Location: Mars
Contact:

Post by L » Wed Sep 24, 2008 10:37 pm

Съжалявам :oops: Няма ме.
Ще ти дам ягода, за да ми пазиш тайната...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Sep 24, 2008 11:18 pm

Е споко де, просто малко оглеждане си тря и толкоз ;))
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests