LOST - The Official Topic (без спойлери засега)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Sep 23, 2008 11:08 am

Джак ще израсне доста в следващите серии, в един момент даже си става искрено симпатичен, особено на епизода с флашбека за татуировката му и покера, там мен поне ме спечели.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Oct 02, 2008 11:33 am

Защо убиха
Spoiler: show
Шанън?!?
Кефеше ме много. Момента със самото убийство беше брутален, но пък после всичко утихна толкова лесно. Все едно на никой не му пука за нея. Даже и гаджето и се държа толкова неадекватно и нелогично. Все едно не я е обичал въобще. Абе тъпо беше. Много. :evil:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu Oct 02, 2008 11:42 am

Е това е една от характеристиките на тоя сериал: става нещо голямо и после все едно нищо не е ставало, всички си седят на плажа и гледат към вълните и животът си тече...
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Oct 02, 2008 11:51 am

Ако е така е доста тъпо. Някакси не може да се почустваш привързан към персонажит, които реагират като емоционални дебили. :evil: При флашбеците се справят в пъти по-добре в това отношение.
Гледах и епизода с флашбека на Мистър Еко. Размазващ беше. Евала на сценаристите. Успяха да го превърнат почти в най-любимия ми персонаж. :lol:
Едно въпросче към изгледалите и четвърти сезон: това с пушека разбира ли се вече какво е всъщност? Просто ми е любопитно. Загадките стават все повече и повече, а отговори няма. :(
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Oct 02, 2008 1:29 pm

Да, разказват го за пушека.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Thu Oct 02, 2008 3:16 pm

DELgado wrote:Едно въпросче към изгледалите и четвърти сезон: това с пушека разбира ли се вече какво е всъщност? Просто ми е любопитно. Загадките стават все повече и повече, а отговори няма. :(
Spoiler: show
Разбира се малко,но както винаги тва поражда още въпроси!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Tue Oct 28, 2008 2:03 pm

Най-накрая се върнах към Lost. Беше ми писнало нещо към средата на втори сезон и нямах вдъхновение да продължа, обаче стана така, че гледах четвърти(такова разбъркване никога не съм правила правила преди нарочно) и пак съм супер зарибена :D Сега свърших и трети, който пак си ми беше интересен, явно проблемът е бил във втори.
Дано успеят да го поддържат така още два сезона, макар че подозирам, че в целият s5
Spoiler: show
ще гледаме как се опитват да се върнат на острова и чак на последния cliffhanger на последния епизод ще успеят. Което би могло да стане изнервящо.
Също леко ме дразнеше как
Spoiler: show
с flash...forward-ите в 4-ти сезон разбирахме кой ще умре например. Абе изобщо аз съм от хората дето изключително мразят спойлърите и затова целият замисъл да гледаме изведнъж бъдещето малко ми лазеше по нервите. Но разбирам, че са искали да го направят по-различно.
А, и спокойно щяха да имат време да се върнах за Джин, бяха само на няколко метра :roll:
Сега отивам да прочета темата...

едит: А, да, а Бен е бахти якия лош. В смисъл, наистина искаш някой да му извие врата най-накрая, ама някакси знаеш, че няма да стане :P

Абе, много ми е мътен 2-ри сезон, пък и не съм го доизгледала, а и от 3-ти някой работи не ги помня добре--казаха ли как
Spoiler: show
Дезмънд се е оказал на острова и в позицията на натискащ копче?
Може и да съм го видяла, но изобщо не мога да се сетя.
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sat Dec 06, 2008 6:08 pm

Този сериал го отсвирих някъде из трети сезон. Развива се с темповете на сапунена опера.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sat Dec 06, 2008 11:01 pm

coldie wrote:Този сериал го отсвирих някъде из трети сезон. Развива се с темповете на сапунена опера.
Поне се развива!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jan 22, 2009 8:52 pm

Първи и втори епизод на пети сезон са факт, в момента гледам първи, началото е доста "омг".

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Thu Jan 22, 2009 9:46 pm

Поръчах го, поне първите два сезона, дано е хубаво поне колкото "Герои" и "Свръхестествено".
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jan 22, 2009 10:21 pm

Лично мнение - превъзхожда ги и двете с МНОГО, от Герои съм гледал всичко до втори епизод на трети сезон, от Свръхествествено - първите два сезона и са сравнително добри, но не могат да се мерят с Лост откъм актьори и режисура. Аз си ги имам първите 3 сезона на Лост оригинални (само те са излизали в България).

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Thu Jan 22, 2009 10:31 pm

Новите епизоди бяха някви луди.И
Spoiler: show
убиха Фрогурт
!!!!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Thu Jan 22, 2009 10:34 pm

Muad_Dib wrote:Лично мнение - превъзхожда ги и двете с МНОГО, от Герои съм гледал всичко до втори епизод на трети сезон, от Свръхествествено - първите два сезона и са сравнително добри, но не могат да се мерят с Лост откъм актьори и режисура. Аз си ги имам първите 3 сезона на Лост оригинални (само те са излизали в България).
Аз двата поръчах, ако са поне добри колкото тях супер, а ако са дори по- добри ... още по- супер.
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Jan 25, 2009 10:58 pm

Come and get me! (снимчица на секси пич по-долу)
Spoiler: show
Image
Свалих си двата излезли епизода. С такъв кеф ще си ги изгледам във вторник, не е истина просто. Откога го чакам тоя сериал. :mrgreen:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests