Триград - фестивал СлънцеЛуна - Орфически мистерии

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Post Reply
User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Триград - фестивал СлънцеЛуна - Орфически мистерии

Post by Roamer » Fri Jul 27, 2007 10:32 am

Дааа, аз пък се сетих да пиша за това, като вече от кажи-речи седмица знам, че ще се случи тази седмица - тази събота - утре де :)

Фестивалът СлънцеЛуна или Орфическите мистерии - и тази година в Триград на 28 и рано сутринта на 29 юли.

Ако на някого му се стори интересно - все още имате повече от 24 часа да планирате разходка дотам :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Jul 21, 2008 2:53 pm

И ето пак - и тази година в Триград фестивал "Орфически мистерии" (доскоро "СлънцеЛуна", ама после се оказа, че има и друго нещо, което се казва така :))
Тази събота (и малко неделя) - 26 и 27 юли - родопски въздух, хубаво слънце, разни забавни хора и красиви музикални, танцови и какви ли не още изпълнения. Съдейки по опита ми от предишни години, ще бъде весело :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jul 21, 2008 3:09 pm

Честно казано, в сайта информацията звучи много претенциозно и читалищно, но доколкото съм чувала от Пенчев, не става дума само за баби с пъстри престилки и селска самодейност. Най-малкото го има онзи рок-концерт, който само е споменат. Самият Триград е страхотно място и без каквито и да е фестивали, в интерес на истината мен това ме привлича повече.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Jul 21, 2008 3:16 pm

Така де, аз за този фестивал още преди три години разбрах покрай Балканджи :) И, да, има много разнообразна програма, събират се много весели хора... то в първия си пост в темата, този от миналата година, бях дал връзка към статия на сайта на радио Тангра, която споменава и тази част от атмосферата, ма рекох да не се повтарям :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Mon Jul 21, 2008 9:12 pm

Мястото наистина е феноменално, този уикенд за пореден път се уверих :D . На въпросния фестивал, обаче, още не съм се случвала да присъствам.
VMITW!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests