За леките екшъни

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jan 27, 2004 11:52 am

Гибли, с две ръце те подкрепям за автомобилните кретенизми. То аз по същата причина не мога да трая и Формула 1 де - некви се гонят в продължение на часове по некви писти... Сега да не се спирам на тоя въпрос, ама аз Ф1 не гледам, че на филмирания му вариант ще тръгна да се възхищавам, как пък не! Image
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Jan 27, 2004 1:30 pm

Бързи и яростни 1/2 пък си е много як филм, пък специялно на 2-рия наште хора няколко пъти ги хващаха.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Tue Jan 27, 2004 2:16 pm

Гиб, това дето не ти е ясно, е че очакваш да получиш нещо гледането на филма. Основната цел на едно свястно екшънче е да ти позволи да убиеш час-два без да си тормозиш главата с мисли :P А иначе за "Бързи и яростни" съм съгласен - тъпичък си беше дори за екшън, с нищо не можа да ме грабне. За протокола - и аз не съм фен на Формула 1 :wink:
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Jan 27, 2004 3:35 pm

Аз пък си падам по Формула 1, обаче автомобилните екшъни ме дразнят адски. А Бързи и яростни 2 беше ... писах едно време ревю за него, направо ме беше втрещил.(http://www.shadowdance.info/800Broeve/B ... s_Morw.htm) Във филма нямаше друга идея освен да показват мощни коли и каскади. Имаше някакъв неориентиран сюжет отстрани, ама формулата е далеч по-добро прекарване на времето! Дори накрая да спечели пак Шумахер! Дори на черно-бял телевизор! Без звук... с половин изгорял кинескоп... Добре де, увлякох се, но филмът беше вопиющо бесмислен и клиширан. Не знам, чувала съм, че първият бил доста по-добър, но май няма да събера смелост да го гледам след това.
Принципно и екшъните са ми доста безинтересни, но на телевизор с пица, кола и някой с когото да обсъждате на висок глас глупостите вътре става... Но това всъщност не е истинско гледане на филм, по-скоро е социално-културно ядене на пица, примерно.
Е, от време на време могат и да ми харесат- "Скорост" например. Или някои, в които има повече хумор, но за съжаление в повечето случаи е изсмукан от пръстите.
Last edited by Morwen on Tue Jan 27, 2004 4:52 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Tue Jan 27, 2004 3:45 pm

Формула 1 e в пъти по-глупаво зрелище от средностатистическото преследване с коли - първо е по-дълга, второ няма изпреварвания, трето има дебилен коментар. :) Иначе аз не гледам разни екшънчета често ,но като хвана някой по телевизията му хвърлям по едно око и понякога добре се забавлявам от купищата дебилщини в тези филми. :P
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Jan 27, 2004 3:56 pm

Не, виж сега, Формула 1 поне не претендира да е нещо друго освен спорт. Докато някои филми, упорито претендиращи да са произведения на седмото изкуство, нали, всъщност са само замазани с история каскади и скорост. Мне, поне да са ясни и честни нещата...:РРР
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Nyele
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Sat Jan 24, 2004 9:02 pm

Post by Nyele » Tue Jan 27, 2004 4:40 pm

Ami da!Napravo na reklamnite plakati da pi6at:"Mogo tup film- ne go gledaite".Taka mai vsi4ko si e 4estno i qsno:P A kolkoto do "2fasr2furious",4estno kazano i men ne me vpe4atli osobeno,no ima6e nqkolko gotini laf4eta:)Purvata 4ast zna4itelno pove4e mi harasa.Ne 4e bih q preporu4ala na nqkogo :roll:

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Jan 27, 2004 4:43 pm

Аз пък обичам от време на време да гледам екшъни и екшън комедии за разпускане и да видя докъде може да стигне дебилизма на сценаристите.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Tue Jan 27, 2004 4:48 pm

Аз пък бих препоръчала първата част на Бързи и яростни:) Хареса ми, даже няколко пъти съм я гледала. Не казвам, че е кой знае колко върховен филм, но става. Втората вече наистина беше пълен провал.
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Jan 27, 2004 8:11 pm

Термит: това ли било :)
Сетих се за един филм, който май минава за екшън, но е страхотен: Леон. И Никита също, като сме тръгнали :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Jan 27, 2004 8:31 pm

Никита ме дразни непоправимо още от сериала, щото аз сериали за Отдел [insert random] просто вече не мога да понасям. Бати, то един да беше, два да бяха, те пускат поне по четири на година. Еми писна ми. Още от Ответен Удар насам зеха да се изчерпват, да го такова. Също много ме нервят полицейски сериали. И болнични. И за извънземни. Абе секви тематични сериали на сапуууууууууууууууууууун.
This is it. Ground zero.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Jan 27, 2004 8:36 pm

Особено по бтв почнаха само да се чудят какви сериали да пускат- за никити, за ларговци, за разни опасни улици и т.н. Сега пък други простотий за Тарзан измислиха. А преди по (к)анала даваха Вавилон5, който не беше много глупав(като Фарскейп, да речем).
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Jan 27, 2004 8:43 pm

(с назидателен тон)
Моридине, ти филма гледал ли си или само сериала си мяркал?

Edit: стана ми интересно :) Кои/какви сериали харесваш? (Знам за Касандра, питам за другите :р)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Jan 27, 2004 8:58 pm

Всъщност гледал съм повече от един филм за Никита, но тъй като ПЪРВО съм гледал сериала, цялата идея ми е адски противна.

Харесвам само чернохуморни комедийни сериали. Преди харесвах и анимационни, ама изтече доста неидентифицирана мирищеща на бензин течност оттогава. Касандра не я харесвам, само я следя. Така де, съответния й аналог в момента. Сънсет бийч примерно. Че Дързостиблабла вече твърде много ма нерви.
This is it. Ground zero.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Jan 27, 2004 9:37 pm

Женени с деца е най-якия сериял, който съм гледал пък!!!
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests