Gungrave

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
Post Reply
User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Gungrave

Post by Yan » Mon Aug 23, 2004 10:29 pm

Image

Едно от онези анимета с посредствен първи епизод, който може да ви откаже... Което ще е грешка, защото толкова читав сериал отдавна не ми беше попадал. Пък и мафиотски освен всичко друго.

Развитието на героите радва, анимацията и тя. Музиката е адекватна, и не е J-Pop :lol: Много, много приятно.

За който се е заинтригувал 1-21 и 22-26.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Tue Aug 24, 2004 9:29 am

Първата връзка ми прави грижи, гърми при мен с грешка от DNS сървъра :(
Предчувствам как ще да те обирам с поредната порция дискове :wink:
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Tue Aug 24, 2004 11:32 am

Мм, при мен го закачи първи епизод и засега няма проблеми... ама ще видим, де ;)
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Aug 31, 2004 8:45 am

След като двете с Клио повихме дружно по ICQ, заради Брандън, да пренеса екшъна и тук :)
Не, сериозно. От месеци не бях потъвала така в аниме. И като се изключат адски грозните и кухи чудовища, сериалчето става нещо прекрасно за гледане. стига да си падате по мафиотски истории де :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Aug 31, 2004 11:26 am

Не си падам. Въобще :р И пак ще го гледам с кеф.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Tue Aug 31, 2004 11:44 am

Искам гооооооооооооо! Брандъъъъън!
Бтв, Амелия, кефи ли те opening-a? Хем е леко скучен на моменти, хем брутално ме кефи, някак носи страхотна атмосфера.
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Aug 31, 2004 6:08 pm

Ъхъ, ъхъ!
Хубав е опънинга. Но като цяло музиката не ме впечатли особено. Имаше само един много злостен момент, в който дънеше някакъв орган, на фона на коуйто се чуваше мощно тупца-тупца и даваха как Брандън и неговата дружина целеустремено се носят към поредните жертвички за разстрел. Направо ме смля това.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Sep 02, 2004 10:35 pm

Жени ;р Ам да де, стига да не ми мязаше тоолкова много на Вишъс в трупната си форма, ма иначе кат човек кефеше по средата на сериите вече. Беар рулз, ако не друго как си пииваше чайчето. Ма пусти японци от де ги измислиха тия криейчъри скапани...
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests