Страх

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 23, 2008 11:12 pm

Тва е последното, което би ми хрумнало, честно. :shock: Тя, човешката наука, цъфнала и вързала, че да ме е страх от нея. :roll: По-скоро се кахъря, че НИЩО НЕ МОГАТ ДА НАПРАВЯТ. Е на, лекарството за СПИН-а, 30 години и почти нищо насреща. А тва, че цялата земя отива по дяволите? Пак нищо не могат да направят. Единствената област, в която имат осезаеми успехи, са комповете. А по тая линия ви гарантирам, че никви проблеми няма да има докато сме живи. Тия глупости с Изкуствения Интелект ше можете ги видите само в любимата на Моридин прогностика.

Така че кво си се затръшкал, Райкоу? :o
Last edited by shayhiri on Mon Jun 23, 2008 11:17 pm, edited 2 times in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 23, 2008 11:15 pm

shayhiri wrote:Тва е последното, което би ми хрумнало, честно. :shock: Тя, човешката наука, цъфнала и вързала, че да ме е страх от нея. :roll: По-скоро се кахъря, че НИЩО НЕ МОГАТ ДА НАПРАВЯТ. Е на, лекарството за СПИН-а, 30 години и почти нищо насреща. А тва, че цялата земя отива по дяволите? Пак нищо не могат да направят. Единствената област, в която имат осезаеми успехи, са комповете. А по тая линия ви гарантирам, че никви проблеми няма да има докато сме живи. Тия глупости с Изкуствения Интелект ше можете да ги видите само в любимата на Жоро прогностика.

Така че кво си се затръшкал, Райкоу? :o
Някой било ли го е страх че ще се разболее от СПИН защото се седих за един от казрмата на който прителката се оказа болна и тоя докато му мине изследването беше изперкал. Не пожелавам на никого подобно очакване.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 23, 2008 11:22 pm

Лоша работа, наистина. Аз се притеснявах (леко) и си правех изследвания първите два-три пъти, когато късах презерватив в случайна "връзка". После... отработих всичко на макс и спрях да ги късам. 8-)

А тоя баси приятелката е имал, щом не й го е лепнал той. :?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Jun 23, 2008 11:24 pm

той беше циганин тоя- кой- знае неговата каква е била - аз забравих да кажа че му се размина- на него му нямаше нищо ама беше почнал сам да си приказва докато чакаше да разбере.

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Tue Jun 24, 2008 2:00 pm

По въпроса за страховете - имам си много, и колкото и нелогично да ви звучи най ме е страх от хората. За не най-дългия живот на света (на 26 съм) съм се убедила че всичко най-лошо, което може да се случи на човек го причиняват други хора или самия той.

От животни не ме е страх, горе долу мнението ми се покрива с това на Шайха - и с най-злото куче ще се разбера, ако не стопанина му е виновен, а от змиите и акулите си е проява на здрав разум да ме е страх.

Имам някъкъв страх от високо, но обичам да се катеря по дървета или да гледам отвисоко хубави гледки:) Все се чудя дали не бих се метнала с парашут, ама не обичам да си оставям живота в ръцете на случайността, предпочитам да контролирам нещата.

За СПИН - винаги съм се претеснявала, още след първата ми връзка ми се е искало да си направя тест. Като започвах следващата много ми се искаше да кажа на младежа, я да ходим да си направим по един тест, ама някак не успях (идиотски и безсмислено притеснителна ставам понякога :oops: )

За мой късмет със настоящата ми любов първо си бяхме говорили, че и на двамата ни се иска да си направим тестове и след това се развиха нещата между нас. Отидохме направихме си тест и двамата заедно, заедно изчакахме резултатите, и заедно се радвахме че сме ок:)

За страха от смърта - по скоро ме е страх да не е мъчетелна или нещо такова, и да не съм в тежест на хората около мен, отколкото от самия факт, че ще умра-смърта си е естествения край на живота, няма как да се измъкнем от нея.

User avatar
ifadriana
Mistborn
Posts: 1344
Joined: Tue Jul 03, 2007 7:06 pm

Post by ifadriana » Sat Jul 12, 2008 4:19 pm

No fear anymore :D

Едит: Просто някакси се почувствах длъжна да затворя така един въпрос, който аз повдигнах преди време :)
VMITW!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Jul 12, 2008 6:21 pm

Човекът vs Екзистенциалните страхове: 1 : 0 :thumbsup:

Отпочвайте ги наред. :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests