WALL-E и Пиксар

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Любимата ви Пиксар анимация?

Toy Story 1/2
3
8%
A Bug's Life
1
3%
Monsters, Inc.
7
19%
Finding Nemo
7
19%
The Incredibles
5
14%
Cars
0
No votes
Ratatouille
12
32%
Анимациите са за лигльовци, пич
2
5%
 
Total votes: 37

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Jun 21, 2008 12:56 am

През няколко месеца са, Шрек и Монстърс.

Първият Шрек е може би най-сюжетно-центрираната анимация*, която съм гледал - а не като повечето от останалите керъктър безсмислици. Монстърите пък си имат оригинален хай-консепт, около който се върти цялата им история (обръщането на ролята на гардеробните таласъми).

Буболечките са готини , да, много приятни спомени имам.

* И точно затва го харесвам толкова, а и защото сценаристите му са великите Тери и Тед.
Last edited by shayhiri on Sat Jun 21, 2008 1:00 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jun 21, 2008 12:56 am

Elayne wrote:
Spoiler: show
Image
:) Ето гооо.
БИХ Я СТИСНАЛ!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Jun 21, 2008 9:46 am

Не мога да повярвам че толкова малко хора са гледали Finding Nemo. Голям пропуск. :?
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19286
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Jun 21, 2008 10:20 am

Ами аз съм го гледал, много е готин наистина :)
Бих казал, че е най-доброто без негледания бъгс лайф :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Jun 21, 2008 10:32 am

Жоре по-добро е. :wink:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Morrowind
Adept
Posts: 228
Joined: Fri Jun 06, 2008 9:42 pm

Post by Morrowind » Sat Jun 21, 2008 11:07 am

Аз не знам точно кой е най-любимия ми, но знам, че Cars бе много зле, не ми хареса, защото нямаше нито история, която да ме дръпне, нито забавни моменти...нищо, просто нищо.

Иначе другите малко или много ми харесват , а маркирах The Incredibles, защото там историйката е доста приятна:) И е направено да е като сериозен филм:) Естествено, това важи и за Nemo, и за Ratatouille:)

А от анимациите на други компании - Shrek и Madagascar май оглавяват листа ми:) Madagascar с тия малките, дето имаха племе ме смаза:) А и пингвините:)
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Jun 21, 2008 11:51 am

Не знам защо, но"Wall-E" или там както се пише изобщо не ме привлича. Хич. Иначе, "Търсенето на Немо" кърти. "Рататуи" също. Другите май не съм ги гледал.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Sat Jun 21, 2008 1:07 pm

Уау, аз ли ще съм човека, който ще защити Играчките. Наистина ли само още един е гласувал за тях? За мен това беше първия досег с анимацията и като всичко първо си го ценя :) . А на всичкото отгоре успяха да изкарат и 2ри, който също беше добър, нещо което не съм сигурен, че могат да направят, с която и да е било от останалите. Но да видим как ще се представят с Уолито. Симпатично ми изглежда това тенеке, а и усещам, че с тази анимация PIXAR ще се помъчат да обяснят на децата, пък и на някои неразбрали възрастни, кой аджеба беше главния герой в "Няма място за старите кучета" и какъв беше смисълът на филма.
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
Morrowind
Adept
Posts: 228
Joined: Fri Jun 06, 2008 9:42 pm

Post by Morrowind » Sat Jun 21, 2008 3:01 pm

To wall-e заочна от един техен short. Там също бе много сладко:) А сега цял филм - супер ми се вижда:)
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat Jun 21, 2008 3:52 pm

VenomPlague wrote:Уау, аз ли ще съм човека, който ще защити Играчките. Наистина ли само още един е гласувал за тях? За мен това беше първия досег с анимацията и като всичко първо си го ценя :) . А на всичкото отгоре успяха да изкарат и 2ри, който също беше добър, нещо което не съм сигурен, че могат да направят, с която и да е било от останалите. Но да видим как ще се представят с Уолито. Симпатично ми изглежда това тенеке, а и усещам, че с тази анимация PIXAR ще се помъчат да обяснят на децата, пък и на някои неразбрали възрастни, кой аджеба беше главния герой в "Няма място за старите кучета" и какъв беше смисълът на филма.
Хаха. Това беше доста добро. :lol:

Радвам се че не съм единствения, който се кефи на Немо. Не случайно на почти всеки техен филм пише от съдателите на Немо. А не на Рататуи или Монстър инк. Не че последните са по-слаби като филми, просто Немо ми е по на сърце. :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Sat Jun 21, 2008 8:30 pm

Ми натам го виждам, че отива филма(по трейлърите). Първа част - роботчето, открива купища неща в сметището, дузина комични ситуации, произтичат от това. Така ще ни представят персонажа. Втора част - роботчето разбира, че е самичко, фаща една ракета и отива на планетата, на която сме се преселили. Обаче света е променен, не е така както го помни, не може да се адаптира, разбира че не му е мястото там и среща бялото роботче(което май е женско, ако е, сигурно ще има и романс). Същата тема, която започнаха да ни набиват с Умирай трудно 4 и кучетата. Актуална е тази тема, явно.
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jun 21, 2008 8:33 pm

"Логиката" на безмисленото ти изказване е крайно умилителна :lol: Тъкмо като за Валерката ;)

Рататуи>>>>>>>Немо и всички други филми, правени от това студио, взети заедно.

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Sat Jun 21, 2008 9:00 pm

Не обременявам никой с нея, просто изказвам своето виждане. Пък и нали съм "заек" все още, трябва някак си да бъда забелязван :wink: .
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Jun 21, 2008 9:04 pm

Muad_Dib wrote:"Логиката" на безмисленото ти изказване е крайно умилителна :lol: Тъкмо като за Валерката ;)

Рататуи>>>>>>>Немо и всички други филми, правени от това студио, взети заедно.
Само смени Рататуи с The Incredibles :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jun 21, 2008 11:41 pm

VenomPlague wrote:Не обременявам никой с нея, просто изказвам своето виждане. Пък и нали съм "заек" все още, трябва някак си да бъда забелязван :wink: .
С прокация (почти) всичко става :wink:

До един момент...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests