The Series Topic, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Tiaiel
E'lir
Posts: 165
Joined: Sat Mar 19, 2005 10:08 am

Post by Tiaiel » Sat May 17, 2008 4:32 pm

Гледам си "Рим" втори сезон и си мисля как само в Малазан се гаврят повече с героите.
Има нещо в съществуването на черна дупка в съседство,което води до безсънни нощи.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sat May 17, 2008 4:43 pm

Marfa wrote:Не беше :) Но е смешно. На която и планета да отидат, и всички излизат англоговорящи. С изключение на един единствен случай, в който ония бяха много напреднали и си признаха, че много бързо са научили езика.
Преди малко го изгледах епизода. Пичевете дето проповядваха Пътя на мира и ставаха невидими нали? Вече не се дразня на англоговорящите извънземни.
Направо съм изумен колко много ми харесва сериала засега. Доста по-правилен е за мен от Стар Треците примерно. И много силно се доближава до Батълстар-а и Супернейчъръл. А съм едва в началото. Не мога да си представя как ще стане по-яко след втори сезон (както Ян сподели по-горе)? :?
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat May 17, 2008 4:44 pm

Разбиващ финал на 8мия сезон на CSI. Не можах да издържа да не го изгледам. Мога само да съжалявам за пробитата стачка, която изяде около 8 серии, които можеха да направят един страхотен арк още този сезон.
Spoiler: show
Ботъмлайн - Уорик Браун (Гари Дурдан) умря, застрелян от мръсно ченеге и то заместник-шефа на полицията
Сериалът вече отива към Джеймс Елрой-сюжети, което е супер.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat May 17, 2008 5:26 pm

Изгледах пак първия сезон на 4400 и почнах втория. Все такъв кеф си е. И продължавам да смятам, че поне на ниво история е по-добър от Хироус и дава доста, доста повече повод за размисъл. :wink:

Другото не знам дали е за тук, ама пък съвсем не ми върви да го слагам при азиатското аниме - Том и Джери. :heart: Любимата ми анимация заедно с нещата на Текс Ейвъри. Изгледах си 25-те епизода от първи волюм и съм захапал втория. Общо са шест волюма и 159 епизода. :D
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sun May 18, 2008 3:13 pm

Изгледах накуп Supernatural 12-16 епизод. На второ гледане Ghostfacers кефи още повече :D Краят на сезона мачка, но като си помисля, че трябва да чакам до септември ми става малко терсене.

Някои новини за 4-ти сезон, ако случайно сте ги пропуснали:
Spoiler: show
Бела няма да се завърне и това е окончателно.
Оказва се, че бюджета за 4-ти сезон ще е по-малък от този на трети при все, че са поръчани 22 епизода.
Ще е съсредоточен върху войната с демоните, но поради по-малкото кинти нямало да има твърде грандиозни моменти каквото и да значи това. (Има надежда и за по-малко филъри)
Ще има някакво ново свръхестествено създание, което щяло страшно да ни изненада. Да видим.
Създателят все още се надява да успее да си направе планираните пет сезона. Остава да се надяваме CW да не са като келешите от Fox.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon May 19, 2008 7:08 am

Абе като говорим за сериали, тази седмица изгледах The lost room. Изкефи ме много.
Някой друг да го е гледал и случайно да знае има ли повече сезони... А ще има ли ? :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon May 19, 2008 8:09 am

Мне, CW не са Фокс, просто нямат гледаемост. Таргет аудиторията им просто не е чак толкова запалена по гледането на телевизия по телевизията => нисък рейтинг, от 5 "големи" канала в Щатите, редовнo са 6ти. Прясно четиво по темата

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon May 19, 2008 11:04 am

Създателите на Lost Room-а определено си оставиха една прилична вратичка за продължение, но засега не съм чувал нищо да се говори за такова. Което е жалко, защото има голям потенциал в идеята. :cry:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 19, 2008 11:39 am

Излезна списъка на потвърдените и прекъснатите сериали (под формата на гласуване е тук, но е доста прегледен):

http://www.tv.com/upfronts/?tag=gumball ... k=gumballs

Съкате на всяка телевизия и ги гледате поотделно и така:). Нещо особено изненадващо не се е случило - journeyman + bionic woman са разкарани, ABC са прекъснали и Лас Вегас (и в БГ е даван). Изненадан съм, че не са разкарали Терминатора, ама май някой беше писал тук, че остава.

"Изненадващо" ЛОст, Съпругите, 3те вида CSI, 24, Prison break, Gossip Girl, How I Met your mother, Tudors и Двама Мъже и Половина се завръщат и ще си ги гледаме и догодина (пиша само тези, които съм виждал да се обсъждат тук)

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon May 19, 2008 11:50 am

Доста полезен линк. Отне ми десет минути да го разгледам. Jericho официално все пак го спират. Все се надявах че има някакъв шанс, но уви. Интересно ми е какво ще продължат да дъвчат в 24? Май ще взема да го изгледам и след втори сезон. :?
Last edited by DELgado on Mon May 19, 2008 12:05 pm, edited 1 time in total.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 19, 2008 12:02 pm

Аз още преди стачката гледах трейлър, беше особено убер и трябваше да почне през януари, ама на - скапана стачка. Значи започва как Джак го обвиняват, че е приложил прекалено много насилие в един разпит и беше подсъдим :lol: И бтв най-важното действието май наистина се развиваше във Вашингтон.

Иначе днес излезе ДВУЧАСОВИЯТ финал на Съпругите!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon May 19, 2008 12:09 pm

Двучасов. :shock: Лол довечера ще се размажа от кеф. :lol:

А новия 24 звучи доста здраво. Определено щом приключа със Стар Гейт СиДжи1 ще го захапя че да съм готов за новия сезон. :wink:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 19, 2008 12:23 pm

Всъщност е 80-минутен де, две серии. I stand corrected! By myself....

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon May 19, 2008 8:22 pm

Току-що го изгледахме с майка ми. Де що има сюжетна линия завърши, а последните 40 секунди са крайно фрапиращи, напълно ми е непонятно КОГА ще се развива пети сезон. Малко беше захаросано съвсем накрая, ама няма как.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon May 19, 2008 8:59 pm

Yan wrote:Изгледах накуп Supernatural 12-16 епизод. На второ гледане Ghostfacers кефи още повече :D Краят на сезона мачка, но като си помисля, че трябва да чакам до септември ми става малко терсене.
И аз ги почнах последните епизоди. Ghostfacers мачка. Супер свежо и оригинално ми дойде. Бъзика в началото със стачката на сценаристите ме разби просто. А и ни показа малко по-нецензурна версия на Дийн и Сам, която ги направи да изглеждат почти истински. То и камерата стил "Кловърфийлд" помогна затова де. :wink: Много се кефя на подобни свежи епизодчета, които разчупват напрежението от основната сюжетна линия. А специално това беше едва ли не най-доброто такова досега в сериала.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests