Vampire Knight(Anime)

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
Post Reply
User avatar
Evil
Commoner
Posts: 36
Joined: Wed May 14, 2008 2:59 am
Location: Ту в левия, ту в десния крачол.

Vampire Knight(Anime)

Post by Evil » Wed May 14, 2008 3:34 am

Сигурен съм че има хора от вас които са чели мангата Vampire Knight и им е харесала супер много. Сега вече излиза аниме по мангата което смея да твърдя че е доста добро от 5те епизода които сам видял до сега. Ако някой друг му е падало пред очите нека сподели впечатления. Героите според мен са много добре пресъздадени от мангата с изключение на Зеро, който ми е малко странен ама то няма начин да пресъздадеш герой от манга в аниме на 100% :D

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed May 14, 2008 9:04 am

Мда, и мангата четем, и анимето гледаме :) Засега ме кефи анимето, единственото ми притеснение е, че не се знае докъде ще я докарат - мангата в момента е на баси и засуканото положение, ама дали ще стигнат дотам изобщо :roll:

User avatar
Evil
Commoner
Posts: 36
Joined: Wed May 14, 2008 2:59 am
Location: Ту в левия, ту в десния крачол.

Post by Evil » Wed May 14, 2008 1:38 pm

Според мен няма начин да го пресъздадат всичкото това в 26 епизода както е планирано анимето. Мен ако питаш ще сложат някакъв измислен край като на Хелсинг или пък ще си оставят отворен край(ако анимето се хареса на масата) за да продължат историята в следващия сезон.
Sings we a dances of wolves,
who smells fear, and slays the coward.
Sings we a dances of mans,
who smells gold, and slays his brother.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests