Music Idol 2.0

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Wed May 07, 2008 4:22 pm

Ghibli wrote:Има ли го някъде на запис този концерт?
http://musicidol.btv.bg/video/?concertId=1209934800
Преди ги качваха в арената, ама нещо напоследък си питат ушите.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Wed May 07, 2008 4:36 pm

И сега качват, ама нещо концерта или няма да е целия (или както е сега, няма да има сийдъри)...
Сега гледам има един...

Иначе на мен най-много ми хареса Шанел. Песента й я ненавиждам, ама тва дребното е на 15, пее на равно, че и по-добре, на моменти, от останалите, а и пищеше. Вярно, първия крясък го направи така, че и мен ме заболя, ама втория го закова та ми отвя главата. А и на репетициите крещеше доста добре. :D И въобще - тия черни коси, тва веене - бомба.

За Ясенчо, Буги ме изкеви - "Може да е фалшиво, ама е на живо"
В неговото изпълнение най-яко беше когато бек-вокалистката започна да си вее косата.

Тома, Деница, Нора избушиха кочинята.
Денко и Ана бяха мега зле. Но пък пяха страхотно на дуетите.
Тез двамата и Ясен биха били правилния избор за довечера. Но с оглед на какво се случва в последно време...

Иначе метъл педанта да си каже:
Кавалери вече, след напускането на Игор, в Сепултура няма от 2 години. Но пък братята имат нов проект - Cavalera Conspiracy, който е брутален.
А задобряването на Сепултура е правопропорционално на намалянето на Кавалери в състава й.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed May 07, 2008 4:40 pm

записи има на сайта на мюзик айдъл- от там ги гледайте ако искате, пускат и клипчета във Vbox.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed May 07, 2008 5:43 pm

Благодаря за линка, колкото и да е куцо направен сайтът, гледах концерта там :)

Доста съм съгласна с мненията по-горе, освен че Шанел изобщо не ми хареса как изпълни I love rock'n roll, и че според мен на Ана пеенето не беше чак толкова зле (но произношението й е голям проблем, особено на такава бавна песен).
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 07, 2008 8:27 pm

Съгласен с Гибли за Шанел. Много е готина, но няма достатъчно ПАУЪР, за да направи тази песен както трябва...

Ана, Денислав и Шанел са на пангара, дано най-после метросексуалният неприятник да си вземе.

Ана бтв имала най-много гласове от 3мата - ПОУНД, българите рутим на моменти... :roll: Поне е хубавка и най-вероятно ще я гледаме още една седмица.

User avatar
grellian
E'lir
Posts: 194
Joined: Fri May 25, 2007 7:48 pm

Post by grellian » Wed May 07, 2008 8:39 pm

Само да не изгонят Шанел вместо Денислав. Съгласен съм, тя пее добре (не разбирам от музика чак толкова), и въпреки разочароващото представяне на последния концерт (за мен е такова), би трябвало да продължи.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed May 07, 2008 9:01 pm

трубадур wrote:Иначе метъл педанта да си каже:
Кавалери вече, след напускането на Игор, в Сепултура няма от 2 години. Но пък братята имат нов проект - Cavalera Conspiracy, който е брутален.
А задобряването на Сепултура е правопропорционално на намалянето на Кавалери в състава й.
:idea:
Въх, благодаря за добавката! :lol: Сега разбрах защо съм се объркала. А и спеца по всякакъв гърлодер-музика, не съм аз!! :wink:
:mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 07, 2008 9:28 pm

Дениславчо си взе по бързата процедура.

Бтв дали Марфа не е метнала един-два чехъла по телевизора, а :roll:

Споко, Анчето е другата седмица, няма къде да бяга. Баси цял месец супер предсказуеми отпадащи. Поне и тя като се махне става якото.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Wed May 07, 2008 9:28 pm

педалчето се махна баси кефа!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 07, 2008 9:36 pm

Доста се израдвах и аз.

Бтв сега ще ВЪРНАТ ПАК един от (вече) 6мата изпаднали. Двамата пигмеи са баси долните печалбарчета с извинение, колкото и да са ми симпатични на моменти. Ако пусна и един смс те па на... :roll: По-голямо обезмисляне на усилията на останалите и на енрвите на всички мисля, че няма...

Финалната тройка за мен си остава Тома, Деница и Шанел, като последната е обективно по-зле от Ясен, но е симпатична и хубавка и това ще я държи много време. А и не е като да не може да пее по принцип, просто последният път беше зле.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 07, 2008 9:39 pm

Тази вечер исках Денислав да си тръгне и той си тръгна. Изпълнението на Ана ми хареса повече от това на Шанел днес и съм доволна, че все пак тя остана. :roll:

Финалната тройка според мен ще включва Нора и Тома, а третото място ще е за Ясен или Деница, в зависимост колко късмет извадят при гласуването. :roll: В сми... след като Шани имаше по-малко гласове от Ана днес, представям си какви изненади може да има накрая.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed May 07, 2008 9:43 pm

Той си тръгва за да се завърне- в петък :twisted:
Почнаха вече да се оливат с изненади в това предаване.
Баси- от 1 месец абсолютно точно познавам кой ще отпадне - всичко е прекалено предвидимо вече.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 07, 2008 9:44 pm

Като останат само яките копелета няма да е така, а това е много скоро, само Анчето и "завърналият се" да се разкарат.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Wed May 07, 2008 9:47 pm

След като отпадне актрисата, ще ми е мъчно за всички останали :(
Все пак, давам си прогнозата за финала:
3 - Шанел.
2 - Тома.
1 - Деница.

Който ме бие черпя :beer:
Last edited by Interpreter on Wed May 07, 2008 9:47 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed May 07, 2008 9:47 pm

Ми не съм метнала :) В смисъл, не мога си кривя душата, на мен на рок-концерта Шанел не ми хареса особено. Просто Дони трябваше да й качи песента, беше очевадно, че й е ниска. Но все пак накрая очаквах тях тримата, като не бях много сигурна за Ана. Там има яко гръб. Но добре, че Денислав се махна. Дожаля ми накрая за него, честно. В края на краищата, обективно нищо не ми е направило момчето, а и не ми врещи като Анчето, което дори не беше на елиминации след латиното един Бог знае що. Дано да върнат Елена. А и Ивайло да върнат няма да ми е мъчно. Момчето поне пее.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests